Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה 6X9 מבין השניים לדעתכם עדיף לחבר מאחור,תודה.

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 6041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז ככה : כרגע מחוברים לי להגברה של הרדיו דיסק [פיוניר פרמייר 740MP]

אוברוליים של קנווד מדגם : kenwood kfc-6908

היום הבאתי ממכר שלי עוד אוברוליים חדשים בקופסא מדגם: Boss AVA-6910

כרגע הקנווד מחוברים ועוד לא חיברתי את הבוס והשאלה היא מיועדת בעיקר למי ששמע או מכיר את הדגמים או בכללי שמע 6*9 של כל אחת מהחברות . מה לדעתכם האישית יתן תמורה טובה יותר מבין ה2 בהתחשב וכי שניהם מחוברים לפאנל 740MP עם הגברה של 50*4 כללי ?

ועשו טובה אל תגידו לי "תחבר כל אחד ותחליט לבד" כי כרגע אין לי ממש זמן לזה אני בקושי רואה בתקופה הזו את האוטו ואת הבית. פשוט רוצה דיעה ראשונית בכללי שתוסיף לשיקול הסופי שלי האם כדאי בכלל לבצע את ההחלפה.

תודה ושבת שלום.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שלא boss

לך על הקנווד

רמקולים של בוס + מגבר אתה יכול לקנות בתחנה מרכזית ב 400 שקל זה פשוט לדעתי זבל המחיר אומר הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אם נגענו בסיגנונות מוזיקה אז אני בעיקר שומע שחורה האוס ופסיכודאלי.

בכללי לבוס המגנט קטן יותר משל הקנווד וגם הספיידר-קוטרו קטן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים מרוצה של קנווד 280W שומעים פצצה והם מחזיקים באסים מצויין ויש לי מגבר איכותי אז ממש נותנים הרגשה של סאב מאחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא מחפש מאוברוליים כרגע שיפיקו באס אימתני היות ובאס מטורף שכזה ממש לא חסר לי עם הסאב המטורף שלי. אני מחפש את האמצע בין באס קיקי מהיר וחד בשילוב עם תדרים גבוהים ולא צווחים ומתכתיים מדיי.

השאלה האם הבוס מצטיין בכך יותר מהקנווד הנ"ל או ההיפך הוא הנכון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יקרה אם אני יגיד אותו הדבר על מורל הייבריד ופיוניר צהובים?

(גמובן שההיבריד טובים פי 103 בערך...)

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 6041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...