Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה יש מתדלקים שמנסים לדחוף שמן-מים מיותרים ללקוח?

yosle
שימו לב! השרשור הזה בן 6799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם הם מרוויחים מזה? או מה?

כי כשאימי לוקחת את הרכב שלי, תמיד אומרים לה בתדלוק שחסר לה שמן, מים, וכו', החלטתי לצאת היום ולבקש שיבדקו לי שמן-מים, והעובד לא מתבייש להצביע על המדיד ולהראות "הנה, בו השמן, זה אומר שחסר לך!" הוא עונה לשאלתי אם זה במינימום- "בההה, בכלל אין מינימום!!" וכן הצביע לנוזל בלמים, שהמפלס בדיוק בין המינימום למקסימום, שחסר. הוא התחיל להתעצבן עלי רק כששאלתי אם כן למה המפלס בין F=full ל- L=low , ושאלתי למה פעם קודמת לא העירו אצליהם על זה, אלא על המים.

פשוט נמאס לי לרוקן כל פעם את הדבר התורן שהוסיפו, רק בגלל שהיא לא מסוגלת לבדוק, ומסבירים לה בטוב טעם שאם היא תמשיך בנסיעה יישרף המנוע. וזה קורה בדיוק כשהיא שוכחת את הסלולרי, כי אמרתי לה שאני בודק בבוקר, ולהתקשר אלי אם יש בעיה כזו. בפעם האחרונה היה קל יחסית, מילאו לה נוזל קירור מיותר, ובDL אפשר לשלוף בקלות את המיכל ולשפוך חזרה לבקבוק את כל מה שהוסיפו, שהיה כמובן מעבר למקסימום, עד לפקק.(שהיא כנראה שילמה עליו כמה ספרות..)

אני חושב לעשות על הנושא כתבה בעיתון של חבר של חמי, אבל קודם אדבר על הנושא עם חברי הפורום.. למה הם עושים את זה???

ובכלל, כשמוסיפים שמן מיותר ברכב חדש יותר, אפשר לגרום לנזקים יקרים הנובעים משריפת השמן העולה על גדותיו, ופגיעה בקטליזטור או משהו דומה, כתוצאה מכך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה הם עושים את זה??

כי יש תחנות שהמתדלקים מקבלים פרימיות על זה שהם מוכרים שמנים , תוספים וכו'.

וגם אם הם לא מקבלים פרמיות אז יש סיכוי טוב שהם יקבלו איזה טיפ .

אני אומר לך את זה גם בתור אחד שעבד בתחנת דלק ופוטר בגלל שהוא לא מכר( בעצם דחף) שמנים ותוספים מספיק.

מה לעשות, לא הרגשתי טוב עם עצמי למכור לאנשים שמנים ותוספים במחירים המופקעים של תחנות הדלק!

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם אשכרה נותנים לך פקודה לדחוף שמן\מים ולפתוח מכסה מנוע לאנשים ולזיין להם את השכל.

ככה זה מתדלקים. מנסיון יש לי מספיק חברים מתדלקים\תדלקו בעבר.

הם מקבלים נדמה לי 5 אחוז על מה שמכרו, בסוף החודש. ומחכים כמובן לטיפ מהלקוח (ניגבו שמשות ומילאו שמן\מים בעצמם. בעלי המכוניות לא יזרקו להם כמה שקלים?).

ישראל 2005.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהתלונן למנהל לא יעזור אם כן.. הא?

ובעיקרון אפשר לתבוע מתדלק שדוחף אחד מהדברים האלו כשהמפלס למעלה, אם אני מארגן עדים, לא? תיאורטית, אני לא מתכונן ללכת עד לשם.

אני רוצה לראות את הפנים של המנהל כשאני מבקש תגובה בשביל כתבה! אצטרך לבא עם מאבטח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב לעשות על הנושא כתבה בעיתון של חבר של חמי, אבל קודם אדבר על הנושא עם חברי הפורום..למה הם עושים את זה[/u]??? כסף, כסף, כסף, כסף, הא כן, וכסף.

ובכלל, כשמוסיפים שמן מיותר ברכב חדש יותר, אפשר לגרום לנזקים יקרים הנובעים משריפת השמן העולה על גדותיו, ופגיעה בקטליזטור או משהו דומה, כתוצאה מכך!

תשמע, אני מאחל לך בהצלחה במלחמתך, אתה צודק לחלוטין, לאנשים רבים דוחפים ככה סתם שמן ונוזל קירור, גם כשלא צריך, אבל כמו שכתבתי בציטוט, כסף כסף כסף כסף כסף כסף וכסף, זה מה שמעניין את בעלי התחנות (יסלח לי ג'ורג' על ההכללה הגסה, כך זה ברוב הארץ).

אימי קנתה ליאנה חדשה, ביום שהיא הוציאה אותה מהסוכנות היא ניגשה לתדלק, עדיין עם הנילונים על הרכב, והמתדלקת שואלת אותה אם לבדוק לה שמן מים...

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להרבה מתדלקים שיטה דומה - בודקים שמן וכמובן אומרים שחסר...לוקחים בקבוק של קילו שמן וממלאים רק חצי,ואת החצי הנותר מעבירים לבקבוק חצי קילו ריק ומוכרים אותו במחיר מלא.

בסופו של דבר המתדלק החרוץ שילשל לכיסו גם עמלה יפה ממכירת קילו שמן וגם את הסכום המלא שגבה בעבור חצי קילו.

ותחשבו על זה...:wink:

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול אומר לי מתדלק - "אני יודע שבאוטו כזה לא תתן לי לפתוח מכסה מנוע, אבל אני חייב לשאול אותך- לבדוק שמן / מים?" :-)

חברים, אסור לבדוק שמן / מים עם מנוע חם! תשיבו בשלילה וזהו!

לגבי אמהות/סבתות/אחיות/נשים/חברות- תדביקו מדבקה על מכסה המנוע- "אין צורך לבדוק. תודה."

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש MR-2 שהוא מוכן לנדב לעניין?

אפשר לפתוח להם את המכסה הקדמי, ולראות איזה חוסרים הם ימצאו.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להרבה מתדלקים שיטה דומה - בודקים שמן וכמובן אומרים שחסר...לוקחים בקבוק של קילו שמן וממלאים רק חצי,ואת החצי הנותר מעבירים לבקבוק חצי קילו ריק ומוכרים אותו במחיר מלא.

בסופו של דבר המתדלק החרוץ שילשל לכיסו גם עמלה יפה ממכירת קילו שמן וגם את הסכום המלא שגבה בעבור חצי קילו.

ותחשבו על זה...:wink:

שמע אחי **אם הכותב היה אחיך היית מתקשר אליו ומסביר לו בטלפון, כל עוד הוא לא אחיך הביולוגי אתה מתבקש להימנע מלצרף אותו למשפחה** אתה מדבר שטויות, יותר גדולות ממך, אני מתדלק בפז "אורות" באור אקיבע, אני באמת מקבל מהמנהל למכור תוספים ושמנים, אבל לא דוחף/מוכר/מציע, שאין צורך, שאני מוכר כבר ללקוח שמן אז את השאר אני מכניס לו לבגאז או שואל לאיפה לשים, אף פעם לא מעביר, שמעתי באמת שהיו מכרים כאלו אבל הם בודדים, אז אל תוציאו שם רע למתדלקים.

ואני לא מקבל מזה גם 1% בסוף החודש, אני מוכר קרוב ל 700 שקל שמנים במשמרת, הלוואי והייתי מקבל גם 5 אחוז.

אני מסביר לכל לקוח מה היעילות של התוסף, ולמה באמת המחיר יקר של שמן casrtol gtx לדוגמא שעולה 125 ולמה עדיף אותו מאשר שמן באייס של 49 שקל.

מסביר למה עדיף נוזל קירור ולא מיי ברז רגילים.

אז באמת יש לחץ מהמנהל, אבל בחיים אני לא אמכור ואף עובד בתחנה לא ימכור שמנים או נוזל קירור שאין צורך!

ועובדה שיש הרבה לקוחות שמעדיפים לתדלק אצלי ואני תמיד מיעץ להם לגבי שמירה על הרכב ומנקה את השמשות, ויוצא לי לקבל 40 שקל טיפ במשמרת, כי אני יודע לחייך, ולתת שירות נכון ואמין.

תודה.

כפיר

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***********עריכה - אצלנו גם גדולים וגם קטנים לא מצטטים את ההודעה מעליהם*********

שמע דוד ...אין מילים... ממש צדיק...אני נפעם המום ומתפעל מיושרך המיקצועי :shock:

חשבת פעם שאולי אתה החריג? רוב המתדלקים בארץ ואני מדגיש רוב לא כולם, מנסים לדחוף דברים שלא צריך ורובם גם מתמצאים בתחום המכונאות כמו שאני יודע לרפא טחורים של דב יבלות גרוזיני,אז אין לך על מה לזעוק אתה יודע שאני צודק...ומילה אחרונה-אתה אומר שאני מדבר שטויות יותר גדולות ממני...ראית אותי פעם?אני די גדול...:wink:

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז פשוט תגיד לאמא שלך לא לגשת בשום פנים ואופן לתחנת דלק כדי לבדוק שמן ומים. שתמלא שם רק דלק ואת מפלסי הנוזלים תבדוק בעצמך.

גם אמא שלי הייתה נוסעת פעם עם האונו והמתדלקים היו מרמים אותה על ימין ועל שמאל. מאז שהתחלתי להבין בעינינים האלו (לפני כמה שנים טובות), עצרתי את החגיגה הזו של המתדלקים ואמרתי לאמי לא לבדוק שמן ומים בתחנות דלק. אני בודק לבד כל שבוע ונגמר הסיפור.

ב 25.4 לפני שנסעתי לצביקה בנתניה לשיפוץ הקרבורטור נכנסתי לתחנת דלק. הייתה מישהי לפני עם מיציבושי לנסר, חבל, חבל מאוד שלא ראיתם מה המתדלק מכר לאישה. גלון של 5 ליטר מים, אחד של 5 ליטר שמן, נוזל בלמים ומים מזוקקים למצבר.

שהגיע תורי לתדלק והוא שאל אותי אם לבדוק שמן ומים, כבר התעצבנתי והתווכחתי איתו בקול רם על הנושא הזה כולל מה שהוא מכר לאישה. דפקתי לו כזו הרצאה שגם הוא וגם החברה שלו התחילו לגמגם. עכשיו שאני נכנס לתחנת דלק הזאת הוא כבר לא שואל אותי בכלל אם לבדוק שמן ומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתדלקים מקבלים הוראות מהבחור שיושב במשרד עם החולצה המכופתרת והוא מקבל הוראות מהבחור עם החולצה המחוייטת , וכן הלאה וכן הלאה..

הם {המתדלקים}משקרים כדי שלא יורידו להם משמרות ו/או יזיינו להם בשכל על מכירות.

חלקם מקבלים עמלה , חלקם מקבלים עמה

למעט כמה יחידי סגולה שלא "מאיימים" על העובדים שלהם , לא חסרים חארות שעושים כסף על הגב של המתדלקים.

הכי טוב להחזיק גלון שמן/מים בתא המטען למקרה חירום ולבדוק באופן עצמאי לפני כל נסיעה.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד מה שאמרת....

אותי פיטרו מתחנת דלק בגלל שלא מכרתי שמנים ומים בכלל!

את המנהל ממש לא עניין כל מיני "תירוצים" שהיו לי כמו: "המחירים פה יקרים מידי , למה לדחוף את זה לאנשים מלכתחילה"?

או : " למה לעזאזל לבדוק שמן ומים שהמנוע חם במילא הבדיקה לא מדוייקת"?

זאת ההתרשמות שלי בכל אופן, אבל אני לא בא בטענות לאף אחד מאנשי תחנת הדלק כי סה"כ זה עסק וכולם רוצים להרוויח ולהתפרנס בכבוד.

ולי זה במילא לא משנה כי תמיד רק אני בדקתי לעצמי מים ושמן..

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...