Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק מרפי , סעיף חניה..

LiranAr
שימו לב! השרשור הזה בן 7657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עצוב אך נכון.

אני, בתור תל-אביבי, מעולם לא אבין איך אנשים חיים ככה.

זה מתסכל, בלשון המעטה. או ליתר דיוק, יש מצבים שבהם אני מרגיש שעוד רגע, ממש עוד רגע קטן, אני נהפך לרוצח סדרתי, יוצא מהאוטו ומתחיל לדקור את כל מי שזז. אההה!!! :twisted:

הפתרון: קטנוע לסיבובים בתוך העיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן........קשה להיות ת"אביבי...

לי יש מזל שאני גר בפרברים..

אבל כשצריך להגיע למרכז ת"א -אני שוקל ברצינות לנסוע באוטובוס,

אבל אם אין ממש ברירה... :mm_nah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהייתי גר בניו יורק הייתי חי לפי סיינפילד.

ג'ורג' אמר :להכנס לחניון זה כמו ללכת לזונה.לא משלמים על מה שאפשר לקבל בחינם.

אבל בתל אביב חייבים קטנוע.

הייתי נכנס לחניון אבל לך תמצא חניון עם מקום פנוי אחרי 7 בערב.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת זין אטומי.

אני גר באזור שתודה לאל,יש בו ים חנייה,אבל אני עומד לעבור וככל הנראה אני אצטרך לעשות מנוי לחניון (או שככל הנראה יהיה חנייה בטאבו).

בכל מקרה-אני שונא ליסוע לתל אביב עם האוטו.

כשהינו ילדים (וזה היה מזמן.אני וסימון ומואיז הקטן) הינו נוסעים לכל מיני מקומות מפוצצים בחיפה (זה בצפון),יוצאים מסרט ,או מקניון והולכים לאוטו.

כמובן שמישהו ישר עולה על חבורת ילדים שהולכת לאוטו,ועוקב אחריהם (ילדה,רוצה שוקולד?) עד החנייה.אז בכוונה הינו הולכים רבע שעה עד לאוטו,כולל עצירות לפיפי ומה לא...

בסוף הינו מגיעים עד לאוטו,נכנסים,מניעים-ואז ישר מכבים,יוצאים ואומרים שהתחרטנו...

בזמנו זה נראה מצחיק רצח.....

אלוהים אדירים...

יש רגעים שאני קולט איזה ילדים פאטתיים הינו...

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן חנייה בתל אביב זה רצח ...

אתם מוזמנים לשאול את DAVID שנאלץ לנסוע מדי פעם עם טרופר + עגלה לשנקין ...

אני מקלקל שאני עם הראלי בתל אביב , רק תחשבו איך זה יום שישי עם טרופר + עגלה בשנקין ...

:lol::lol::lol:

רק המחשבה מצחיקה אותי ..

אני יגיד לכם מה הכי טוב ? , קטנועים , אני ו - DAVID ושני נשותינו שכרנו קטנוע בפסח ליום אחד והסתובבנו אתו בתל אביב בכיף , אפילו נסענו אתו הבייתה ( לשטחים :) ) והחזרנו אותו יום למחרת ,

מומלץ בחום , 140 ש"ח ל - 24 שעות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתניה גם מאוד קשה לתפוס מקום (כמובן שלא כמו בת"א)

אבל נידמה שלכל אחד בנתניה יש את המקום שלו באמצע העיר רק צריך לדעת איפה ליתפוס אולי יש מקום כזה בת"א.

נ.ב

בת"א, באופן קבוע שאני חורג במ"מ ממקום חנייה אני מקבל דפיקה רצינית לפינה

והתופעה הזאת עוד יותר מעצבנת אותי(אני יודע שזה לא קשור לת'רד הזה אבל סתם היה בא לי לרשום מתוך תישכול)

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...