Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמות העצבים שיש כשאתה מוכר רכב....

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 6803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שכבר אמרתי אתמול הרכב נמכר, אני לא אשקר ואומר בכנות שהוא נמכר ממש בזול, כנראה אני ממש לא רוצה אותו.

הבעיה היא כזאת, הקונה הוא בן אדם שמהרגע הראשון הציע מחיר ממש ברצפה, סירבתי והוא אתקשר והעלה את ההצעה ואז שוב ושוב ולבסוף אמרתי בסדר.

אתמול נחתם הזכרון דברים, קיבלתי צ'ק , צילמתי את הרכב למזכרת, נתתי את המפתח וזהו.

היום בבוקר מעיר אותי טלפון והלקוח טוען שמשהו לא בסדר, אני חייב לציין שכבר בפעם הראשונה כשהוא בא לראות את הרכב אני הודעתי על הדבר הזה והוא אפילו אמר שזה בסדר מצידו, אתמול שוב הנושא עלה לאוויר והיום הבן אדם אומר לי שהוא רוצה שאוריד את המחיר, אמרתי לו שיבוא ויקח את הצ'ק....

אני קם על הבוקר בשבת מתמלא בעצבים, לא מוכן להקשיב לכלום, הבן אדם מקבל פה בונבוניירה, רכב עם פוטנציאל עצום ואני לא מגזים, מי שמכיר יודע, רק הקרבורטורים והסעפות לבד מגיעם לשליש מהסכום של המכירה בערך, הג'אנטים שגם הם מאוד מבוקשים שווים הרבה, הניפוחים אוי הניפוחים, הקונה העיר לאוזניי שאפשר לקנות כאלו באינטרנט היום ואפילו שלח לי לינק לפני כשבועעים ושם ראיתי שהמחיר שלהם הוא של חצי מהמחיר שבו סגרנו....

הוא הגיע, ירדתי למטה - נתתי את הצ'ק, לקחתי את הזכרון דברים והמפתחות ואמרתי להתראות. הרכב שלי.

ואני אחכה לקונה שיעריך את מה שהוא קונה, אני לא אחד שיזמבר מישהו שיבוא ויתלהב מהאוטו, להפך אני אפילו אשמח יותר, איזה כיף זה שמישהו מעריך את האוטו שהוא משפץ אוהב אותו ומפנק אותו.

למרות שיכולתי לסגור את זה במילים כי שנינו חתמנו על זכרון דברים, החלטתי גם מבחינתי לסגור את כל הסיפור ככה, כי בכל מקרה כל מי ששמע על המחיר אמר שאני מפגר ובלי שום קשר לא מספיק שאתה מכופף אותי כשאתה קונה את האוטו מוריד אותי עם הראש עד הרצפה וחותמים למחרת אתה בא ומנסה לז**ן אותי. סע לשלום.

הרכב מחכה לקונה הבא,

מי שרוצה שיבוא ויראה ואז נדבר על מחיר, מבטיח מחיר טוב מאוד.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תראו איזה יופי...

איך אפשר לוותר על דבר כזה בהחלטה רגעית בסכום כ"כ נמוך. ולי יש מילה, אמרתי כן אז זה כן.

מזל שהוא אמר בסוף לא.....

BMW_ENG1.JPG

בימר002.jpg

28-04-05_1933.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לשמוע. :?

אני בטוח שמישהו יבוא ויקנה בסופו של דבר, ואפילו במחיר שאתה רוצה למכור. הכל עניין של זמן...

שיהיה הכי בהצלחה בעולם!

(בדוק ה"פ).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, קודם כל אל תתבאס !

זה אוטו נדיר מאוד שכנראה לא כל אחד ראוי שיהיה לו כזה...

הבחור כנראה לא הבין מה נפל לידיו , כנראה חשב שמכוניות כאלה מסתובבת בחוץ חופשי כמו מאזדה לאנטיס.:roll:

נו טוב, נראה אותו עכשיו מוצא עוד כזאת בימר בארצנו.

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים הדגם הזה שימש למירוצים בזמנו,זה רכב נדיר ומוערך,תקראו עליו קצת היסטוריה ותבינו מה הסיפור שלו,אני כרגע משפץ את הרנו ולא יכול להרשות לעצמי עוד רכב,אחרת הייתי רוכש אותו, במיוחד במחיר הזה.

בבקשה לינק לסירטון מ Modena Historic Challenge ,זה מין ג'מייאקנה של רכבים קלאסיים,היו שם לנצ'יה דלתא s4 ,רנו אלפיין,פיאט 124 אבארת' ובמוו2002...

הנה הסירטון של הבמוו http://www.automobil.se/filer/AMB-BMW2002.mov

תקשיבו לסאונד של הרכב הזה,אף מכונית מודרנית לא תתן לכם כזה סאונד!

הבאתי את הלינק להמחיש לכם מה הערך האמיתי של הרכב הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוג הכי מסריח של האנשים - הרי כבר שילמת, קנית, חתמת על החוזה- אז מה הקטע, לנסות להוריד עכשיו??? - אפילו, אם באמת מצאת משהו, שלא ראית מקודם, ואתה מרגיש, ש"עבדו עליך" - בעיה שלך, אתה בדקת וקנית, אז תחיה עם זה, מה פתאום לנסות "להוריד" אחרי???? לא יאומן!

מקווה, שתמצא מישהו, שבאמת רוצה את האוטו ויודע מה לוקח, ולא אחד, שחושב שקונה "רכב", והמבין יבין את ההבדל!:wink:

ובהצלחה עם הקונה הבא! אבל חבל למכור דבר כזה באמת...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתעצבן יותר מידי , קצת זה בסדר :-)

גם לי היו מקרים דומים עם המכירה של הקדט הצהובה שלי עד שהחלטתי

שבמחיר שמציעים הרכב ישאר אצלי .

אז אולי אתה צריך להשאיר את הרכב אצלך ובנחת לנסות למכור .

ברר עם הקונה הפוטנציאלי (לכשיגיע ) אם מכיר את הדגם , כי הוא באמת מיוחד .

ושלא יבלבלו לך את המח כל מיני טורדנים למיניהם , ולבסוף יגיע הקונה המתאים לרכב הזה .

בהצלחה ובנחת שיהיה לך

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוג הכי מסריח של האנשים - הרי כבר שילמת, קנית, חתמת על החוזה- אז מה הקטע, לנסות להוריד עכשיו??? - אפילו, אם באמת מצאת משהו, שלא ראית מקודם, ואתה מרגיש, ש"עבדו עליך" - בעיה שלך, אתה בדקת וקנית, אז תחיה עם זה, מה פתאום לנסות "להוריד" אחרי???? לא יאומן!

מקווה, שתמצא מישהו, שבאמת רוצה את האוטו ויודע מה לוקח, ולא אחד, שחושב שקונה "רכב", והמבין יבין את ההבדל!:wink:

ובהצלחה עם הקונה הבא! אבל חבל למכור דבר כזה באמת...

יכול מאד להיות שהוא לא ניסה להוריד במחיר,אלה חשב שהוא קנה מזדה לאנטיס או טויוטה קורולה,משהו בסיגנון הנעת-נסעת.

מכונית כזו זקוקה ליד אוהבת,לאדם בעל חוש טכני שיידע לתחזק אותה היטב,ושיבין שזה לא הכי פרקטי לעשות בה שימוש יום יומי.כנראה שהקונה לא היה מגובש לגמרי לגבי המכונית,וטוב שירד מהרעיון,כי סופה היה,קרוב למדי,נטישה.

ולבן(צי)-מלקח אישי וניסיון,לא כדאי להשקיע סכומי כסף גדולים על מכונית שלא לגמרי "סגורים" עליה לכמה שנים.

זה ניגמר פעמים רבות במפח נפש לא מבוטל.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן ,פתגם עתיק אבל עדיין תופס אומר"כל הקווה לטובה".תאמין לי וזה בדוק, אתה רק תרויח מזה אם בכך שתמצא רוכש פוטנציאלי,או אם בשלב כלשהו יחזור לך התיאבון על הרכב(אינשאללה).

עשית בשכל ,אדם כזה מהסיפורים שלך היה מתקשר כל שני שלישי ומתחבר לך לעורק הראשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכולכם צודקים

לא הייתי צריך בכלל לענות לטלפון בפעם השניה שהוא התקשר אחרי שהוא אמר סכום מגוכך (שווה ערך לג'אנטים יש לציין)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי שלום קודם כול אל תתבאס...אחלה אוטו!

אפשר לדעת מה המחיר?

וומאיזה אזור אתה?

תודה מראש עידן!

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצר מכיוון שאני לא בן אדם רמאי וכבר 11 אנשים קיבלו הודעה עם המחיר הזה ואפילו יצרתי תחרות מסויימת הראשון ששם לי 10K ביד לוקח את האוטו. אני מבת-ים....

ואני הוגן, ובן אדם שהתקשר ואמר לי שהוא ראה שאני רוצה 18, אמרתי לו מיד שאני רוצה 10K סופי... הוא היה בשוק....

אז הראשון שלוקח מרוויח....

[0544801800, 0525739060

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי סלח לי אבל אתה טמבל!

אל תמכור תאוטו במחיר זנות כזה.

אם אתה ממש רוצה להפטר ממנו תנסה למכור למוזיאון או משהו אנערף מה אבל אל תיהיה "זונה"!

תמכור במחיר שלא יכאב לך הלב אחרי זה אפילו שאתה רוצה להגיד לאוטו שלום ולא להתראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...