Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבובה החדשה שלי בתמונות..

יוגב R
שימו לב! השרשור הזה בן 6810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי אתם בטח כבר יודעים, אבל לפני כחודש וחצי רכשתי פיזו 306 קבריולט חבוטה.

ולמרות כל ההפצרות של המון אנשים שאמרו לי להתרחק מהאוטו הזה כי הוא בעייתי , או אמרו לי שעדיף לי לבזבז את הכסף על טיול באיזה חור במזרח בחרתי להגשים חלום ילדות ישן ..

או קיי , אז אולי היא לא כמו הרודסטרים השובבים שמקשקשים בזנב, היא ממש לא יורדת מ10 שניות למאה, והיא לא סוגרת כל כך הרבה.

אבל היא עדיין מאוד מהנה לנהיגה ומרגישה יציב על הכביש , יש בה מקום ל4 חברים לעומת הרודסטרים וגם הבנות אוהבות אותה :wink: .

ורציתי לומר תודה ענקית לכל החברים פה שתמכו ,עזרו,חיפשו וסבלו את השיגעונות שלי בכל מה שקשור למכונית. פשוט כיף לדעת שיש אנשים שמשוגעים כמוך על מכוניות , שמסוגלים להשאר עד השעות הקטנות של הלילה רק בשביל לדבר על מכוניות.

תודה רבה על הכל!

יוגב, שנוהג רק עם גג פתוח ( כל עוד לא ממש חם ולא יורד גשם :smile: )

והנה קצת תמונות שלי ושל הכלה החדשה :grin:

www.yogev205.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המעיל התמונות צולמו בחורף שעבר. ממתי היא אצלך ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז, היא אצלי כולה חודש וחצי..

אני תמיד מסתובב ככה שאני נוסע עם גג פתוח כי זה מגן עליי מפני קרני השמש הדוקרניות ביום ומהקור בלילה.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, שתי דברים לי אליך

1) דבר איתי בארוחת הבוקר או ערב (תלוי מתי נפגש קודם) :razz:

2)

אני תמיד מסתובב ככה שאני נוסע עם גג פתוח כי זה מגן עליי מפני קרני השמש הדוקרניות ביום ומהקור בלילה.:grin:
אל תתבייש לומר שאתה משתייך לזרם האירופאי ושאתם אנשים של חורף :grin:

היא נראית מצוין! בפארק נחשונים עומדת פיג'ו 306 קבריולט בצבע בורדו, זו הפעם הראשונה שראיתי את הרכב הזה במציאות (היא עומדת שם כבר חבילה של זמן), ומאז אני מאוהב.

ברגע שימאס לי מהאופי, אולי נעבור ליופי (306 שכזו...:wink:)

תתחדש וסע בזהירות.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

subaru man הרגת אותי :lol: :lol: :lol:

ותמצא לך אחת כזאתי בנוסף לאסקורט(האסקורט רק לסופ"ש ומפגשים,לא?) , הליסינג דפק את כל השוק .

אפשר למצוא כאלה במחירים מגוחכים.. מנסיון :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

subaru man הרגת אותי :lol: :lol: :lol:

חכה, אני רק מתחמם...

דפקו אותך - מכרו לך את האוטו בלי שתי דלתות וגג...רק אל תגיד לי שהיא ידנית כי אז באמת יהיה לי קשה להבין איך אפשר לנהוג על רכב שכזה. :-P

שיהיה לך בכיף נשמה.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

subaru man , לצערי היא אוטומטית :? :? :?

אבל למרות הכל גיליתי שדווקא אוטומט זה יתרון , כי אם היה לי גיר רגיל אז הייתי מושך הילוך כל פעם שאיזה ערסמוביל היה מנסה להזמין אותי לרייס מזדמן ( הם בטח חושבים שיש לי מתחת למכסה מנוע איזה v-8 עם מומנט עוקר הרים :loco::screwy::loco::screwy: ) ,ככה אני פשוט יודע שאין לי סיכויי אז אני לא מתמודד :lol: !

אז אמנם האוטומט "מסרס" אותי , אבל הוא לא מסרס לי את הכיס :wink: ..

יוגב 205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיסרס לך את הכיס זה ממיר המומנט שגוזל כוח ודלק,גיר 4 הילוכים שצורך יותר דלק....וגיר אוטומט חדש בבוא העת...(אני מאוד מקווה שזה לא יקרה טפו טפו טפו חמסה חמסה!!)

אה,ותתחדש היא נראת אחלה!!:-P

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלבישפרסלי ב306 קבריו

סליחה, אבל ממש עשית לי את השבת :)

:roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:

:roflmao::roflmao:

:lol:

הרגת אותי...

תתחדש יוגי, נראית נפלא, כמעט קניתי אחת לפני שקניתי את הטיגרה...

אבל עניין הגג הפחיד אותי (12K ש"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...