Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתור בעל רכב דרך מיספר

carlover
שימו לב! השרשור הזה בן 1441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם .

אני רוצה לאתר בעל רכב דרך מיספר הרכב , איך אני עושה את ?

אני יודע שבמישטרה זה אפשרי אבל כבר אין לי אף אחד שאני מכיר שם ( זה גם לא חוקי ).

במישרד הראשוי אני הבנתי שלא נותנים פרטים כאלה ..

מה אני עושה ?

אני מודה מראש לכל העוזרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקיש בחלון החיפש ב"גוגל" (ישראל) את המספר רכב ואם פעם משהוא נכתב על רכב זה באינטרנט זה יצוץ לך.

אותו הדבר ניתן לבצע למספרי טלפון ו/או טל' ניידים ותתפלאו איזה וכמה מידע ניתן לדלות ככה.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, אתה ממש גוגל האקר :wink:

אפשר אכן להגיע למידע מאוד ריש ושימושי שמפורסם "סתם כך" ברשת...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כבר משהו כמו חצי שנה מחפש מישהו שיוציא לי את המספר, כל פעם קם מישהו שאומר שהוא יכול ואח"כ לא חוזר אליי...

אז אם מישהו יכול לברר פרטים לפי מספר רכב נא ליצור קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב תמשחקים... תקשיב טוב..

2 אופציות עיקריות..

1. משטרה - יש להם את המידע הדרוש.. אתה יכול להמציא איזה סיפור על האוטו ושאתה רוצה לקבל את הפרטים - יעבוד אך ורק אם אתה הולך לאיזשהו בסיס ונכנס לשם פיזית... ותוך כדי שיחה עם שוטרים אתה צריך לדעת אם יזרמו איתך.. בקיצור להתחבר אליהם.. (המשכורת שלכם על הפנים.. אני מקים עצומה להעלת המשכורת של השוטרים.. כל הכבוד וכו'..)

2. משרד הרישוי - זה כבר יותר קשה.. יש כל מיני מורי נהיגה.. אולי דרכם... מישהו שלמדת איתו.. או שאתה מנסה בנחמדות להוציא את המידע... אתה יודע.. דיבורים..

לא יתנו לך את המידע סתם ככה.. אבל זה לא כ"כ קשה להוציא אותו מהמשטרה..

אופצייה שלישית... יש את כל החוקרים למינהם שישמחו להוציא לך פרטים כאלו ואף יותר בסכום המתאים...

חבל על הזמן שתבזבז על גוגל..

פעם עשיתי משהו כזה בקשר לאיזה רכב אספנות.. וזה לא משנה מה ואיך :roll:

הכל תלוי בעד כמה זה חשוב לך...

בהצלחה.

fast......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב תמשחקים... תקשיב טוב..

2 אופציות עיקריות..

1. משטרה - יש להם את המידע הדרוש.. אתה יכול להמציא איזה סיפור על האוטו ושאתה רוצה לקבל את הפרטים - יעבוד אך ורק אם אתה הולך לאיזשהו בסיס ונכנס לשם פיזית... ותוך כדי שיחה עם שוטרים אתה צריך לדעת אם יזרמו איתך.. בקיצור להתחבר אליהם.. (המשכורת שלכם על הפנים.. אני מקים עצומה להעלת המשכורת של השוטרים.. כל הכבוד וכו'..)

2. משרד הרישוי - זה כבר יותר קשה.. יש כל מיני מורי נהיגה.. אולי דרכם... מישהו שלמדת איתו.. או שאתה מנסה בנחמדות להוציא את המידע... אתה יודע.. דיבורים..

לא יתנו לך את המידע סתם ככה.. אבל זה לא כ"כ קשה להוציא אותו מהמשטרה..

אופצייה שלישית... יש את כל החוקרים למינהם שישמחו להוציא לך פרטים כאלו ואף יותר בסכום המתאים...

חבל על הזמן שתבזבז על גוגל..

פעם עשיתי משהו כזה בקשר לאיזה רכב אספנות.. וזה לא משנה מה ואיך :roll:

הכל תלוי בעד כמה זה חשוב לך...

בהצלחה.

OUTLOW

אני מבינה, שאתה בתהליכים לכתוב MANUAL איך להוציא מידע מגורמים רשמיים כמו המשטרה, מלא רשמיים כמו מורי נהיגה, וחוקרים....

אני כבעלת נכס, לא מסכימה שמישהו ייהייה נחמד מדי לגורם שיכול למסור עלי פרטים, כפי שטרחת לציין זה לא חוקי, ויש דרך לטפל בזה בצורה כואבת לכיס, לא שזה לא נעשה, איך תגיב כאשר מישהו סתם ככה יחמוד את כלי הרכב שלך ויפעל כך???

מעל גבי פורום זה של מועדון החמש לא תנתן שום הנחיה לאקט לא חוקי, אם בוער לך בעצמות להתרבב במידע מסוג שכזה, ועל הצלחותיך בנושא, עבור לה"פ! או לפורום הסופרנוס

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותוך כדי שיחה עם שוטרים אתה צריך לדעת אם יזרמו איתך.. בקיצור להתחבר אליהם..

(המשכורת שלכם על הפנים.. אני מקים עצומה להעלת המשכורת של השוטרים.. כל הכבוד וכו'..)

זאת נשמעת יותר כמו שיטה להתחבר לאלה של השוטר...

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OUTLOW

אני מבינה, שאתה בתהליכים לכתוב MANUAL איך להוציא מידע מגורמים רשמיים כמו המשטרה, מלא רשמיים כמו מורי נהיגה, וחוקרים....

אני כבעלת נכס, לא מסכימה שמישהו ייהייה נחמד מדי לגורם שיכול למסור עלי פרטים, כפי שטרחת לציין זה לא חוקי, ויש דרך לטפל בזה בצורה כואבת לכיס, לא שזה לא נעשה, איך תגיב כאשר מישהו סתם ככה יחמוד את כלי הרכב שלך ויפעל כך???

מעל גבי פורום זה של מועדון החמש לא תנתן שום הנחיה לאקט לא חוקי, אם בוער לך בעצמות להתרבב במידע מסוג שכזה, ועל הצלחותיך בנושא, עבור לה"פ! או לפורום הסופרנוס

אירית

אירית נשמה יפה ומתוקה שלי, שאלה לי אליך:

האם מכירת רכב ללא ניירות למטרת שיפוץ והלבשה עליו ניירות של רכב אחר כן מקובלת על גבי פורום של מועדון החמש?

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חיפושים רבים הצלחתי לאתר סוף סוף את בעל הרכב! :) :) :) :) :)

(ולא דרך מספר הרכב שהיה לי...)

עכשיו רק נראה מה יתקדם עם זה...

ד"א יש דרך לבדוק האם הרכב מושבת או ביצע עבירות כלשהן? וגם אם מישהו יכול לתת פה קישור לבדוק האם הרכב גנוב...

בתודה,

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לאנשים שעמדו בחוץ ושאלתי ונכנסתי לבניינים ליד עד שדייר אחד אמר לי שהוא חושב שזה של שכנים באיזה דירה שהוא הסביר לי, הלכתי לשם דפקתי בדלת עד שהערתי את בעלת הדירה (אופס :oops: לא בדיוק התחלה טובה) ואמרתי לה ששמעתי שהרכב שלה והיא קישרה אותי כבר עם הבעלים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירית נשמה יפה ומתוקה שלי, שאלה לי אליך:

האם מכירת רכב ללא ניירות למטרת שיפוץ והלבשה עליו ניירות של רכב אחר כן מקובלת על גבי פורום של מועדון החמש?

לא!!! לא על גבי הפורום ולא על פי תקנות העמותה!!!

ואני ממש שמחתי שקפצת לביקור חסרת!

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...