Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כווני סאונד ברדיו דיסק פיוניר

NaC
שימו לב! השרשור הזה בן 6804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!!

יש לי ברכב מערכת די צנועה שכוללת:

רמקולים של קנווד 6925 (50W RMS)

ו- HU של פיוניר 5750 שקניתי לא מזמן.

הרבה אנשים אומרים שפיוניר הכי טובים בסאונד לרכב, ולכן החלטתי לקנות את המערכת הזו.

כבר חודש שאני מנסה לשחק עם האקולייזר של המערכת, אפילו קראתי את חוברת ההפעלה וניסיתי כל אופציה אפשרית, ואני לא מצליח להגיע לרמת צליל טובה-

הצליל שאני שומע צומרני מידי ולא ממש איכותי.

לפני הפיוניר היתה לי מערכת פשוטה של איווה שפעלה עם אותם הרמקולים. אני יודע שזה קצת מצחיק אבל שמעו הרבה יותר טוב!

רציתי לשאול אם זה בגלל שיש לי רמקולים של קנווד ולא של פיוניר? ואם הם לא ממש מתאימים למערכת הזו? או שהמערכת הזו לא ממש איכותית מבחינת שמע?

האמת שאני יחסית מאוכזב !!

אשמח לקבל תגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל פיוניר ממש לא הכי טובים בסאונד

ודבר שני בשביל להגיע לסאונד טוב צריך רמקולים טובים.

יש לך 2 רמקולים (רק 2) פשוטים אז מה אתה מצפה

הייתי מציע לך ללכת עד עקומה קרוב לשטוחה להוריד נמוכים וגבוהים (כי כנראה הרמקולים שלך לא עומדים בזה)

ולבטל LOUDNESS

אה ואין שום קשר לפירמה של הרמקולים בהתאמה לHU חשובה האיכות שלהם ולא השם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NAC אל תרוץ לקנות מכשיר חדש !!!

לחיצה ערוכה על כפתור ה- Audio תפתח תפריט נוסף של אפשרויות.

שם תוכל לבחור את התדר המרכזי של ה- High, MID, LOW ואת מידת ההשפעה על התחום שבחרת על התדרים הקרובים אליו.

במידה וצורם לך תנסה באפשרות של HIGH לבחור תדרים של 12k ואז תנסה לשנות את העוצמה לטעמך, בנוסף לכך, בתדרי ה- MID נסה תדרים של 1K או 500 ושוב תשנה את העוצמה עד שזה ימצא חן באוזניך. בתדרים הנמוכים בחר תדר שלא יגרום לרמקולים לחרחר יותר מידי... אם אתה אוהב באס עמוק לך יותר לכיוון של 40/80 אם לא אז 100/160.

תבדוק שה- Subwoofer Crossover וה- HPF כבויים .

לדעתי עם הרדיו דיסק והרמקולים האלה ניתן להגיע לסאונד די נחמד.

בהצלחה !

T h e C a t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא אכפת לי שהבחור יבזבז כסף אבל לא חבל ?!

אין שום דבר פסול ברמקולים האלה ואני בטוח שניתן להפיק מהם הרבה תועלת...

אם כבר עדיף להשקיע בקדמיים ואת האחוריים להשאיר.

לפעמים אפשר להשתגע פה מהתגובות... ישר לך תקנה Alpine ו- Morel hybrid.

צריך לתקוף את הבעיה מהשורש ולא על ידי הכרטיס אשראי.

הבחור אמר במפורש שברדיו דיסק הישן שמעו טוב:

"לפני הפיוניר היתה לי מערכת פשוטה של איווה שפעלה עם אותם הרמקולים. אני יודע שזה קצת מצחיק אבל שמעו הרבה יותר טוב! "

אז איך לכל הרוחות החלפת הרמקולים תעזור לו עכשיו :confused::screwy: זה כמו להמליץ לבן אדם שצריך לבצע איזון צמיגים להחליף את הג'נטים כי הרכב רועד במהירות גבוה.

T h e C a t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...