Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה דרושה **דרושה = מתבקשת, לא עובדים אצלך** בשידרוג קומפוננט 5.25 (תקציב עד 2000)

ParadiseLost
שימו לב! השרשור הזה בן 6804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן להחליף את ה Mac Audio iron שלי למשהו יותר איכותי,אני יודע שהרבה ת'רדים נפתחו על קומפוננטים ולכן עשיתי חיפוש וגיבשתי רשימה של קומפוננטים אותם אני מתכוון לשמוע,אשמח לביקורות עליהם (בעיקר ממי ששמע) והצעות נוספות. אני שומע רוק ומטאל,דרישותי מהקומפוננט הן טוויטרים מדוייקים מאוד ולא צורחים (עדיפות ל fabric ?!),רמת ווקליות מאוד גבוהה (שה T וה S ישמעו כמו שצריך),וכמו כן קול לא מתכתי.

הרכב הוא אפלאוז 96,המגבר JBL GTO-75.4 המוכר וה HU הוא pioneer 560mp.

הרשימה:

1. Magnat Xtrema 2130
  2. Mac Audio Maximus
  3. Phase CFS
  4. Xetec Circuit
  5. מורל הייבריד

ותודה מראש לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרשמתי לך בה"פ, ועם כמה תוספות - עכשיו שאני רואה את הדרישות שלך.

אצלי מותקנים Xetec Xircuit 5.25.

דעתי עליהם חיובית מאוד.

הם נעימים להאזנה, יש להם יחידת מידבאס ממש מעולה ואיכותית, וטרבל מפורט אך נעים ולא צעקני מדי.

הם לא מחזיקים ווליומים גבוהים מאוד אבל הם מצוינים אם אתה מעוניין ב-SQ ברמת ביניים (לא High End).

הם הכי מתבלטים במוזיקת פופ, שחורה ומוזיקה קלאסית, אתה שומע כל ניואנס קטן ויש הפרדה טובה מאוד בין הצלילים.

עם זאת, אני שומע איתם המון רוק, טראנס, דאנס, אלקטרוני - הם מתפקדים יופי בכולם!

לגבי דרישותיך:

מדוייקים מאוד - כן, כל עוד אתה לא סוחב אותם לוולימים של Clipping וכל עוד אתה חותך אותם מספיק גבוה. המידים יתחילו לחרחר אם תחתוך אותם נמוך מדי.

לא צורחים - ממש לא צורחים. הסאונד נעים מאוד וחם. הטוויטרים אולי יהיו חזקים לדעתך אבל אפשר לכוון זאת בקרוס.

מתכתי - ממש לא, אל דאגה.

רמת ווקליות גבוהה - רמת ווקליות טובה מאוד, בין השאר בגלל ההפרדה המצוינת. אין שריקות של S וכו'.

בסה"כ - מומלצים מאוד, אם תצליח להשיג כאלו.

נ.ב. אל תשכח - 80% מהאיכות היא לא מהסט אלא מאיכות ההתקנה, הבידוד, הכיוונונים וכו'.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מסכים עם ליאור... :-) סט מצויין. חשבתי שרק אצלי הם מחרחרים אם חותכים אותם נמוך מדי.

עוד סט מעולה שמשום מה לא עולה כאן כמעט בפורום הוא של רוקפורד מסדרת פאנצ'. סאונד מעולה נקי וחם. יש לו שני טוויטרים אשר ניתן לכוון ולהפריד ולהגיע לבמה טובה. עולים 1000~.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד המלצה חמה מאוד היא מאק אודיו פרוטקטור...

גם המקסימוס מעולים שמעתי אותם אצל חבר...

הפייז גם עם סאונד מאוד חם ויפה אני מאוד אהבתי..

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא את ה-Punch לא אהבתי כשהם היו מותקנים ברכב שלי! (פאנץ' חמש ורבע)

הם היו מותקנים עם טוויטר אחד בלבד - והטרבל שלהם צעק השמימה. כל צליל שורק (ס', ש') נשמע מתכתי לחלוטין.

מעבר לזה מדובר על סט יחסית מדויק. הבנתי שעם התקנה נכונה וכיוונים אפשר להוציא ממנו תוצאות יפות מאוד.

בכל אופן, אני מעדיף סט "רך" מטבעו, ולא סט מתכתי שאפשר להרגיע אותו.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי את ה Xetec ואהבתי מאוד,ועכשיו אני רוצה לשמוע את ה Phase CFS 5.25 ברכב (שמעתי אותו באולם תצוגה),האם יש מישהו מהמרכז עם הקומפוננט הזה שמוכן לאפשר לי לשמוע אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוק טיפה מזייף, לא משהו היסטרי..

גם אני שמעתי את הסט המדובר, אין לי מושג מאיפה הבאת את היציאה הטיפשית הזו.

יכול להיות שהמערכת לא הייתה/מכוונת/בנוייה נכון/HU לא מכוון היטב.

במקום לזרוק דברים לא מבוססים לחלל האויר, תסייג את תשובתך, "לי/לטעמי/לדעתי-הסט לא פעל היטב

במוסיקת רוק" .

מה שכתבת נשמע כמו ביקורת של אהרוני על מאפה במסעדה.

"טיפה מזייף, לא משהו היסטרי"-אתה עוד עלול לגרום לאנשים לחשוב שאתה צודק.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. Magnat Xtrema 2130
  2. Mac Audio Maximus

ותודה מראש לכל העוזרים!

יש לך תקציב של עד 2000 ש"ח וזה על מה שאתה חושב ?!

לדעתי הCFS נשמעים ממש טוב

ואני חושב שהפוקל הטעם שלך.

SPL-1 kicker solo-baric L7 12'-142.9db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך תקציב של עד 2000 ש"ח וזה על מה שאתה חושב ?!

לדעתי הCFS נשמעים ממש טוב

ואני חושב שהפוקל הטעם שלך.

טלפתיה מדהימה:wink: (דגש חזק על התקציב+הפוקל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקאל ממש ממש לא הכיוון שלו אני ממש מתפלא שזרקתם את זה...

הוא אומר שהוא שמע את הזטק והוא אהב את הרכות לו ואתם קופצים עם פוקאל חד מתכתי

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שומע יותר רוק ובכיוון של יותר ווקאלי וסאונד רבוי אלמנטים כמו מערכות תופים וגיטרות.

במחיר הנ"ל הייתי ממליץ רק על המורל הייבריד אוביישן 6.

נשמע הרבה יותר טוב מאשר הקומפוננט CFS ודומיו.

הסאונד הרבה יותר חי,הרבה יותר חם וטוויטר מאוד רך ונאמן למקור.

וזה פשוט סט מדהים.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שומע יותר רוק ובכיוון של יותר ווקאלי וסאונד רבוי אלמנטים כמו מערכות תופים וגיטרות.

במחיר הנ"ל הייתי ממליץ רק על המורל הייבריד אוביישן 6.

נשמע הרבה יותר טוב מאשר הקומפוננט CFS ודומיו.

הסאונד הרבה יותר חי,הרבה יותר חם וטוויטר מאוד רך ונאמן למקור.

וזה פשוט סט מדהים.

קודם כל קלעת בול לגבי אפיון הצלילים,ואתם צודקים - ירדתי מהמאגנט ומהמק-אודיו (לאחר שמיעה).

כעת ההתלבטות היא בין ה Xetec ל Phase,למרות שאשמח לשמוע גם את ההייבריד,שוב,אם מישהו מוכן לתת לי לשמוע אותו....

לגבי הפוקל מספר אנשים אמרו לי לא לקחת (קרוסאובר לא טוב?!) ולא שמעתי אותם כך שאין לי מושג לגביהם,מה גם שיש להם הרבה דגמים. אם מישהו מוכן לעשות סדר בדגמי פוקל - אחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבוא ולשמוע הופעה חיה אצלי ברכב.:)

אני מבטיח לך שאחרי שתשמע את הייבריד,ואני ישווה לך אותם מול הפייז ואתה לא תרצה לגעת בשום דבר אחר.

אצל אחי יש את ההייבריד ולחבר טוב יש את הפייז,תשמע את שניהם,אני אשמח לשמיע לך.

תשמע את הדיסק של WITHIN TEMTATION אצל אחי ותגיד לי מה אתה אומר...:)

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוואה מעולה, אני לא מבין איך חשבת על השוואה שכזו.

בהחלט השוואה עניינית ומדוייקת.

הרי ברור לכל בר-דעת שמדובר באותו רכב-אותה דלת-אותו חלל מאחורי הרמקול/אותו מתקין/עם אותם כיוונים,HU מכוון באופן זהה, ו... שכחתי, גם אותה הגברה.

ואז תוכל באמת להשוות בין המורל לפייז.מכיוון שאנחנו מעוניינים בתוצאות נכונות ואמיתיות.

נ.ב.

אני מוכן לשלוח אותך לשני חברים שרכשו את אותו סט קומפוננט בדיוק.

אתה לא תאמין שמדובר באותו רמקול.

לכן כל בסיס להשוואה מסוג זה הינו רעוע ולא נכון,

זה נותן אינדיקצייה , לא מעבר לכך.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...