Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאבים של OZ AUDIO...

YoniP
שימו לב! השרשור הזה בן 7655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך סאבים של OZ בעקרון? אני יכול לקנות יד שניה סאב 12" שנת 2000 סדרת L עם תיבה אטומה - רק 180 אראמאס. ממליצים? 900 שח שווה?

זה הסאב:

http://www.onlinecarstereo.com/caraudio/product.asp?sku=11812

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לך בה"פ זה לא הסאב, אני די בטוח שהסאב שאתה מדבר עליו הוא הדגם של לפני המטריקס.

למה לא סאב ??? תסביר בבקשה כדי שכולנו נוכל להבין ...

בכל מקרה, לי יש את ה-OZ-200L, שזה סאב 8'', אצלי הוא הולך לשבת מקדימה ולשמש בסאב קדמי עד 50-60 הרץ (שזה לפי דעתי דיי גבול היכולת שלו והתחום שבו הוא עובד הכי טוב) ...

עדיין לא חברתי את הסאב שלי ולא בניתי לו תיבה ככה שאני לא יכול לתת עליו חוות דעת ...

אבל בתחרות SPL הראשונה גיא הגיע עם 4 סאבים 10'' של OZ שמחוברים למגבר רוקפורד שנותן 250W RMS והם עשו הההההרררררבבבבבהההההה רעש !!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא סאב ??? תסביר בבקשה כדי שכולנו נוכל להבין ...

בכל מקרה, לי יש את ה-OZ-200L, שזה סאב 8'', אצלי הוא הולך לשבת מקדימה ולשמש בסאב קדמי עד 50-60 הרץ (שזה לפי דעתי דיי גבול היכולת שלו והתחום שבו הוא עובד הכי טוב) ...

עדיין לא חברתי את הסאב שלי ולא בניתי לו תיבה ככה שאני לא יכול לתת עליו חוות דעת ...

אבל בתחרות SPL הראשונה גיא הגיע עם 4 סאבים 10'' של OZ שמחוברים למגבר רוקפורד שנותן 250W RMS והם עשו הההההרררררבבבבבהההההה רעש !!!

זה לא הסאב

קצת הבנת הנקרא , לומדים את זה ביסודי.

איל התכוון שזה לא הסאב שיש לבחור ששאל את השאלה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי להבהיר בנוסף למה שדרגון אמר - הסאב שיש לבחור שונה מהסאב בקישור שהוא נתן.

לפשט עוד?

ראלימן,

:wink:

בסדר, הבנתי גם בפעם הראשונה ...

מצטער באמת שלא הבנתי נכון ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שיש כאלה ששמו לב לה' :wink:

רזרוז שטח הפנים של 4 סאבים יאפשר להם להיות עוצמתיים, אבל המבחן האמיתי הוא עם סאב בודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שיש כאלה ששמו לב לה' :wink:

רזרוז שטח הפנים של 4 סאבים יאפשר להם להיות עוצמתיים, אבל המבחן האמיתי הוא עם סאב בודד.

באמת לא רשמתי שום דבר לגבי האיכות ...

אז חוץ מהעוצמה שהיו ל-4 סאבים, היה להם דיוק מדהים. אני מאוד התרשמתי לטובה מהם ...

ומכיוון שהעוצמה לא מעניינת אותי לא אכפת לי העוצמה אלא האיכות (שהיא הייתה מאוד מרשימה) ...

שמעתי גם OZ 6.5'', וגם הם היו מצויינים, אחלה של מיד ריינג' לפי דעתי ...

ובוא לא נדבר על המחירי זנות שגיא משיג לנו אותם, בוא נגיד שהייתי יכול לקנות 3 סאבים של 8'' במחיר של פיוניכס אחד, לא יודע איזה סאב יהיה חזק יותר אבל ה-OZ יעשו ביצפר לפיוניכס בקטע של איכות ודיוק !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לא שמעתי את הסאבים האלו, אבל כמו שאתה יודע גם אני הייתי התעניינתי בהם בעבר וממה שביררתי עם אנשים שונים שיש או היו להם את הסאבים, הם יועדו לעבוד בתיבה PORTED די גדולה. מה שאני יודע הוא שתיבה סגורה ובנפח שגיא שם אותם הם לא נראו טוב בכלל בWINISD. משתמש אחד שלהם אמר לי לא לעשות את הטעות הזו ולשים אותם ככה.

אבל שוב, לא שמעתי זה רק מה שביררתי. עדיין איכות זה עניין סובייקטיבי.

מה שכן אם הם נשמעו לך טוב בתיבה שלא מתאימה להם כל כך אז יכול להיות באמת שבתיבה שכן מתאימה הם ישמעו בכלל מעולה כי בכל זאת קיבלתי עליהם רק פידבאק חיובי בכל הנוגע לאיכות, בקשר לעוצמה הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לא שמעתי את הסאבים האלו, אבל כמו שאתה יודע גם אני הייתי התעניינתי בהם בעבר וממה שביררתי עם אנשים שונים שיש או היו להם את הסאבים, הם יועדו לעבוד בתיבה PORTED די גדולה. מה שאני יודע הוא שתיבה סגורה ובנפח שגיא שם אותם הם לא נראו טוב בכלל בWINISD. משתמש אחד שלהם אמר לי לא לעשות את הטעות הזו ולשים אותם ככה.

אבל שוב, לא שמעתי זה רק מה שביררתי. עדיין איכות זה עניין סובייקטיבי.

מה שכן אם הם נשמעו לך טוב בתיבה שלא מתאימה להם כל כך אז יכול להיות באמת שבתיבה שכן מתאימה הם ישמעו בכלל מעולה כי בכל זאת קיבלתי עליהם רק פידבאק חיובי בכל הנוגע לאיכות, בקשר לעוצמה הרבה פחות.

תשמע אייל, אני יודע שלא שמעתי הרבה מציוד היי אנד אבל אם אתה רוצה חוות דעת הכי טובה עליהם פשוט תשאל את גיא (או את מקס שגם הוא היה בתחרות הראשונה והיה בהלם מהתוצאה) ...

עזוב אותך עכשיו מהעוצמה, הדיוק שלהם פשוט היה מדהים ...

ד"א, אתה יודע מה התיבה המומלצת ל-8'' שלי ??? יש לי מקום לכ-15 ליטר (מקסימום 20 ליטר למרות שעדיין לא עשיתי מדידות) ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אלעד כמו שאמרתי לך מאנשים שאני סומך על דעתם אמרו שהסאבים האלו בעלי SQ מעולה. אבל אתה יודע שבחור צעיר ובכלל רוב האנשים רוצים שיהיה לסאב שלהם קצת עוצמה כדי שירגישו שיש סאב ולא 6X9.

לגבי ה8" אני אחפש לך בערב עליהם, היה לי עליהם מידע אני מקווה שאמצא שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אלעד כמו שאמרתי לך מאנשים שאני סומך על דעתם אמרו שהסאבים האלו בעלי SQ מעולה. אבל אתה יודע שבחור צעיר ובכלל רוב האנשים רוצים שיהיה לסאב שלהם קצת עוצמה כדי שירגישו שיש סאב ולא 6X9.

לגבי ה8" אני אחפש לך בערב עליהם, היה לי עליהם מידע אני מקווה שאמצא שוב.

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

מסכים אתך ב-100%, אכן האנשים שקונים את החברה הזו לא מעוניינים בכמות הוואטים שהיא מוציאה (וזו גם הסיבה שאני מוכר את ה-HX2 שלי :roll:) ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לשים אותו בPORTED לפי היצרן, יש בחור בשם סטיב הד או בכינויו AUDIONUTZ שהוא מתחרה SQ ותיק (יש לו הרבה מאמרים בELITECARAUDIO) שהיה משתמש בשלושה כאלו אם אני זוכר. בכל אופן זכור שלפיו, לפי הוראות היצרן, ולפי עוד אנשים הסאב הזה שנמע במיטבו כשהוא PORTED אני אחפש לך את המידע כמו שאמרתי (יש לך גם סאב 10" או 12" להם?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לשים אותו בPORTED לפי היצרן, יש בחור בשם סטיב הד או בכינויו AUDIONUTZ שהוא מתחרה SQ ותיק (יש לו הרבה מאמרים בELITECARAUDIO) שהיה משתמש בשלושה כאלו אם אני זוכר. בכל אופן זכור שלפיו, לפי הוראות היצרן, ולפי עוד אנשים הסאב הזה שנמע במיטבו כשהוא PORTED אני אחפש לך את המידע כמו שאמרתי (יש לך גם סאב 10" או 12" להם?)

תודה רבה איילי :oops:

אני צריך רק 8'' ...

לאחר עריכה:

סטיב הזה השתמש בהם גם כתור סאבים קדמיים??? אם כן אז איזה תדרים הוא נתן להם ??? אז אני רואה שהכיוון של המערכת שלי טוב מאוד אפילו סטיב הזה מעתיק ממני :drinking::hihi::roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לו 12" מאחורה ומקדימה היו לו נדמה לי 10" אם אני זוכר נכון, אני אחפש גם את הלינק זה יהיה או היום מאוחר יותר או מחר.

ומה איילי, מה אני חברה שלך! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...