Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה התאונה הכי מוזרה שהייתה לכם?

Tvr_speed_12
שימו לב! השרשור הזה בן 6784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ת'רד קצת הזוי אבל בטוח נשמע סיפורים מעניינים.

אני נכנסתי בחמור ( על 4 רגליים ולא גלגלים ) לפי כמה חודשים, התאונה קרתה בכביש חשוך

בסביבות 90 קמ"ש, החמור רץ מהנתיב הנגדי לנתיב השמאלי שבו נסעתי.

ראיתי אותו רק שניה לפני שהעפתי אותו לעולם שכולו טוב ( אני מקווה בשבילו ).

הרכב: קורולה 2005 שלא הייתה שלי ( פדיחות ) גם הלכה לעולם שכולו טוב בעקבות מכה הקשה לחזית.

לי בנס לא קרה כלום. רציתי רק "לשבח" את כל הנהגים שבמקום לעצור ולעזור רק צפרו וחתכו אחד

את השני כמו מופרעים או לחילופין כמעט נכנסו בי.

מסקנות:

- גם אם אתה מכיר את הכביש בע"פ סע לאט בלילה, לך תדע איזה חמורים מסתובבים בכביש....

- אם אתם רואים רכב תקוע בנתיב השמאלי בחושך הוא לא עושה את זה בשביל הכיף וכנראה צריך עזרה

אז לא לנסות להרוג אותו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קרה לי קרה לאבי אבל גם קשור לנושא..

באחד מהפעמים שהוא נסע לאילת בלילה (לפני שנים) בכביש הערבה היה הפתעה על הכביש ...

גמל...... אפשר כבר להבין איך זה ניגמר לא...

לאבי (מלשון אבא שלי למי שלא הבין O.o!) שלום.

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קרה אחת התאונות הכי מוזרות שיש

הכניסה לעיר הרפאים בית שאן שעה 9 בערב (כביש חשוך יחסית )

אני נוסע לכיוון העיר הכביש הוא כביש מתעקל קלות בעליה

ממולי מגיע טנדר כמו של כל שיפוצניק אבל בטנדר הזה היה באותו הזמן

חלון ראווה של חנות :?

השמשה הענקית הזאת עפה תוך כדי עיקול על האוטו שלי ואני פתאום

קיבלתי בום ממש חזק

בהתחלה לא הבנתי מה קרה אבל שמתי לב שיש פנצ'ר (האוטו משך שמאלה )

אחרי שעצרתי את האוטו בביטחה יצאתי לבדוק מה קרה (הלם משהו ... )

מסתבר שארבע גלגלים מפוצצים + המון פציעות של זכוכית עבה בפח ,בטמבון

ובשמשה הקדמית

עכשיו תגידו לי אתם :

זאת לא התאונה ה כי מוזרה ששמעתם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסענו בשיירה שעברה בצומת, בו יש לנו זכות-קדימה ברורה.

כשהיינו בתוך הצומת, זינקה עלינו מכונית משמאל ופגעה בחלק האחורי.

מהרכב הפוגע יצאו שתי זקנות חביבות, והנהגת פנתה לחברתה "אבל אמרת לי לזנק אחרי שהסובארו יעבור". כמובן שהבעיה היתה שלפנינו היתה עוד סובארו, והיא זינקה אחריה בלי להסתכל בכלל, כי החברה הסתירה לה.

אחרי כמה ימים היא פתאום טענה שהיא בכלל לא היתה שם, ולא רצתה להורות לביטוח לשלם. היא רק לא ידעה שהסוכן שלה הוא חבר טוב של משפחתי, באופן מקרי. אז דיברתי איתו והוא נכנס לה בצורה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנתיים אני נוסע בכביש חד סיטרי ומגיע לצומת עם כביש חד סיטרי שלי יש את הזכות קדימה , כמובן מהכירות טובה של הנפשות הנוהגות בארץ האטתי ועברת את הצומת תוך התבוננות קלילה בצד ימין ( הכיוון בו המכוניות מגיעות ממנו והן אמורות להאט ) , בזמן שאני מעיף מבט נתקע לי בדלת ( להזכירכם - אני נוהג בערך ב20 קמ"ש , זה גם אחרי מעבר חציה ואין מקום לראות ) רוכב אופניים , בדלת נהג ( מצד שמאל , מאיפה שאין מכוניות ).

אני נעצר לראות שהכל בסדר וכמובן שלא קרה כלום ( הוא נתקע בי ! ) והוא מתחיל לקלל אותי שאני לא מסתכל לאן אני נוסע!

:) נו טוב

איחלתי לו אושר שימחה וששון והמשכתי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן דיון הזוי, אבל אם כבר, אז כבר...

אני בטוח שלחלק מכם, אם לא לכולכם, יצא למרוח איזה חרק על השמשה הקדמית תוך כדי נסיעה. אני גם דיי בטוח שלחלק קטן מאוד מכם, יצא אולי לפגוע ביונה באותה צורה.

לי בכל אופן יצא לפגוע בעטלף :???:

גדעון.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמצע נסיעה נכנסה לי אבן בגודל קצה הזרת בשמשה הקדמית וסדקה אותה - לא כיף

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.אני נכנסתי חזיתית בקיר בטון כי נרדמתי על ההגה - זה היה על כ90 קמ"ש.... הפאדיחה זה שאני הייתי נהג תורן וזה היה אוטו של אמא של חבר - הסיריון הלכה לעולמה....

2. אני מתקרב לצומת כשאני בערך על 60 איך שאני נכנס לצומת נכנסת לי קוואליר לצומת מצד שמאל...

הרמתי המברקס ונכנסתי עם הצד של הנהג בקאווליר...

הקטע המצחיק הוא שלא הצלחתי לפוח את הדלת והייתי עצבני אז יצאתי מהחלון בעצבים והנהגת של הקאווליר פשוט ישבה במושב הנהג בוכה....

3. אני עם הוולבו בחולון עוצר לאיזה זקן נחמד שחוצה את הכביש - הוא חוצה במשך שעה ואיך שהוא עולה למדרכה - בום, סופר לנסר נכנסת בנו חזק... אני לא מספיק לצאת מהאוטו והזקנה של הסופר לנסר כבר עומדת מולי וצורחת עליי שעצרתי פתאום, מזל שהזקן ההמום אמר שהוא הספיק לחצות את הכביש עד שהיא נכנסה בי... מטומטמת אחת, לי נסדק פנס אחורי בזמן שהסופר לנסר שלה ניזוקה ב2 הכנפיים, מכסה מנוע, טמבון ופנסים... חבל שהכרית אוויר לא נתנה לה בפנים....

4. נסעתי בטיילת בבת-ים על אופנוע, ופתאום אני מוצא את עצמי נמרח על המדרכה... עליתי על בקבוק של מיץ אשכוליות גדול מפלסטיק...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...