Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לילה של עצבים, והרבה........

HeadSpiN
שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק עכשיו ניכנסתי הביתה אחרי לילה של עצבים של צעקות של לא יודע מה!!!!,

הסיפור מתחיל בצהריים שהתקנתי מערכת ואמרתי היום נצא לסיבוב בלילה ונהנה קצת מהאוטו!,בשעה 1 וחצי בלילה אני נוסע בעלייה אחרי סטאלה מארסיב בכרמל מי שמכיר ואחרי הכיכר אני במסלול הימני!! (אלוהים לא עשיתי כלום למה דווקא אני???????)ומיצובישי לאנסר בנתיב השמאלי...ככה כמה מטרים פתאום הלאנסר עופקת אותי קצת ובום ללא איתות ללא ברקס ללא כל אזהרה מוקדמת ניכנסת בי!!!!!!,בצד של הוינקר השמאלי,ופשוט גוררת אותי ככה הצידה לא יכלתי לעשות כלום כלום כלום,יש לי מכה בצד של הרכב מקדימה פנס ויקנר שרק לפני שבוע ניקנה ומכות בכנף! יצאתי בכאלה עצבים על הבחורה ה**נערך**! שרצתה לסגור את העניין על המקום ורצתה לשלם לי כ 500 שקל ואמרתי לה לא בא בחשבון,והיא נתנה לי את הפרטים שלה עכשיו אמרתי לה שנראה אולי נסגור את זה ללא הביטוח אחרי שאני אלך לפחח או משהו,למרות שיש לי את כל הפרטים שלה ואם היא לא תסכים אני תובע אותה בביטוח.

אחרי כל העצבים האלה שכולי כבר רותח ועצבני שם איזה 3 שעות ככה כל אחד הלך לדרכו ושאני יורד מהכרמל פתאום המנוע שלי מתחמם מאוד!!,אני עוצר בצד והבנתי שהמאוור כבר לא עובד אז נתקעתי ואני בעצבים שעה וחצי חיכיתי לגרר ורק עכשיו חזרתי עם האוטו הביתה,ולמה זה מגיע לי????????

איזה ח-ר-א נראה לי שאני אלך דווקא לתבוע אותה בביטוח את הילדת שמנת הזאת שמפוצצת בכסף דווקא ביגלל שצריך ללמד אותה לקח היה לי כל כך בא לתקוע להם כזה פצצה לראש אבל החזקתי את עצמי,שכחתי להזכיר שה**נערך** הזאת הודתה באשמה והכל רשום,והכי מצחיקה בסיפור שלי יחסית מכה מסכנה ולה שתי דלתות מעוכות פנימה!!!(איכות הפח של מיצובישי זה קקה)

כולי עכשיו בעצבים .

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

ואני מטצטער שאני פורק אותם כאן.

**ההודעה נערכה**

אלפא - עצבים או לא, תשקול מה ובעיקר איך אתה מנסח את דבריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם זה היה בן היית אומר שבנים לא יודעים לנהוג?

ולאוטו של ה"בת" קוראים מיצובישי ולא מיציבושי. אבל מה? בנים לא יודעים לקרוא אנגלית...

בני, שיש לו שלוש נוהגות

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להכליל כי ככה בנות לא יודעת לנהוג.

אני בעצבים מלאים זה שאני כותב שאני בעצבים זה לא אומר שאני לא.

אם תשים לב יש הרבה שגיאות כתיב....והכל נובע מדבר אחד שאני עצבני ,מה לעשות אני לא לא אדייש כמוך כלפי המכונית שלי מה לעשות שיש לי הרבה אהבה למכונית שלי ומה לעשות שפוגעים בה פוגעים בי.

אם היה לך את זה היית מבין כבר......

,ולמה אני ביכלל מגיב

אלון שלא ישן ביכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתתף בצערך ! :mad:

אני מבין כמה אתה עצבני ,אתה צריך לראות איך אני ניראה אחרי שדפקו לי את האוטו (קרה ,לפני לא הרבה זמן.....) אבל אין לך מה להתבאס , זה קורה אין מה לעשות , עכשיו תנסה להוציא ממנה תיקון של כל מה שאתה רק יכול (אם יש לך מוסכניק חכם ,אתה יכול הרבה......) אם או בלי ביטוח .

בהצלחה !!

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך שאני מתיחס או לא מתיחס למכונית שלי, אין שום קשר לצורה שבה אתה מתיחס לנהגות בכלל, אפילו כשאתה עצבני. אולי בך קשור המשפט ש"אדם ניכר...בכעסו".

ואם אתה מעוצבן, תספור עד שלוש לפני שאתה מכליל...

בני, שיש לו שלוש נוהגות צעירות וזהירות...טפו טפו טפו

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון אלפא 75 היקר

בנות יודעות לנהוג ועוד איך , לפעמים אפילו יותר טוב מבנים !!!

בכלל בחיים אסור לעשות הכללות , זה מסוכן וגם נאמר כבר שהחיים והמוות ביד הלשון ולכן חשוב לחשוב פעמיים לפני שאומרים משהו .

חוץ מזה לכל תאונה יש שני מעורבים ( או יותר ) וכל הצדדים אשמים במידה זו או אחרת .

החלק שלך לא פחות משלה , למה נסעת שם...?

קח את החיים בקלות , הם עוברים ולא חוזרים

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק שלך לא פחות משלה , למה נסעת שם...?

LOL, ועל זה נאמר: ARE YOU FOR REAL?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יותר לי לעשות הכללה קלה. בנות באופן כללי יותר לחוצות ושוקיסטיות ובנים יותר אגרסיביים ונוטים לקחת סיכונים. כמו כן, מאחר שלגברים במדינה יש לרוב יותר ניסיון על הכביש, הם נוטים לנהוג ביתר ביטחון ולעשות פחות טעויות (אבל לא להתנהג יותר טוב).

גל... שאפרופו לקחת סיכונים, כמעט נמעך בין משאית לגדר הפרדה לפני מספר ימים על 444 והוא בכלל לא גאה בזה.

סעו בזהירות.

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יותר לי לעשות הכללה קלה. בנות באופן כללי יותר לחוצות ושוקיסטיות ובנים יותר אגרסיביים ונוטים לקחת סיכונים. כמו כן, מאחר שלגברים במדינה יש לרוב יותר ניסיון על הכביש, הם נוטים לנהוג ביתר ביטחון ולעשות פחות טעויות (אבל לא להתנהג יותר טוב).

גל... שאפרופו לקחת סיכונים, כמעט נמעך בין משאית לגדר הפרדה לפני מספר ימים על 444 והוא בכלל לא גאה בזה.

סעו בזהירות.

נכון מאוד, לדעתי...

גברים נוהגים כמו זונות כי הם רוצים (רובם) ובנות נוהגות כמו זונות כי הן... אה.. לא יודעות לנהוג... (רובן - אימא שלי נוהגת מעולה... וגם היא חושבת כמוני)

:D

מזל ששיר לא פה... רק אל תקפיצו... לא!!! לא להקפיץ!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד, לדעתי...

גברים נוהגים כמו זונות כי הם רוצים (רובם) ובנות נוהגות כמו זונות כי הן... אה.. לא יודעות לנהוג... (רובן - אימא שלי נוהגת מעולה... וגם היא חושבת כמוני)

תשמע...בכל פורום שראיתי אותך, אף פעם לא ראיתי הודעה אחת חכמה. אתה מדבר שטויות בקילו. רוב הגברים לא יודעים לנהוג ? מה נהיית לי סטטיסטיקאי ? (זה שאתה לא יודע לנהוג, זה לא אומר שכולם ככה...)

דבר שני, בני, rally-net, תרדו מ Alfa 75.... אם שמתם לב, כשהוא כתב את ההודעה, אני מצטט: "רק עכשיו ניכנסתי הביתה..." הבן אדם כרגע חזר מתאונה, נעצר בדרך והיה צריך שעה וחצי לחכות לגרר, ואתם מצפים שהוא יהיה רגוע ??? הבן אדם רותח. ושעצבנים פולטים דברים. אז אני בטוח שהוא לא התכוון שכל הבנות לא יודעות לנהוג, אלה פשוט אמר את זה מעצבים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד, לדעתי...

תשמע...בכל פורום שראיתי אותך, אף פעם לא ראיתי הודעה אחת חכמה. אתה מדבר שטויות בקילו. רוב הגברים לא יודעים לנהוג ? מה נהיית לי סטטיסטיקאי ? (זה שאתה לא יודע לנהוג, זה לא אומר שכולם ככה...)

דבר שני, בני, rally-net, תרדו מ Alfa 75.... אם שמתם לב, כשהוא כתב את ההודעה, אני מצטט: "רק עכשיו ניכנסתי הביתה..." הבן אדם כרגע חזר מתאונה, נעצר בדרך והיה צריך שעה וחצי לחכות לגרר, ואתם מצפים שהוא יהיה רגוע ??? הבן אדם רותח. ושעצבנים פולטים דברים. אז אני בטוח שהוא לא התכוון שכל הבנות לא יודעות לנהוג, אלה פשוט אמר את זה מעצבים...

סטיסטיקאי - וואי, איזה מילה ארוכה! כאב לך להשתמש בה? מגיע לך :ladysman:

תקשיב, חמודי, ביום שיהיה לי איכפת ממה שאתה כותב (וזה לא בגלל שאין לך רשיון או שאתה לא חכם במיוחד... פשוט כי לא איכפת לי) אני אודיע לך ונעשה מסיבה... אני אביא את הרשיון שלי, ואתה יכול להביא את העובדה שאתה יודע לכתוב באינטרנט, ואז נוכל להחליט למי יש יותר סמכות לכתוב דברים שקשורים לנהיגה...

בינתיים, אני אלך לבכות על זה שאמרת שאני מדבר שטויות בקילו :bigcry:, בעודי מתכונן לקחת את האוטו ולנהוג למסיבה אחר-כך (אוטו? לנהוג? סליחה - אני אסביר במונחים של שישיסט - אני אזמין מונית ואשב במושב האחורי בעוד הנהג מז**ן את המוח וקורע אותי במחיר)...

די, די, אני הורג את עצמי... :lol: איך אני אוהב לריב איתך... עד הפעם הבאה חמודי...

רק אל תלך לישון מאוחר מדי, יש ביצפר מחר... :viking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב למנהל הפורום הנכבד!!,נמאס לי מכל הצנזורה שלכם פה,עורכים הודעות על ימין ועל שמאל וזה ביכלל לא הוגן,אז מה עם הכותתרת תמשוך מפול תגובות מה הקטע שלכם לא לקרוא שירשורים ארוכים??,שהגעתי לפורום ראיתי פורום טוב עם ידע והרבה דברים מעניינים שקראתי פה ולמדתי אבל לערוך הודעות?????????????

אתה רוצה תמשחק אבל למה לערוך ? כי עשיתי הכללות? כי נגיד וטעיתי (מה שלא נכון בעליל) אז צריך לערוך את ההודעה?

אולי גם אני יהיה מנהל פורום ואני אמחוק מה שלא נראה יאה להודעה,אני פשוט שופט הדמוקרטיה ואני אחליט מה יהיה בדמוקרטיה...כי הרי אני המנהל,ולמי שיש משהו נגדי מוזמן לעזוב הלא כן?

"אחלה " של ניהול ותודבה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...