Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח נהג חדש למכונית חדשה או קניית משומשת? (וקורס מזורז בכתיבת כותרת)

*אפרת*
שימו לב! השרשור הזה בן 6810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לומדת נהיגה ועוד מעט מגיעה לטסט !! :)

רציתי לשאול - לאבא שלי יש סיטרואן סי חמש - אחלה אוטו .

קיצור רציתי לשאול - יהיה כדאי להורים שלי לקנות לי ביטוח לסי חמש ? או שעדיף להם לקנות לי מכונית טרטה חמודה כזאת רק בשבילי .

אני אישיתי מעדיפה אוטו קטן ידני .

גלשתי ביד 2. והתעניינתי מאוד בכמה מכוניות . רציתי לשאול מה דעתכם.

המכונית הפייבוריטית שלי היא פיאסטה נגיד מודל 96. זה אוטו חזק ולא אוטו מוסכים .

חשבתי גם על קליאו אבל אני ממש לא מכירה את האוטו הזה - אמרו לי שזה אוטו מוסכים.

קיצצר - חברים מה אתם חושבים ?

יש לכם אולי הצעות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אפרת. קודם כל, אנא קראי את כללי הפורום. שימי לב שיש צורך לתת כותרת נורמלית להודעות שלך, להבא.

בנוגע לשאלה - ביטוח נהג חדש לאוטו חדש יעלה עוד כ-2000 שקלים לשנה, פלוס מינוס. כך שזה מול קניית אוטו משומש בשבילך - מן הסתם עדיף.

מצד שני, אם את רוצה להיות עצמאית ושיהיה לך אוטו מתי שתרצי - מן הסתם תצטרכי להוציא כמה עשרות אלפי שקלים (לקנייה ראשונית ואח"כ מדי שנה) על הרכב המשומש שלך. פיאסטה היא אופציה מצוינת.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי זה מילה שיש לה די הרבה פרשנויות.

כדאי לקנות לך רכב אם יש לך עבודה ואת זקוקה לרכב לנסוע איתו לשם (יש 3 חודשים מלווה אז לא תוכלי

להגיע לשם אלא אם כן אבא שלך יסע איתך, אבל בטח הוא גם עובד).

נדמה לי שעדיף לבטח אותך על הC5 מכמה סיבות.

א) נכון שהביטוח על הC5 בשבילך יהיה יקר יותר מבפיאסטה, אבל זכרי שרכב זה הוצאות רבות אחרות

כמו ביטוחים טסטים תיקונים אחזקה וכו'...ובסופו של עיניין יהיה יותר יקר לקנות רכב נוסף.

ב) האוטו יותר מודרני וה-ר-ב-ה יותר נוח, ואני חושב שתהני לנהוג עליו עם חברים במקום להזיע

בפיאסטה שלך שהמזגן כנראה יהיה יותר חלש, וגם הפיאסטה יותר חלשה מהC5.

ג) את עוד מעט הולכת לצבא ואולי אם את הולכת לנסוע הרבה לבסיס ולחזור באותו היום זה כדאי, אם לא ואת נשארת בבסיס

אז זה לא יהיה כ"כ כדאי להחזיק רכב (רק משוגעים עושים דברים כאלה ;)).

ד"א: אם את הולכת על רכב, פיאסטה הוא אוטו נהדר, אמין, יפה, זול, יחסית שנתון מתקדם.

בהצלחה בכל מקרה.

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להוסיף חייב חייב חייב בבקשה בבקשה בבקשה...רוני, איך זה שכל פעם שנכנס מישהו ונותן כותרת מעפנה תופרים לו את כל אגן הירמוך מוחקים נועלים נושכים בועטים...ושנכנסת בחורה מתנהגים איתה בכפפות של משי ? זאת כבר פעם שניה

אפרת : מה זה אוטו מוסכים, אמינות היא דבר נורא נורא יחסי וכמו שבעקרון יפניות מזדקנות יותר בכבוד מאירופאיות תמיד אתה יכולה ליפול על אקזמפלר יפני שהוא "רוצה להיות" פיג'ו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר - יש כזה דבר אוטו מוסכים . יש מכוניות חזקות יותר ויש כאלה שמתפרקות. יש כאלה שנוטות יותר לבעיות . ברור שכל מכונית צריכה טיפול טוב ויחס. כל מכונית והמצב שלה. אבל יש מכוניות שזה חרא יש כל מיני דוגמאות להביא לך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פיאסטה מודל 96 בפורום מכירה אם את מעוניינת ב10000 ש"ח.

אם את שואלת אותי במידה ואת לא צריכה רכב שיהיה צמוד אלייך ואבא שלך גמיש מבחינת הסיטרואן אז אל תקני בינתיים רכב בשבילך.

למרות שהC5 לא נמנית בין הרכבים היפים שיוצרו(אני עדין), במיוחד לנערה צעירה,עדיין את תהני ממנה בהרבה יותר מהפיאסטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להוסיף חייב חייב חייב בבקשה בבקשה בבקשה...רוני, איך זה שכל פעם שנכנס מישהו ונותן כותרת מעפנה תופרים לו את כל אגן הירמוך מוחקים נועלים נושכים בועטים...ושנכנסת בחורה מתנהגים איתה בכפפות של משי ? זאת כבר פעם שניה

תפסיק להתחנן אתה נשמע כמו... לא רוצה להגיד מה, ולא כמו חייל גולני קשוח.

אין קשר לכך שהיא בחורה. הסיבה שויתרתי לה היא שהיא חדשה פה. תאמין לי שהאינסטינקט הראשוני שלי היה למחוק לה את ההודעה ולחסום אותה :wink: (סתאאאם :-P )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תגידי מה הצרכים שלך מהרכב זה יעזור.

אני יומיים אחרי שקיבלתי את הרישיון אי שם ביב' קניתי רכב,לא שהייתי צריך אבל רציתי רכב משלי,ת'אמת

נהנתי ממנו אבל מהרכב של אבא הייתי נהנה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמות טובות ?

חרמ**ם אכול בלוע :D:D

סקורניס אתה חייב למצוא חברה זה לא עסק ככה ! :D

כמו הבחור מעלי : תתני את הדרישות שלך לאוטו, חסכוני אמין..? מהיר חזק ? מאובזר מפנק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויייש נו .. מה אתם מצפים שאבא שלי יקנה לי אוטו יוקרתי . גם אם הוא היה רוצה לקנות לי לא הייתי מסכימה .

אין כמו להתנסות בשנים הראשונות של הרשיון על אוטו זול . .. ולאט לאט עם השנים לעלות ביוקרה עד שמי יודע איזה מכונית תהיה לי ;)

מה שאני מחפשת בעיקרון זה אוטו קטן וחסכוני בדלק כזה שלא הולך כל שבוע למוסך, אוטו שברור מאליו שיש בו מזגן ורצוי שיהיה ידני. וכמובן כל היאדה יאדה האלה של המוכרים " שמור מצויין , עם טסט לשנה" וכל מיני שיטים כאלה חח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...