Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערעור על תוצאות משפט תעבורה ישן?אתמול גיליתי שהשוטר העיד נגדי שקר בוודאות.

yosle
שימו לב! השרשור הזה בן 6790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור הוא כך: לפני שנה וחצי נסעתי בכביש הבקעה, וביצעתי עקיפה. באמצע העקיפה הפס הלבן הפך לרצוף. ניסיתי לבלום ולא יצא לי לחזור אל מאחוריו בקלות, אז הצמדתי דוושה וסיימתי את העקיפה. אחרי זה אני רואה את הסיבה למה לא היה קל לבלום ולחזור אל מאחוריו- הוא ראה שוטרים, והאט.. יש לציין שלא היינו מעל 80 קמ"ש. אחד השוטרים עצר אותי, ורשם הזמנה למשפט. כשהסברתי לו את העניין, הוא אמר שהקו הלבן נמשך שם לכמה קילומטרים, ולכן מה שאני אומר לא שייך. זה גם מה שאמרתי במשפט, (השופט היה חן, גלוח-ראש שחום.) והשופט אמר "אבל השוטר אומר שהקו הלבן היה כן רצוף, לכן ההסבר שלך לא יכול להיות". זה היה בנימה כל כך בטוחה, שנטיתי להאמין אולי השוטר צדק.

הסברתי לשופט את ההשלכות המזיקות לעבודתי אם אהיה שוב נהג חדש מהתחלה (הייתי אחרי שנה וחצי רשיון) והוא אמר שכל עוד שזה פחות מתשעים יום זה לא עושה שוב נהג חדש.

ובכן כשחידשתי שוב את הרשיון התברר שזה לא הלך כמו שהשופט אמר, שעל זה הוא הסתמך כשפסק לי 89 יום שלילה (והוא ידע שזה יכלול גם את תאריך החתונה שלי!), ואני עדיין "נהג-חדש".

על הנהג-חדש דילגתי עד היום. אבל. אתמול נסעתי שוב בכביש הבקעה, ואני רואה את המקום המדוייק, ורואה קו מקווקו, עד לגבעה, ומשם רצוף, לאיזה 200מ' עד איפה שהשוטרים עמדו, ליד השלט של הק"מ ה-311. (מכיוון ירושלים לבית שאן)

האם יש מה לעשות? הרי השוטר הגיש עדות שקר, ויש לערער על מעמדי כנהג חדש, שמסתמך על עדות שקר של שוטר, ודבר שני- תביעה אזרחית לשוטר, שאפילו לא בדק אם זה כמו שאמרתי, או אף ידע.. וידע שיגרום לשלילה על כל הנזק הנפשי והכספי.

אני משער שאין מה לעשות, אבל יש בפורום כמה בעלי נסיון, לפחות שאדע שאין מה לעשות, ואם כן אז כן, ודבר שני, לפרוק מזה קצת, ולשתף את חברי הפורום.

תודה, כבר הוקל לי מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא בדקת את הקו הלבן והבאת תמונות למשפט ? עוד לפני פסק הדין?

כמו כן, כמה שידוע לי, אחריות הנהג לתכנן את העקיפה. מה שאומר שאתה חייב לצפות קדימה, ולהעריך איפה תסיים את העקיפה. אחריותך היתה לודא מראש שאתה תסיים את העקיפה לפני שהקו המקווקוו הופך לפס לבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייתי.

ערעור לבית משפט מחוזי (הערכאה אחרי בית משפט לתעבורה) מתבסס על העובדות שהוצגו בפני בית המשפט לתעבורה , וברמה העקרונית לא ניתן להציג בפני בית המשפט המחוזי ראיות חדשות.

תצטרך להתייעץ עם עו"ד , אולי לבקש משפט חוזר , קודם צלם היטב את מקום האירוע.

אגב , מה פשר ההערה לגבי השופט (גלוח ראש, שחום) ? אתה חושב שזה השפיע על שיקול דעתו בצורה כלשהי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייתי.

ערעור לבית משפט מחוזי (הערכאה אחרי בית משפט לתעבורה) מתבסס על העובדות שהוצגו בפני בית המשפט לתעבורה , וברמה העקרונית לא ניתן להציג בפני בית המשפט המחוזי ראיות חדשות.

תצטרך להתייעץ עם עו"ד , אולי לבקש משפט חוזר , קודם צלם היטב את מקום האירוע.

אגב , מה פשר ההערה לגבי השופט (גלוח ראש, שחום) ? אתה חושב שזה השפיע על שיקול דעתו בצורה כלשהי ?

יכול שהתכוון אם מישהו מכיר אותו שכן הוא כלל גם את שמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה נוספת: איך תוכיח שהסימנים שיש היום על הכביש לא שונים ממה שהיה לפני שנה וחצי?

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לערער כיום.

אפשרות הגשת ערעור ניתנת עד 45 ימים מיום גזר-הדין.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...