Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף קליאו ספורט דור ראשון או מיאטה דור ראשון

gal6133
שימו לב! השרשור הזה בן 6792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מוזמן להריץ חיפוש בפורום (לא רק בייעוץ ברכישה) היה דיון א-ר-ו-ך מאוד בשאלה הזו ספצפית (או מיאטה דור שני, לצורך הדיון זה דומה למדי) אין מסקנות ברורות בדיון, המסקנה העיקרית היא שאי אפשר להשוות בין שני הרכבים הללו, אין בהם כלום במשותף.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) עדיך = עדיף

ב) למה לפרסם שני שרשורים באותו נושא?

ג) זה תלוי מה אתה מחפש , סופרמיני ספורטיבית או קבריולה מהנה לנהיגה...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הסופר מיני הספורטיבית, הקליאו ספורט, מהנה לנהיגה.

פשוט היא מהנה באופן שונה מהמיאטה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון מה שאתה אומר , הנאה זה דבר סובייקטיבי, ומדובר בשני מכוניות שונות קצת , ואי אפשר להשוות בינהן , כי הדרישות פה גם שונות

אז מה אם היא הנעה אחורית ויש לה חלוקת משקל מושלמת , והיא דו מושבית ובנויה על טהרת הרוח הספורטיביות , .... אז מה ...:-P

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) עדיך = עדיף

ב) למה לפרסם שני שרשורים באותו נושא?

מיאטה דור ראשון זה לא רכב סגור? :shock: (MX3?)

כותרת: מנוע ממשיך לעבוד אחרי כיבוי

יש לי פיאסטה 88...

פיאסטה- המכונית היחידה שתסע גם בלי מנוע :smile:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MX-3 היא מכונית קופה סגורה קטנה בעלת הנעה קדמית, מנוע V6 בנפח 1850 סמ"ק.

MX-5 (מיאטה) היא רודסטר דו-מושבית הנעה אחורית, מנוע ארבע ציל' טורי בנפח של 1839 סמ"ק.

מלבד האותיות MX אין בין שני הרכבים שום קשר, הכל שונה, מהשלדה, המיתלים, היגוי ובערך כל דבר אחר.

לפותח השרשור, התשובה הנכונה היא בהתאם לדרישות שלך, אני את שלי כבר בחרתי :-).

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי אתה לא בחרת כלום כי הרכב שלך רכב מסלול ופה מדובר על רכב יומיום אז אל תשווה בבקשה....

אבל הבחירה היא מיאטה רק בגללל שששש..........טוב אני לא דוגמא יש לי סלידה בכל הנושא של רנו ותקלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להיות ש MX 3 זה V6

NEON.

הנה עוד אחד "שיודע".

יש התערבות?

אני שם אלפייה... (קודש לעמותת "לילך")

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור, התשובה הנכונה היא בהתאם לדרישות שלך, אני את שלי כבר בחרתי :smile:.
עלק "עשית את הבחירה שלך", כאילו היתה לך בכלל אפשרות בחירה - הקליאו לא משווקת באמריקה.

כולנו יודעים שעמוק בתוכך אתה פרנקופיל כבד שמכור לרנו, ושרצית קליאו הנעה קדמית גזעית בעלת היגוי האוטובוס המשובח :idea:

בגלל שבארה"ב אין שיווק שלה, נאלצת להסתפק בפשרה יפנית אפרורית ולשקוע בחובות בגין אין-ספור שיפורים שמנסים להביא

אותה לקרסוליים של הצפרדעונית האיכותית.

בגלל זה אתה מוציא את כל התסכול שלך בקטע של "הנעה בגלגלים הלא נכונים". חשבת שלא שמנו לב?!

מוטי - אתה לא תעבוד עלינו :nono:

רועי.

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה ראיתי כל כך הרבה תגובות מאנשים בחירים בפורום (בחיר = מעל 1000 הודעות..)

ולפותח השרשור לא נסעתי במיאטה אין לי מושג איך היא מבחינת הנסיעה, אבל הייתי מעדיף אותה כי היא קבריולט ואני מת על כאלה..

בכבוד רב

לאון חבקין

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...