Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה רנו מגאן 2001

zuzut5
שימו לב! השרשור הזה בן 6810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

הפעם אמא שלי החליטה להתקדם במודל והלכנו על רנו מגאן 2001 (אוטומט כמובן) 40 אלף קילומטר.

לפניכם תוצאות הבדיקה אני רוצה שתגידו לי מה אתם חושבים האם הבדיקה יצאה טובה ? או שזה סתם כסת"ח של מכון הבדיקה. תוצאות הבדיקה לפניכם:

רעש ממערכת תזמון ושסתומים, להחליף רצועת תיזמון לפי הוראות יצרןלבדוק זמני טיפול,קורוזיה וסימני נזילה מחיבורים,צינור מסנן אויר לקויץ

לתקן זויות היגוי של צמיגים,סימני מתיחות בפח חזית, תיקון תאונה בחזית לחיצות בפח,תיקוני פח וצבע,הוחלפו חלקי מרכב הוחלף מכסה מנוע, הוחלפה כנף קידמית שמלית פגמים בצבע, פגושים פגומים (לא מבין למה כתבו את כל זה האוטו נראה די טוב מבחוץ)

צלחות שחוקות לפרק גלגלים לבדיקה.

צמיגים קדמים פגומים,נזילות שמן מתיבת הילוכים,נקישה בהחלפת הילוכים,לבדוק מצב שמן וגיר במוסך.

זאת כל הבדיקה תנו חוות דעת,

ועכשיו מה שבעצם מוזר כאן שבדיוק לפני חודש הרכב עבר טיפול גדול ובו הוחלפה רצועת טימינג וצינור מסנן אויר.

במקרה יש לי את הקבלות של הכל מצוין בדוח שאכן הוחלף אז מדוע מכון הבדיקה אומר שצריך להחליף את רצועת הטימניג ואת מסנן אויר.

תודה לכולם מצפה לתשובה בהקדם

רועי.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר תאונה מקדימה בצד שמאל. הוחלפה כנף ומכסה מנוע.

חוץ מזה, לבדוק ברקסים ולהתמקח על מחיר, הרכב יצא בסדר גמור.

בהצלחה,

ניר.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה הורדנו לו 5 אלף מהמחירון אתה אומר שכל השאר הם ליקוים לא חמורים וזה שטויות סה"כ??

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 אלף מורידים בלי שום קשר על רכב כזה, הוא לא שווה מחירון, התאונה מקדימה לא כזאת רצינית, רק הוחלפו חלקי מרכב, כל מה שהם רושמים על קורוזיה בחיבורים ונקישות שסתומים זה תמיד ככה גם על רכב שכרגע יצא מהמפעל.

זווית הגיוי זה כיוון פרונט, סך הכל אם ככה והכל תקין, תוריד לו 8 וזוהו.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה הורדנו לו 5 אלף מהמחירון אתה אומר שכל השאר הם ליקוים לא חמורים וזה שטויות סה"כ??

אוקי, בבקשה.

זה נחמד והכל, אבל מבחינתכם עשו עצמכם תמימים ותיבהלו מדו'ח הבדיקה, הרי בסופו של דבר המטרה היא לקנות את הרכב במחיר נמוך ככל האפשר, תמיד ניתן לנסות להוריד עוד ועוד...

הרוב, מלבד צלחות בלם שחוקות וצינור מסנן אוויר לקוי, הם לא תקלות אלא כיסוי ת*ת של מכון הבדיקה, וכל רכב מקבל את הליקויים האלו בדוח הבדיקה.

כפי שכבר אמרתי, אם אתם יכולים לחיות עם זה שהאוטו עבר תאונה לא רצינית רצינית בעברו, הורידו כמה שאפשר ותתחדשו.

בהצלחה,

ניר ס.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל לחשוב שהייתה טעות בבדיקה בטהייטסו שקניתי

:)

הדבר היחיד שהיה רשום בבדיקה במכון מוסמך (מ.מ.מ בני ברק) "לברר רצועת תזמון" שגם היא מסתבר הוחלפה..

שום קורוזיה ושום נזילות מהגיר ושום כלום...

אני באמת מתחיל לחשוב שחלה פה טעות..כי הרכב הוא 98..ובאמת רכבים אפילו של 2003 יוצאים עם קורוזיה בחיבורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד אותו עד כמה שאפשר רכבים אילו לא הולכים מחירון ס"הכ התוצאות של הבדיקה טובות מאוד ואם התאונה החזית תוקנה בצורה טובה והכב יפה אז קח אותו תתחדש וסע בזהירות

Seat Ibiza Cupra 07:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...