Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שחזור מחשב נייד להגדרות יצרן.

audi A8
שימו לב! השרשור הזה בן 6816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב!

אז ככה יש לי מחשב נייד מסוג IBM T41 ויש בו אופציה של שחזור המחשב למצבו ההתחלתי כפי שהוגדר ע"י היצרן- אז זהו שאין לי ממש מושג איך לעשות זאת.

נכנסתי לכל מיני פורומים בנוגע למחשבים וערכתי חיפוש שם וזה לא הניב משהו ממשי.

האם מישהו מכיר את המחשב הנ"ל ויודע כיצד לעשות זאת?,נכנסתי לשירות של IBM והכל שם באנגלית טכנית שבשבילי היא די כמו סינית.

שירות התמיכה שלהם עובד רק מחר מתשע בבוקר וזה די דחוף לי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשב יש לי כפתור כחול "ACCESS IBM" שלחיצה עליו עם הדלקת המחשב מובילה לכל מיני אופציות משונות של שחזור/הוספת הגדרות,אני הבנתי שדרך הACCESS IBM הזה אני צריך לעשות זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על המשחב עצמו (חומרה, לא תכונה), בהתחלה כשאתה מפעיל אתהמחשב תלחץ del כשהוא אומר לך..

יש שמה במסך שאתה מגיע אליו אופציה להחזיר לdefault.

תחפש שמה.

בהצלחה...:-)

אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Audi A8 צודק. כשאתה מדליק את המחשב תלחץ על כפתור הAccess IBM הכחול, ותעקוב אחרי התפריט. זה פשוט למדי.

בכל מקרה, אני משווק את המחשבים האלו כבר כמה שנים, זה הולך מהר. אם אתה לא מצליח ורוצה מחשב חדש, פנה אלי בה"פ :)

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לוקח מחשב חדש - פנה אלי בנוגע למכירת המחשב שלך,

אגב אתה יכול פשוט לפרמט אותו...ככה יהיה נקי וסבבה......ואת כל הדרייברים הרצויים אתה יכול להוריד מאתר IBM ברשת ממש פשוט וקל את מכניס את הקוד של המחשב שלך (לדוגמא שלי זה R40 316 BAG) והוא נותן לך את כל הדרייברים הרצויים אתה יכול להוריד כל אחד ואחד או לחילופין להוריד פאק של דרייברים ששוקל 40 מגה שמתקין לך את כ-ל המחשב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nitch דיברתי עם שירות הלקוחות שלהם וזה הסתדר,תודה!

פשוט ניסיתי לפרמט בהתחלה וזה לא כל כך הלך.

בקשר לדרייברים יש לי את כולם זו לא הייתה בעיה.(אני מאלה שקונים משהו שומרים הכל עד שהולך אותו דבר :wink: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...