Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לצערי גיליתי שאני בשלילה במקרה בגלל שלקחו אותי לחקירה על הספוילר שלי

ירין אלקיים
שימו לב! השרשור הזה בן 7677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הבולשת הבני ז... האלה של תחנת כרמיאל לקחו אותי לחקירה בגלל שהספוילר שלי נחשד כגנוב (קניתי את הרכב שלי עם הספוילר הזה מורכב עליו). והשוטרים טענו שאני בנאדם מיליונר שהכנסתי את כל האוטו שלי לצבע בגלל שרציתי שהרכב שלי יתאים לספוילר. (לא דפוקים אם כבר הייתי צובע את הספוילר בצבע של הרכב היה לי יותר זול)

וכאן התחילה הבעיה. הם ביקשו ממני קבלות על הספוילר (בחדר חקירות), אמרתי לו שקניתי את הרכב ככה. הוא התחיל לשאול אותי מאיפה פירקתי אותו, אז שיחקתי לו משחק הפוך אמרתי לו שהנעלים שלו גנובות כמו המכנס שלו והחולצה. הוא אמר לי שיש לו קבלות עליהם אז אמרתי לו שהסרוכים שלו לא שיכים לנעל הזאת ואני רוצה קבלה רק על הסרוכים. ואז הוא הבין את הרמז ואמר לי שאני אדם חכם אבל הוא קצת יותר (אז צחקתי עליו, כי כל השוטרים של המדינה שלונו שלמדו בבית ספר לשוטרים הם נערים שידעו שאם הם לא ילמדו בבית ספר לשוטרים הם יהיו עבריינים), נ.ב הם גם עצרו את חבר שלי שהיה איתי ושאלו אותי שאלות עליו. רק לבסוף היבנתי שעצרו אותי בגללו כיה הוא נתפס גונב ספוילרים לפני שלושה שבועות (משהו שאני לא ידעתי עליו), אבל לצערם הרב אני לא הייתי יכול להגיד להם כלום כי אני לא מכיר אותו כזה טוב, אז בגלל שהחזקתי ספוילר שחשוד שקניתי אותו מימנו, פתחו לי תיק שלו אמור לדפוק לי את החיים כי הוא לא נירשם לי בפרוטוקול על החזקת רכוש שחשוד כגנוב, לקחו ממני תביעות אצבעות, רשמו כל מילה שאמרתי, ביקשו קבלות על המערכת שיש לי ברכב ולמזלי שמרתי את כולם. ושחררו אותי. אבל לפני שהשתחררתי הוא נתן לי דוח כזה שאומר מי אני, ושאין לי תיקים במשטרה, ומה אני מגלה למעלה שהרשיון שלי בשלילה . בני ז..... לפחות שהיו אומרים לי, בוא נגיד שהיה תופס אותי שוטר ואומר לי תביא רשיון נהיגה אני הייתי נותן לו ואז הוא היה אומר לי שאין לי רשיון והיה נותן לי זימון לבית מישפט שבזמן האחרון הפך להיות כמו בית שני שלי על עברת תנוע שביצעתי לפני יותר מי שנה!

בקיצור לא נעים! ומה שיש לי להגיד לכולכם אל תיתעסקו עם הזבלים האלה, כל דבר שאתם קונים תבקשו קבלות. במיוחד שיש הרבה פריצות למכוניות בזמן האחרון.

ירין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה בשלילה?בגלל הספויילר או בגלל עברה שביצעת?

איך יכולים לתת שלילה בלי להגיד לך?

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הבולשת הבני ז... האלה של תחנת כרמיאל לקחו אותי לחקירה בגלל שהספוילר שלי נחשד כגנוב (קניתי את הרכב שלי עם הספוילר הזה מורכב עליו). והשוטרים טענו שאני בנאדם מיליונר שהכנסתי את כל האוטו שלי לצבע בגלל שרציתי שהרכב שלי יתאים לספוילר. (לא דפוקים אם כבר הייתי צובע את הספוילר בצבע של הרכב היה לי יותר זול)

וכאן התחילה הבעיה. הם ביקשו ממני קבלות על הספוילר (בחדר חקירות), אמרתי לו שקניתי את הרכב ככה. הוא התחיל לשאול אותי מאיפה פירקתי אותו, אז שיחקתי לו משחק הפוך אמרתי לו שהנעלים שלו גנובות כמו המכנס שלו והחולצה. הוא אמר לי שיש לו קבלות עליהם אז אמרתי לו שהסרוכים שלו לא שיכים לנעל הזאת ואני רוצה קבלה רק על הסרוכים. ואז הוא הבין את הרמז ואמר לי שאני אדם חכם אבל הוא קצת יותר (אז צחקתי עליו, כי כל השוטרים של המדינה שלונו שלמדו בבית ספר לשוטרים הם נערים שידעו שאם הם לא ילמדו בבית ספר לשוטרים הם יהיו עבריינים), נ.ב הם גם עצרו את חבר שלי שהיה איתי ושאלו אותי שאלות עליו. רק לבסוף היבנתי שעצרו אותי בגללו כיה הוא נתפס גונב ספוילרים לפני שלושה שבועות (משהו שאני לא ידעתי עליו), אבל לצערם הרב אני לא הייתי יכול להגיד להם כלום כי אני לא מכיר אותו כזה טוב, אז בגלל שהחזקתי ספוילר שחשוד שקניתי אותו מימנו, פתחו לי תיק שלו אמור לדפוק לי את החיים כי הוא לא נירשם לי בפרוטוקול על החזקת רכוש שחשוד כגנוב, לקחו ממני תביעות אצבעות, רשמו כל מילה שאמרתי, ביקשו קבלות על המערכת שיש לי ברכב ולמזלי שמרתי את כולם. ושחררו אותי. אבל לפני שהשתחררתי הוא נתן לי דוח כזה שאומר מי אני, ושאין לי תיקים במשטרה, ומה אני מגלה למעלה שהרשיון שלי בשלילה . בני ז..... לפחות שהיו אומרים לי, בוא נגיד שהיה תופס אותי שוטר ואומר לי תביא רשיון נהיגה אני הייתי נותן לו ואז הוא היה אומר לי שאין לי רשיון והיה נותן לי זימון לבית מישפט שבזמן האחרון הפך להיות כמו בית שני שלי על עברת תנוע שביצעתי לפני יותר מי שנה!

בקיצור לא נעים! ומה שיש לי להגיד לכולכם אל תיתעסקו עם הזבלים האלה, כל דבר שאתם קונים תבקשו קבלות. במיוחד שיש הרבה פריצות למכוניות בזמן האחרון.

ירין.

קודם כל כמו ששיר אמרה תחליף את החברים שלך !!!!!!!!

איזה רכב יש לך ??? חוץ מהמנטות . . .

אתה הבנת על מה פתחו לך תיק כי אני לא הבנתי ???

ד"א, תשאל את אח שלך בקשר לחלקים, אני צריך אותם דחוף !!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחליף חבר - תשפץ אותו :mad:

תוציא לו את השיניים עם לום - וזה לא משנה עם ישארו לו כמה סימנים קטנים על הפנים :x

חלאה (החבר, לא אתה)

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שלא שללו לך על זה?:

http://www.max-tuning.com/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=12&TopicID=3689

ואתה מוזמן להעיף מבט לגבי הדיון שבו המלצת על הקוואליר קופה (רכב ספורט ב 70K וכו')

אולי יהיה לך קצת תשובות לנאמר שם.

ולגבי מה שקרה עם החבר, כפי שנאמר לך פה עוד לפני - תחליף חברים. אגב על איזה

ספויילר מדובר? אימפרזה? קולט? כי לפי דבריך אפשר להבין שהוא לא מקורי. אתה

בטוח שהבעלים הקודמים שילם עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הסיפור הזה חבל שאתה "אכלת אותה" בהשפלות כאלו

אבל מצד שני אני שמח שהמשטרה סוף סוף מגלה זיק של התחלת טיפול בציוד גנוב

כלשהו החל מספויילרים ועד מערכות...

נקווה שיהיה טוב יותר ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בניגוד לכולם לא יגיד לך להחליף חברים..חבר זה חבר,במיוחד אם זה חבר טוב..יש דרכים אחרות...אולי הוא בעצמו הבין מה עשה והצטער אחרי שנתפס...החיים הם קשים לא תמיד תידע מזה תצתרך לשעות בחיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלילה שקיבלתי על האופנוע היתה לחודש אחד בלבד בגלל שלא תפסו אותי על שום עברה לפניכן. אז זה לא בגלל זה!

ובקשר לזה שחשוד בדפיקת הספוילר, אם אני הייתי יודע שהוא מתעסק עם סחורה גנובה לא הייתי קורא לו חבר אפילו ואני בספק אם הייתי אומר לו שלום (כמו עכשיו לדוגמא אני לא מדבר איתו, בגלל מה שקרה אתמול).

הספוילר לפי מה שהיבנתי ממי שקניתי את הרכב שיך לקולט והוא נקנה מימשחתת רכב בעיבלין, היום אני נוסע אליו ומביא את הקבלות עליו (בעל הרכב לשעבר טוען שיש לו).

אל תחליף חבר - תשפץ אותו

תוציא לו את השיניים עם לום - וזה לא משנה עם ישארו לו כמה סימנים קטנים על הפנים

חלאה (החבר, לא אתה)

ובקשר לזה בוקסר אתה צודק רעיון טוב אולי אני יפנים אותו ויתפל בזבל הזה, שבגלל אנשים כמוהו כל יום אני צריך לפרק את המערכת המגבר והרמקולים שלי מהרכב. (עשיתי חיבורים מהירים רק בגלל אנשים כמוהו).

והשאלה הנישאלת למה אני בשלילה? אז היום ביררתי את זה בתחנת משטרה והם אמרו לי שיכול להיות שהמחשב שלהם לא היתתקן שהרשיון שלי בתוקף, שמשרד הרישוי יחזור לעבוד אני יוכל לברר שם מה קורא איתו.

וכן יש לי עוד רכב חוץ מהמנטות שלי. יש לי את שני הגיפים, האונו שלי שעכשיו היא הרכב היומיומי שלי, והרכבים של המשפחה (בלי עיין הרע).

ירין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בניגוד לכולם לא יגיד לך להחליף חברים..חבר זה חבר,במיוחד אם זה חבר טוב..יש דרכים אחרות...אולי הוא בעצמו הבין מה עשה והצטער אחרי שנתפס...החיים הם קשים לא תמיד תידע מזה תצתרך לשעות בחיים...

צודק , אחרי הכל כל אדם עושה טעויות ויש אנשים שעושים

הרבה טעויות וממשיכים בדרכם השגויה.

זה שלא תדבר איתו / תקלל / תרביץ או כל דבר אחר לא יעזור לך ובטח

ובטח שלא יעזור לחבר שלך , אתה בתור חבר נמדד גם בשעות הקשות

ועכשיו פחות או יותר זהו הזמן שבוא חבר צריך להושיט עזרה לחבר.

הוא בחר בדרך לא טובה שגויה ולקויה שאינה נתפסת על ידיך ועל ידי הרוב

כדרך נורמטיבית , אתה צריך בתור חבר להסביר לו את המצב ולא להרים ידיים

גם אם הוא ממשיך בדבריו..

אחרי הכל עם יד על הלב אנחנו לא מדברים כאן על עבירות מין או נזקי גוף

אלא אנחנו מדברים בסך הכל על עבירות רכוש קלות גם אם זה מעצבן את כולם

אחרי הכל אנחנו לא בדיקטטורה , מעצבן לשמוע כל אחד שגונבים לו חלק זה או אחר

מהאוטו אומר לרצוח לעשות ככה וככה וכו..

ככה זה לא יעבוד.. ואם כן אתם גרועים מהגנב עצמו

לירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסום ההודעה במאקס היה ב-12 לאפריל. יען 23 ימים אחורה. שלילה לחודש נכנסת עם ספייר לשבוע אפילו.

ראלימן

ראלימן יכול להיות שאתה צודק אני צריך לבדוק את זה במשרד הרישוי!

מזל שכתבתי שם את זה ששללו לי את הרשיון עכשיו אני יודע בדיוק באיזה תאריך זה היה!

חברה עוד שבוע השלילה ניגמרת לי (אפילו שנסעתי בלי רשיון, ולפי החוקים), ולפי דעתי השלילה שהם נתנו לי זה היה שלילה לחודש על תנאי. אז מה זה אומר שאני נוהג בשלילה או לא???? כי את האמת אין לי מושג.

על זה תענו לי זה יותר חשוב לי.

תודה ירין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק , אחרי הכל כל אדם עושה טעויות ויש אנשים שעושים

הרבה טעויות וממשיכים בדרכם השגויה.

זה שלא תדבר איתו / תקלל / תרביץ או כל דבר אחר לא יעזור לך ובטח

ובטח שלא יעזור לחבר שלך , אתה בתור חבר נמדד גם בשעות הקשות

ועכשיו פחות או יותר זהו הזמן שבוא חבר צריך להושיט עזרה לחבר.

הוא בחר בדרך לא טובה שגויה ולקויה שאינה נתפסת על ידיך ועל ידי הרוב

כדרך נורמטיבית , אתה צריך בתור חבר להסביר לו את המצב ולא להרים ידיים

גם אם הוא ממשיך בדבריו..

אחרי הכל עם יד על הלב אנחנו לא מדברים כאן על עבירות מין או נזקי גוף

אלא אנחנו מדברים בסך הכל על עבירות רכוש קלות גם אם זה מעצבן את כולם

אחרי הכל אנחנו לא בדיקטטורה , מעצבן לשמוע כל אחד שגונבים לו חלק זה או אחר

מהאוטו אומר לרצוח לעשות ככה וככה וכו..

ככה זה לא יעבוד.. ואם כן אתם גרועים מהגנב עצמו

לירן.

לירן נשמה .

חבר לא חבר אני רואה אותו אני הורג אותו (לא רצח או משהו כזה אני יצעק עליו עד שישתגע)

ושום רגעים קשים שום נעלים הוא גונב חלקים מאנשים אחרים אין לא מה לדבר איתי. אחד מעשר הדיברות אומר לא תגנוב, ולפי דעתי 10 הדברות זה 10 הדברים הכי חשובים בעולם כי זה בין האדם לעצמו!

וחוץ מיזה אני לא חבר שלו יותר שילמדו הזו.. האלו שמי שגונב מנתקים איתו קשר!!

אתמול הוא גנב לו ומכר את מה שהוא גנב לו לך. מה אתה הייתה מרגיש אם זה היה הפוך???? לקליפטומנים אין תקנה, הם כמו הנרקומנים חיים על כסף קל (אני יודע את זה כי אבא שלי מנהל מרכז גמילה מי סמים "משמר לחיים" מי שמכיר).

ובקשר לעברות רכוש קלות, שיגנבו לך את הספוילר מההונדה סיוויק (כמו שהוא גנב) נראה אם אתה עדיין תחשיב את זה לעברות קלות!

לסיכום: אני לא הולך להגיש לו יד עזרה וכיו"ב מבחינתי הוא מחוק ושאף אחד לא ישכנע אותי לסלוח לו או משהו כזה אפילו שהוא לא גנב ממני כלום!

ואני לא הולך להכניס את עצמי למיטה חולה. כל אחד מהחברים שלי שיהיה לו קשר איך שהוא למשהו גנוב ימחק אותו דבר כמו הבחור הנ"ל.

ואני מצטער להגיד לך אם אני ישמע על מישהו שגנב אפילו מהרכב שלי את המחזיר אור שעולה חמש שקל הוא משחק עם החיים שלו!!!

ירין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן נשמה .

חבר לא חבר אני רואה אותו אני הורג אותו (לא רצח או משהו כזה אני יצעק עליו עד שישתגע)

ושום רגעים קשים שום נעלים הוא גונב חלקים מאנשים אחרים אין לא מה לדבר איתי. אחד מעשר הדיברות אומר לא תגנוב, ולפי דעתי 10 הדברות זה 10 הדברים הכי חשובים בעולם כי זה בין האדם לעצמו!

וחוץ מיזה אני לא חבר שלו יותר שילמדו הזו.. האלו שמי שגונב מנתקים איתו קשר!!

אתמול הוא גנב לו ומכר את מה שהוא גנב לו לך. מה אתה הייתה מרגיש אם זה היה הפוך???? לקליפטומנים אין תקנה, הם כמו הנרקומנים חיים על כסף קל (אני יודע את זה כי אבא שלי מנהל מרכז גמילה מי סמים "משמר לחיים" מי שמכיר).

ובקשר לעברות רכוש קלות, שיגנבו לך את הספוילר מההונדה סיוויק (כמו שהוא גנב) נראה אם אתה עדיין תחשיב את זה לעברות קלות!

לסיכום: אני לא הולך להגיש לו יד עזרה וכיו"ב מבחינתי הוא מחוק ושאף אחד לא ישכנע אותי לסלוח לו או משהו כזה אפילו שהוא לא גנב ממני כלום!

ואני לא הולך להכניס את עצמי למיטה חולה. כל אחד מהחברים שלי שיהיה לו קשר איך שהוא למשהו גנוב ימחק אותו דבר כמו הבחור הנ"ל.

ואני מצטער להגיד לך אם אני ישמע על מישהו שגנב אפילו מהרכב שלי את המחזיר אור שעולה חמש שקל הוא משחק עם החיים שלו!!!

ירין

ירין שים לב , אני לא הולך לשכנע אותך לסלוח לו או למחול לו על מעשיו

פשוט ההודעה שלך נוטפת אלימות ושלא תבין אותי לא נכון לא רק ההודעה שלך

אלא ההודעות של כולם בנושא , אל תחשוב שאני בעד גניבות מרכבים

ואל תחשוב שאני רוצה שלא יחמירו עם הגנבים , אבל אלימות גוררת אלימות

והמצב במדינה שלנו עגום בגלל תגובות שרשרת , אצלך זה לגנוב מחזיר אור יעודד

את יצר האלימות ואצל בחור אחר קללות לעברו יעוררו את הייצר ואצל אחד אחר

עצם העובדה שמישהו אחר הסתכל על חברה שלו גם אם ללא כוונה יעורר את יצר האלימות

אנחנו צריכים להבחין בין חשיבות הדברים .

אם אבא שלך מנהל מקום לגמילה מסמים אתה הוא הבן אדם שצריך ליהיות הכי

מעורה בנושא התמכרויות ותופעות ובעצם אתה הוא זה שטוען שאין תקווה למשל לקלפטומנים

אם אין תקווה ואתה משווה אותם לנרקומנים שגם להם אין תקווה לפי ההודעה

אז אבא שלך בעצם עובד לריק?

אין ספק שאם היו גונבים לי דבר מה מהאוטו ( וגנבו לא פעם , למען האמת אני לא יודע אם יש

מישהו שלא חווה גניבת רכוש) הייתי מתעצבן ואף חושב לפעול ..

אבל גם אני לא בסדר אם כך ועמוק בתוך הסטטוס קוו של האלימות השורה באיזורינו

חברות היא אולי לא אחת מעשרת הדיברות אבל היא חשובה יותר מהמון דברים בחיים

ולעיתים יותר מכסף ורכוש ... אם אתה מחשיב את עצמך כחבר אתה צריך לעזור בשעת מצוקה לחבריך , ושעת מצוקה ירין , זה לא רק פציעה , אובדן ועוד תרחישים רעים חס וחלילה

אלא גם בשעת משבר וזהו משבר לכל הדעות.

אנשים טועים לעיתים , אנשים טועים פעם אחרי פעם , זה שלא תדבר איתו לא יחזיר אותו למוטב , זה שתתעלם ממנו או תצעק אליו לא יחדד שום דבר אצלו , אולי בזה שתנסה לדבר איתו , תנסה להעמיד אותו על טעותו העניין יעזור ואף הפניה לעבור טיפול ואפילו לתמוך בו לאורך זמן.

לסיכום ירין , אני כן מחשיב את זה לעבירה קלה , עד כמה שהעניין מעצבן וגם אני כידוע לא

אשמח שיגנבו לי חלק זה או אחר .. פשוט עבירות גוף ואלימות תמיד יבואו לפני

מקווה שהפנמת וסליחה על ההודעה הארוכה

לירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם תהיה בן 80, עם רישיון מגיל 17 בלי אף עבירה תקבל יותר מחודש שלילה

על 198 קמ"ש. אולי קיבלת שלילה במקום לחודש ואחרי שהוא יחלוף אתה תמתין

למשפט. (שזה סיפור אחר כבר).

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...