Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה בתכנון ובניית תיבה לסאב רוקפורד P2

Ameer.86
שימו לב! השרשור הזה בן 6817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתכנן לרכוש הסאב הנ"ל.. והוא יחובר למגבר ה JBL 75.4 בגישור...

אני קונה אותו בלי תיבה , בשביל להתאים לו תיבה שאני אבנה , אין לי בעיה בבניה , יש לי נסיון עם בניות ועצבים וריפודים וכו' , מה שכן חסר לי התכנון והמידות לתיבה...

עוד פרטים על הסאב... הקובץ מאתר רוקפורד ( לחיצה אחת והקובץ יורד- קובץ PDF)

http://www.rockfordfosgate.com/scripts/rightnow.cfg/php.exe/enduser/fattach_get.php?p_sid=l4OgbiNh&p_tbl=9&p_id=273&p_created=1083013966

עוד פרטים:

http://www.rockfordfosgate.com/products/ez2rockford/ModelInfo/ModelInfo.asp?ItemKey=10065592&CategoryDesc=Punch%20Subwoofers

אם לסאב זה עדיף תיבה אטומה.. יותר טוב מצידי.. כי אני מחפש איכות ודיוק וסאב שירד נמוך.. ולא רוצה שהתיבה תנצל את כל הבגאז, כבר ראיתי תיבה קטנה ואטומה שמתי תמונה..

ובקיצור :

אני צריך תיבה בצורת טרפז.. כמו זו בתמונה.. ולא מרובעת.. שמותאמת לסאב הזה... אשמח לתגובות.. ומידות מאנשים מבינים בתחום תכנון תיבות.

preview.jpg

P212S4-P212S8-TS.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקישורים הנ"ל לא עובדים.

תן לי ערכי VAS,QTS,FS של הסאב . ונוכל למצוא את הגודל המתאים מבחינת נפח.

או

אם יש לך גודל תיבה מומלצת, נראה את הנתון וכך נתאים לך מידות לתיבה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Vas - 97

Fs - 25

Qts - .488

Recommended Sealed (Cubic Feet) - 0.85

Recommended Ported (Cubic feet) - 1.75 @ 37H

אני גם כן חושב על הסאב הזה, באיזה מחיר אתה רוכש אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא עשיתי סקר חנויות בשוק, אבל.. יש משתמש בפורום NEO19 שקנה אותו סאב לא מזמן.. והוא רכש אותו סביבות 650.. ללא תיבה , מחיר טוב לדעתי

עריכה:

הקישורים עובדים 100% , ויש קובץ מצורף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סאב סבבה ביותר.. גם אני חשבתי לקנות אותו ...

אתה יכול לשים את הסאב הזה גם בתיבה אטומה קטנה וגם בתיבה גדולה עם פורט... זה הבחירה שלך ..

תלוי מה אתה אוהב ..באס חזק.... או באס מדוייק שנותן מכה חזקה ולא מורח אך לא כזה עוצמתי..(הראשון זה SPL והשני זה SQ) הבחירה שלך...

Recommended Sealed (Cubic Feet) - 0.85

Recommended Ported (Cubic feet) - 1.75 @ 37Hz

המידות הם בנפח...זה לא ליטר .... צריך להמיר את זה לליטר.. Cubic feet זה השם של המידה..

אם אתה רוצה מידות מדוייקות לפי רוקפורד אז תסתכל בקישור הזה ותחפש לפי הסאב שלך שהוא

P212S4 ותראה שתי אפשרויות כמו שאמרתי לך ..תיבה קטנה אטומה או גדולה עם פורט יש שם מידות בסנטימטרים גם... בהצלחה

http://www.rockfordfosgate.com/scripts/rightnow.cfg/php.exe/enduser/fattach_get.php?p_sid=VzxpViNh&p_tbl=9&p_id=273&p_created=1083013963

WWW.TURBO-JET.CO.IL טורבו ג'ט- פיתרונות בלחץ מים גבוה-ניקוי מחליפי חום, הסרת בטון, קילוף טיח וציפויים, חידוש אבנים לסוגיהם ופריצת קווי מים וצנרת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הכי באנגלית :$ , לכן ביקשתי שמישו יתן לי מידות מדויקות.. אני מעדיף תיבה אטומה וקטנה.. גם כי אני מעדיף באס איכותי ועמוק , וגם כדי לא לנצל את הנפח של הבגאז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תורידו הקובץ הזה:

http://www.rockfordfosgate.com/scripts/rightnow.cfg/php.exe/enduser/fattach_get.php?p_sid=V2yGnkNh&p_tbl=9&p_id=273&p_created=1083013963

בעמוד 4 יש מידות לתיבה אטומה לפי המלצות יצרן... אך הבעיה שהתיבה מרובעת.. אפשר מידות בטרפז?

ועוד משו , בקישור יש כל מיני תיבות אטומות... אך עם נפח שונה.. מה ההבדל ביניהם ?

תודה רב לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאר התיבות זה לסאבים אחרים..דגמים שונים... אתה צריך את הדגם P212S4

WWW.TURBO-JET.CO.IL טורבו ג'ט- פיתרונות בלחץ מים גבוה-ניקוי מחליפי חום, הסרת בטון, קילוף טיח וציפויים, חידוש אבנים לסוגיהם ופריצת קווי מים וצנרת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להיכנס לאוטסאונד ולחשב מה המידות שינפיקו אותו נפח בתיבה טרפזית.

ככה גם תוכל להתאימה טוב יותר לצרכיך.

רק שים לב שצריך גובה ורוחב מסויים בכדי שהסאב "יכנס" לפחות לפחות 35...

ולא לשכוח אלה מידות פנמיות ככה שבהנחה ואתה תעשה תיבה מ MDF 19 מילימטר יש להוסיף לכל מידה 4 ס"מ אם אני לא טועה.

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה אין לי שום ידע בתכנון תיבות ומידות , ומה שיש באתר רוקפורד נראה לי הכי מתאים והכי מומלץ לסאב , אבל הבעיה שהתיבה מרובעת.. וכך היא תיפול כל הזמן בבגאז ,

הבקשה שלי.. אם יש כאן מישו שיש לו שליטה טובה על השפה האנגלית.. ישלח לרוקפורד מייל.. שיתנו מידות לתיבה אטומה לסאב הנ"ל... אבל בטרפז.., אפשר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתיבה אטומה של 0.85C^F, אתה צריך את המידות הבאות:

רוחב תיבה 35 ס"מ.

עומק תיבה-תחתון 33 ס"מ.

גובה תיבה 35 ס"מ.

עומק תיבה - עליון 28 ס"מ.

אלו מידות חיצוניות לבניה עם MDF של 19מ"מ.

יתן לך נפח פנימי של 25.4665 ליטר.=0.9C^F.

זה יספיק לך לתיבה אטומה

עפ"י הגרף זה יתן לך הענות נחמדה על פני ספקטרום תדרים מ100HZ-40HZ.

אומנם בהגבר של 3-5DB לאורך כל הספקטרום אך הענות יפה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה היענות.. ולמה מ 40 מיגא הרץ ? אני רוצה שהסאב ירד כמה שיותר נמוך

הנה המידות המומלצת לפי היצרן, אני רוצה אותו דבר רק בטרפז.. גם יותר יפה וגם בכדי שהתיבה לא תיפול לי כל הזמן , תודה:)

*. המידות כאן הן פנימיות? כאילו אני אמור להוסיף את העובי של העץ? ו 17 מ"מ לא מספיק ? MDF כמובן ? ה 19 לא עבה מדי? וגם כבד מדיי

p2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להסתפק ב 17...

מה רע במידות שנתנו לך? הן מתאימות בול וזה מה שביקשת לא?

ואין מה לעשות, אתה רוצה היענות נמוכה יותר? go ported/go 15" and up... אל תדאג, אתה תשמע גם דברים מתחת ל40 זה לא חיתוך אבסולוטי.

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא 40 מגה הרץ,זה 40 הרץ.

והוא ירד יותר נמוך,אך את הענות הכי טובה תהיה בתדרים של בין 30-35HZ עד 90-100 HZ.

זה לא אומר שהוא לא ירד מתחת ל40 הרץ,אבל גם אל תצפה לשמוע תדרים של 10 HZ בהגבר של 24DB....

פשוט בספקטרום שתיארתי ,ישנו גרף הענות די ישר בגבול ה3-5,6 DB.

ואני מצטער, אבל זה מה שהסאב שלך מסוגל להפיק על פי הנתונים שלו,בתיבה המומלצת עפ"י היצרן (0.85C^F).

זה לא התכנון שלי:):):),אני רק תרגמתי את נפח התיבה למידות כדי שתוכל לבנות,כל הטענות לגבי הסאב אתה יכול להפנות לרוקפורד...:)

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...