Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבנית מערכת...

avihai_r
שימו לב! השרשור הזה בן 6820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכוון להביא שבוע הבא מערכת קומפלט (בעקבות השבתה של האוטו הקודם כנראה לא נשאר כלום)

בעיקרון התקציב שלי עומד על 2500 שקל למערכת קומפלט... בקשר לאחוריים החלטתי ללכת על ה-פיונייר 460 4way. והחלטתי להביא מגבר של לנזר vibe 421 עכשיו ההתלבטות שלי לגבי הסאב....

בוא נגיד שנשאר לי 1000 שקל אפילו פחות בשביל סאב עם תיבה... אם יש המלצות לגבי הסאב או כל המלצה בקשר לשאר המערכת... תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ב2500 שקל, מגבר + סאב + רמקוליים קדמיים (קודם משקיעי ברמקולים קדמיים! אחוריים זה האקסטרא

לא הקדמיים...)

קומפוננט קדמי מורל פולס די מומלץ. 500 שח בערך.

מגבר אם יש אפשרות כן כן JBL מהדיוטי פרי אם לא אחד מהמגברים 4 ערוצים של מגנט 1000- 1200

סאב אפשר לנזר מקס + תיבה לבנות בעצמך (אם אתה לא מבין אתה מוזמן להעזר כאן)

כעיקרון זאת מערכת די טובה ומאוד מתאימה לתקציב שלך.

מכיוון שנשאר יחסית עוד הרבה תקציב, אם אתה מתקין לבד אז ללא ספק אתה יכול לקחת לך סט

קומפוננט קדמי ברמה יותר גבוהה כמו המורל דוטק MK2.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יגיד לך משהו אחי אני מעדיף לעבוד עם 2 אחוריים וקדימה טוייטרים ממש איכותיים... זה הטעם שלי פשוט... אבל אם יהיה קומפוננט שבאמת ישכנע אותי למה לא... כרגע זה העיקרון שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא טעם, כי עוד לא טעמת כלום!!!
אני מסכים.. אם חשבת ש6*9 של פיוניר מאחור יספקו אותך..

המורל פולס יהיו אחלה בשבילך.. (מקדימה כמובן כן..)

והדוטק עוד יחשב היי אנד.....

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה התנסות עם מרכות הייתה לך ככה שהחלט שזה הטעם שלך?

כמה מערכות של קומפונט+סאב שמעת?

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בטוח שקומפוננט איכותי עדיף על טוייטרים לא משנה כמה איכותיים יהיו... אבל בוא נגיד שאני אישית מעדיף להשקיע קודם באחוריים... אל תדאגו אם הזמן גם נשים קומפוננט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו הקודם שלי(סיאט איביזה-הושבת שבוע שעבר:( ) היה לי שמיעה סוף הדרך לא רק לדעתי לדעת הרבה אנשים מבינים במערכת די פשוטה

להבא תשתמש בכפתור ערוך במקום לשלוח הודעה נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בטוח שקומפוננט איכותי עדיף על טוייטרים לא משנה כמה איכותיים יהיו... אבל בוא נגיד שאני אישית מעדיף להשקיע קודם באחוריים... אל תדאגו אם הזמן גם נשים קומפוננט
אם אתה רוצה וכולי, בסדר, אבל מהפורום הזה לא תצא עם המלצה לשים 6*9 מאחורה וסאב.

סה"כ יש לך את כל הסיבות למה "לא!" לשים 6*9 מאחורה ולוותר על קומפוננט קדמי,

א. מבחינת שמיעה זה הנכון, העדפה או לא..

ב. קורץ יותר לגנב

ג. הרמקול יותר חשוף לנזקי השמש

תחשוב על זה מבחינת סאונד, זה כמו לראות טלביזיה עם הגב לטלביזיה..

בדיחה לא? אז זה מה שאתה "מעדיף"

אני לא יודע איזה מערכת שמעת שאתה "מעדיף" 6*9 מאחורה על קומפוננט קדמי אבל אני מניח

שזאת לא בדיוק הייתה מערכת איכותית.. (בלשון המעטה...)

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אנחנו יכולים להמשיך להתווכח ככה שנתיים...

עוד פעם אני יסביר... לא אמרתי שאצלי קומפוננט קדמי מחוק ולא יכנס לאוטו שלי...

פשוט אני מעדיף להתחיל עם אחוריים חזקים סאב ומגבר ובהמשך לאסוף כסף ולהביא קומפוננט קדמי( מה לעשות אין לי עודף כסף אז אני עושה חלק חלק)...

אולי זה לא הדעה שלך או של מישהו אחר וזה הדעה שלי... באתי לקבל פה המצלה על מערכת שכוללת את מה שביקשתי... אם הייתי רוצה לשאול מה עדיף לשים קודם אז הייתי שואל.... מעריך אותך מאוד שאתה מנסה להציע לי את מה שנכון לטעמך\לטעמכם אבל מה לעשות אצלי סדר עדיפויות שונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אנשים שמעדיפים ווליום על איכות בדרך כלל יעדיפו להתחיל מרמקולים אחוריים ואם זה מה שאתה רוצה אז זאת זכותך כמובן. כי רמקולים 9*6 חזקים מאוד ואיכותיים יעלו בדרך כלל כמו קומפוננט דיי בסיסי, ולכן אפשר להבין אם העדפה שלו להתחיל את בניית המערכת מהאחוריים.

נחזור לשאלה שלך, אז ככה מגבר באמת הכי משתלם אם יש לך גישה לדיוטיפרי להביא את הג'י בי אל המפורסם בפורום, מבחינת הרמקולים לי יש את המוראל פולס 9*6 ואני מאוד מרוצה מהם, אני לא חובב פיוניר כמו הרבה אחרים ולטעמי המורל עדיפים (אבל נכון אמרת על טעם ועל ריח אין מה להתוכח) לגבי סאב קשה לי לעזור לך כי אין לי ניסיון כמו לשאר חברי הפורום.

בהצלחה ושכחתי לשאול (אולי פיספסתי) hu ("פאנל")כבר יש ברשותך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מבינים אמרו ששומעים טוב?

יש לי חברים ששמו מערכות עם אנימציה, פיוניר מאחורה ומקוריים מקדימה...

כללללל החברים שלי אמרו "שומעים פצצה אחי!", "אחלה מערכת", "אחת מהטובות", "נהדר!" (טוב זה קצת "fagy", את זה הם לא אמרו...).

בכל מקרה, אחרי שאני קניתי את המערכת שלי (אגב, לפני שקניתי הייתי משוכנע שרמקולים צריכים להיות מאחורה והרמקולים מקדימה זה מין פשרה כזאת). כולם שמעו אצלי גם, אני חושב שחצי קיבלו זיקפה והחצי השני מקללים אותי על היום שהמערכת שלהם התחילה להישמע להם מסריח...

ושתבין! יש לי מערכת זולה במיוחד, סה"כ כולל הכל עלה לי : פחות מ2500 ש"ח שזה כולל התקנה והכשיר שמתחבר ישרות למגבר (דרך קרוס אקטיבי) MP3 נייד של אייריבר.

המערכת שלי עוד נחשבת דיי פושטית...

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...