Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על בעל מקצוע

AmitGo
שימו לב! השרשור הזה בן 6828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה ימים ירדתי מדרכה עם הרכב ושברתי את הצנרת של הרכב(קורה...)

כתתוצאה מהמכה נשבר הצינור היוצא מסעפת הפליטה- (ממיר אין ברכב) ומהלחץ של המכה הדוד האחורי(ITC) יצא/בלט החוצה כמו ז.....

הרכב נשמע כמו טרקטור- ובקושי זז-(אין לחץ שחוזר למנוע...)

ניגשתי לכמה מכוני אגזוז כולם אמרו - סעפת שבורה- 700 שקל רק לסדר את הצנרת ומלא בולשיט

בסוף ניגשתי

לאגזוז זברה בא.ת.י ראשל"צ

03-9696970

בחור בשם אלי - מאוד נחמד שמע בדק והחליט(בדיוק כמוני) שהסעפת בסדר גמור רק הצנרת המובילה נהרסה - (גם ככה אין ממיר ברכב הוא הוסר מזמן) -

אז חתך וניסר וריתך - ובמקום לחבר צינור באותו קוטר - חיבר צינור עם קוטר קצת רחב יותר בחלק בו היה הממיר(טוען שכך הרכב יהיה קצת יותר חזק בטורים נמוכים ללא פגיעה בטורים הגבוהים) - סידר את התיאום של הסעפת מול הצנרת וחיזק את האגזוז, קיצר את הצנרת מאחור כך שהדוד האחורי כך שלא יבלוט החוצה כמו מקודם - החליף גם באנד מתכת לפני הצינור הגמיש ושוב חיזק הכל- ואני נודניק עד שהאוטו לא נשמע כמו שאני רוצה לא הנחתי לו....

ולבסוף לאחר שעה וחצי של עבודה בחום(והיום חם מאוד)...

הצנרת חוזקה מכל כיוון אפשרי- נפתרנו מכל הפיתולים שהיו מקודם בצנרת כך שמסעפת הפליטה יוצא צינור ישר לדוד האמצעי(ללא פיתולים) ומשם לדוד זרימה חופשי של ITC

הרכב מרגיש יותר טוב בטורים נמוכים(אולי באמת בגלל שהצנרת הורחבה קצת) כשהרכב עומד בהילוך נשמע שקט- (טוב ITC ידועים כאגזוזים לא מרעישים במיוחד אך ספורטיבים בכל הנושא של לחץ חוזר)

לסיכום אני מאושר-הבעיה נפתרה בעל הצד הטוב ביותר

סה"כ הוצאות:200 ש"ח כולל מעמ להכל

מבחינתי-היה שווה

ממליץ בחום

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לשמוע כזה סיפור, יש פה ושם בעלי מקצוע ישרים.

לי היה נסיון טוב גם עם בני אגזוזים, ליד הקומפיוטסט-מזרח.

אגב, זברה הוא יבואן של ANSA עד כמה שאני יודע, נכון?

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...