Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במחירי התקנת מערכת ברכב (שרשור מלפני 5 שנים)

KaKa
שימו לב! השרשור הזה בן 5369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך את החיווט המתאים?

אם יש לך את הכל זה אמור לעלות בסביבות ה400-500 ש"ח.(זה כרוך בעבודה לא קלה).

אם אין לך את החיווט זה יהיה בהתאם לכבלים שתקנה (כבל RCA לדוגמא נע בין 50-250 ש"ח כתלות בכבל)

(כבל מתח נע בין 4-27 ש"ח -כתלות בכבל).

וכן,פיוז,בית פיוז וכו'.

אם אתה יכול לקנות את הכל ,ולהתקין לבד זה נהדר ,אם אין לך את הידע בנושא,עדיף להשקיע מאשר לשרוף איזה רמקול שיעלה לך בסוף יותר מכל ההשקעה.

אבל אם תשיג את כל הרכיבים,אוכל להדריך אותך בשמחה,ולעזור לך בכיוון.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי יש לי חברים שעושים קורס התקנות עכשיו

והם די מתקדמים ויודעים להרכיב כמעט את כל הדברים שאני צריךך

הקטע זה בהרכבת הקומפוננט שאני לא חושב שהם למדו עדייןן כאילו הכוונה רק להרכבה לא לחיבוריםםם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שמע אם אתה רוצה להרכיב את כל זה לבד לא הייתי ממליץ, אם תשרוף משהו חבל על העבודה ובעיקר על הכסף (ההתקנה תצא פחות).

יש מלא מקומות שיעשו את זה לא כל כך יקר, הכל באמת תלוי בחיווט שיש לך.

שווה לך לנסות אצל "צלילי אורנים" (ליד תלפיות) מחירים טובים ושירות מעולה באחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לא כולם מירושלים ולכן אין טעם להפנות אותם ל"צלילי אורנים".

דבר שני נראה כאילו אתה עובד שם עם איך שאתה מכווין לשם אנשים. (לפי 3 ת'רדים שונים).

דבר שלישי ועיקרי - "צלילי אורנים" זה בית התקנות גרוע! אני אישית נכוויתי מהם, הוא התקין לי מגבר, בדרך עשה נזק קטן לרמקול, היו לי רעשי טורים והפתרון שלו היה משתיק. היחס שלו ללקוחות מזעזע (אלי הוא התייחס יפה אבל ראיתי איך הוא מדבר עם לקוחות אחרים). ולאחר "כיוון איכותי" שלו תוך 3 ימים נהרסו לי קומפ' של "ארקוויק". את הרכב שלי הוא כבר לא יראה.

יש לציין כי ב"קדנס" בתלפיות סידרו לי את הרעש טורים בקלות ובזול... כך שזה באמת ההוכחה שזול עולה ביוקר.

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...