Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Studebaker לארק

jlavi2002
שימו לב! השרשור הזה בן 6826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני למדתי לנהוג על לארק ידנית (לפחות איתה נגשתי לטסט..)

בערב הדביק הזה..םפשתי קצת חומר על פורד סיירה(עוד לא אספנות אבל מיוחדת) ומה אני מוצא...

A1212A.jpg

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם למדתי לנהוג על לארק 63 שאבי קנה ממורה נהיגה בשנת 64

בלארק נסענו וטיילנו בכל הארץ,הרכב שירת את אבי גם במילחמות ישראל והוא הגיעה איתו עד שארם .ב86 הרכב הועבר אליי מתנת שחרור מהצבא,ויום אחד נסעתי איתו למיפגש רכבים ישנים בהרצלייה ושם הכרתי את רכניץ שלימים היה יושב ראש המועדון,נירשמתי ואני חבר מועדון מאותה תקופה,בשנת 90 הושבתה הלארק עקב בעיה מכנית בשנת 2000 היא הועלתה שוב לכבישי ישראל ונסעתי איתה למיפגשים בחייפה

ואף בתל אביב.

MVC-285F.jpg

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני למדתי על לארק ובבעלותי היו במשך השנים שתי לארקים: 1963 (כמו של עופר) ו 1964 (המרובעת).

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלארק היה מאד נפוץ אצל מורי נהיגה

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחובב סטודיבייקרים לארקים הווקים וכל מה שעל 4 גלגלים וגם מחזיקיי מפתחות ושעונים אגב שישנם ברשותי,שמעתי על סטודיבייקר הווק שקיים לו ממש בארץ באיי שם,נסעתי באייזה יום יפה אחד וצילמתי באמצעות הפלפון את הסטודיבייקר הווק הרכב מצוייד במנוע 6 צילינדר 2800 סמק ראש שטוח ,מצטער מראש על אייכות התמונות,פרוייקט מעולה לשיפוץ,הרכב משנת 1956מיי יתן וישוב לנסוע בקרוב בכבישיי ארצנו ואף יוצג אחר כבוד במועדון החמש

תמונה 039.jpg

תמונה 038.jpg

תמונה 040.jpg

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שראיתי את ההוק במוסך בצומת כנות, אבל אני לא בטוח - הרכב היה ערום בהכנה לפחחות.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...