Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור תמונות מספר 1 ממפגש רכבי אספנות באנגליה. 22 תמונות, 3.1 מגה.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 6798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי למספר ימים לאנגליה, ובביקר בקרדיף אשר נמצאת בווילס (whales) הופתעתי למצוא מפגש של רכבי אספנות, והתמונות לפניכם. זהו שירשור ראשון מכמה שיעלו, סה"כ אני אעלה לפורום מעל 100 תמונות שצילמתי שם במספר שירשורים שיעלו מעכשיו כל כמה ימים. לא כל התמונות באיכות טובה במיוחד מכיוון שניסיתי לצלם בזריזות את כל הרכבים שהיו שם מבלי לשגע את מי שהיה איתי ולא היה חובב רכב (כי אז הייתי נשאר שם עוד שעה).

בעלי הרכבים ישבו מאחורי הרכב המוצג, והיו מאוד נחמדים ואדיבים.

אני מקווה שתהנו, זה צולם בשבילכם.

P8060215.JPG

P8060214.JPG

P8060016.JPG

P8060017.JPG

P8060018.JPG

P8060019.JPG

P8060020.JPG

P8060021.JPG

P8060022.JPG

P8060024.JPG

P8060025.JPG

P8060026.JPG

P8060027.JPG

P8060032.JPG

P8060034.JPG

P8060035.JPG

P8060045.JPG

P8060047.JPG

P8060177.JPG

P8060028.JPG

P8060210.JPG

P8060211.JPG

לכל מי שלא ראה את התמונות שצילמתי בנסיעתי הקודמת לאירופה, מוזמן להעיף מבט בחתימה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהיה איתי ולא היה חובב רכב.

אני לא מבין איך אפשר להישאר אדיש למראה מדהים כזה:loco:.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גיא

סדרת תמונות נהדרת נוספת שלך, מתי היה זה ב -31 ליולי?

אירית

התמונות צולמו ביום ראשון האחרון (לפני שבוע).

לגבי מי שהיה איתי, הם לא נשארו אדישים, אבל להם הספיק 5 דקות של מעבר זריז, לי לא.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו מה זה...

MGB משופצת עד כדי מושלמת. אבל מה את הסמל במרכז ההגה תקעו הפוך!

אני בטוח שזה גם צורם לידידיי מומחי ה - MG קובי מילוא וירון פרץ.

P8060017.jpg

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו מה זה...

מה שיכול לצרום זו העובדה שלוח השעונים הזה לא מקורי... לאורך כל 18 שנות הייצור הארוכות, MGB לא יוצרה אף פעם עם לוח שעונים מעץ, מיקום השעונים לא מתאים למקור וגם מותקנים שעונים נוספים שלא היו במכוניות האלו (זמן, אמפר). המכונית הזו היא קצת customized ע"ח מקוריות: בנוסף ללוח השעונים, הפנסים האחוריים של מודל 68-69, אבל הגריל הקדמי של שנתון 71-72.

למרות הנ"ל - הייתי לוקח אותה גם ככה... אין ספק שזה יצא יפה.

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיכול לצרום זו העובדה שלוח השעונים הזה לא מקורי... לאורך כל 18 שנות הייצור הארוכות, MGB לא יוצרה אף פעם עם לוח שעונים מעץ, מיקום השעונים לא מתאים למקור וגם מותקנים שעונים נוספים שלא היו במכוניות האלו (זמן, אמפר). המכונית הזו היא קצת customized ע"ח מקוריות: בנוסף ללוח השעונים, הפנסים האחוריים של מודל 68-69, אבל הגריל הקדמי של שנתון 71-72.

בברכה,

קובי

מלך.:king:

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בברכה,

קובי

מה אתה מדבר? האוטו משופץ ברמת האוגדה!

אם תעלה עוד יצירת אומנת נוספת לסמלון שלך, תיחסם גישתך לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מדבר? האוטו משופץ ברמת האוגדה!
איזה אוגדה? אוגדת הבקעה או אוגדה 36 ? :wink:

תקרא שוב את מה שכתבתי - לא טענתי שהמכונית לא משופצת - היא בהחלט כן, ובמקצועיות ראויה להערכה. המכונית פשוט לא שופצה למצב מקורי, אלא עברה מספר שיפורים קוסמטיים (לוח שעונים, גריל, קונסולה מרכזית וכו'). זה יפה, זה על רמה, לא הייתי מתנגד בעצמי - אבל זה לא מקורי, וזו עובדה.

ברמת התפלספות קצת יותר גבוהה, אפשר גם לטעון ש- MGB's היו מכוניות ספורט עממיות יחסית, ולא יקרות. משהו בסגנון המיאטה של ימינו. לוחות השעונים השחורים והמקוריים שלהן התאימו לקונספט הזה, של מכונית ספורט "קשוחה, פשוטה ולענין".

לוח שעונים מעץ מהגוני וריפודי עור בצבע קרם מתאימים יותר למכוניות ספורט-פאר בסגנון של האסטון-מרטין, ג'נסן, בריסטול וכו'. אפילו יגואר, עם ה- E-Type, לא הציעו ציפוי עץ במכונית.

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי!!

והרנו אלפינה מעלפת!!

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו מה זה...

ומה עם ההגה?

האנגלים הדפוקים והקרים ,, גם הרכיבו את ההגה הפוך לא במקום הנכון מעניין מה יש להגיד על כך לאדונים קובי מילוא ירון פרץ ולאלון ב.?!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו מה זה...

תיסתכלו על הצד החיובי:

לא כל הזמן הסמל הפוך לדוגמא בפניות :wink::drinking::loco:

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בברכה,

קובי

אני מקוה שאלכס סחרוב לא יקרא את השירשור הזה. שהרי הוא בעל ה MGB הטובה והיפה ביותר בארץ וגם ברכב שלו לוח השעונים מצופה עץ.:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקוה שאלכס סחרוב לא יקרא את השירשור הזה. שהרי הוא בעל ה MGB הטובה והיפה ביותר בארץ וגם ברכב שלו לוח השעונים מצופה עץ.:wink:
יש הבדל אחד משמעותי בין המכונית של סחרוב למכונית שבתמונה -

במכונית המצולמת, לוח השעונים כולו אינו בנוי בצורה המקורית וכולל שעונים לא מקוריים. במכונית של סחרוב, ציפוי העץ הוא קיט שמורכב על לוח השעונים המקורי, כאשר המערך המקורי של השעונים נשמר. אני עדיין סבור שעץ לא מתאים למכונית, אבל זה עניין של טעם אישי.

אגב, יש בארץ לפחות עוד שתי מכוניות ברמה של המכונית של אלכס. מבחינה מכאנית, היא לא יכולה להיות "הכי טובה בארץ", משום שיש לה את תיבת ההילוכים הישנה, ללא סינכרו על הילוך ראשון. מכוניות משנת 68 והלאה מצוידות בתיבה משופרת הרבה יותר...

מוסר השכל - לא לנסות להתקיל אותי על פרטים שנוגעים ל- MGB's :wink: ...

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...