Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסדות - האמת מאחורי המשקף תקני בטיחות לקסדות: האמת שמאחורי המשקף בחיפוש אחר האמת מאחורי קסדות

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שזה עוסק בעיקר באופנועים, אבל גולשים רבים משתמשים בקסדות הללו לקארטינג או נהיגה תחרותית - כדאי שתקראו

תקני בטיחות לקסדות: האמת שמאחורי המשקף

בחיפוש אחר האמת מאחורי קסדות אופנועים, תקני בטיחות לקסדה, והגנה ממשית על הראש. את המאמר הזה אתם חייבים לעצמכם...

הקישו כאן

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמר מרשים! כל הכבוד לעיתון שלוקח על עצמו משימה כל כך שאפתנית ומוכן לעמוד בחרם של יצרנים. מדהים כמה פרות קדושות יכולות להיקטל במאמר אחד.

מה המצב בארץ? מכון התקנים הישראלי מחזיק איזה שהוא תקן מחייב ועורך בדיקות כל שהן לקסדות הנמכרות בארץ, הוא אימץ תקן אמריקאי\אירופאי או שהשוק פרוץ לגמרי?

את האמת, אני חושד שזו האפשרות השלישית כשאני רואה לפעמים רוכבים עם כיסתו"חים כגון קסדות צבאיות.

מאוד מעניינים האיזכורים של דו"ח הארט. הדו"ח הזה קריא לאדם נורמלי, או שהוא מאמר מדעי מלא סטטיסטיקות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון התקנים הישראלי דורש שלקסדה יהיה תקן DOT כדי להכניסה ארצה. הבעיה היא, כמו שכתוב

במאמר, שזהו תקן "התנדבותי" - לא באמת אפשר לדעת אםפ היצרן קיבל את האישור או לא

לגבי דו"ח הארט - בתחתית המאמר יש קישור למסקנות המרכזיות מהד"וח - בעיברית

תהנה :)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. את תרגום המסקנות לעברית קראתי.

מעניינים אותי מקורות לדו"חות כאלו באופן כללי. ומעניין אותי אם מישהו במשרד התחבורה או במשטרה טורח לקרוא כאלו דברים. נראה לי שהתשובה היא - לא. ואם יש מישהו שעושה את זה ומפיץ איזה שהוא מזכר שמסכם בקצרה מסקנות מחקרים, בטח אף אחד לא קורא את זה.

זה פשוט מקומם שלמרות שבעולם נערכים מחקרים ויש התקדמות, אצלנו עוד תקועים בימי הקונטרה בהגה עם הידיים של חיים קורפו. :evil:

ואגב, החוק\תקנת תעבורה של חובת חבישת קסדה מגדירים מפורשות שחובה לחבוש קסדה תקנית? או שהספיק להם להכניס את חובת התקניות לתקנות היבוא ומותר לרוכב לחבוש חצי אבטיח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. את תרגום המסקנות לעברית קראתי

ואגב, החוק\תקנת תעבורה של חובת חבישת קסדה מגדירים מפורשות שחובה לחבוש קסדה תקנית? או שהספיק להם להכניס את חובת התקניות לתקנות היבוא ומותר לרוכב לחבוש חצי אבטיח?

לצערי - זה אכן המצב

אומנם מותר נאסר על ייבוא קסדות חצי לאופנועים ליחשראל, אך עדיין מותר לחבוש אותן בנסיעה על כבישי הארץ

טמטום!

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי - זה אכן המצב

אומנם מותר נאסר על ייבוא קסדות חצי לאופנועים ליחשראל, אך עדיין מותר לחבוש אותן בנסיעה על כבישי הארץ

טמטום!

נראה לי שהוא התכוון לחצי אבטיח פשוטו כמשמעו. זה שמורכב מחומר אורגני :p

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...