Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידיי פעם בעיות התנעה ברנו קליאו 2002

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אתחיל בהסבר קטן, החודש ניגמרת אחריות על האוטו, ואם הבעיות התנעה ניגרמות בגלל רכיב יקר, זאת ההזדמנות לנצל את העובדה.

אז ככה,פעם האוטו(רנו קילאו 2002 1.2 ידנית) היה מניע בשבריר שניה, לאחרונה(כ3 חודשים אני חושב) לאחר שהרכב עמד כיום-יומים ללא עבודה, הרכב מתניע רק על הפעם השניה או השלישית(לפעמים גם מתניע על הפעם הראשונה, אבל בדר"כ לא). לאחר נסיעה, או עמידה של עד כיום אין שום בעיה להתניע, והרכב מניע בקלות. אין בעיות סל"ד,אין קרטועים, אין בעיות סחיבה, אין שום רעשים משונים. בקיצור, הכל נראה עובד חוץ מהבעיות ההתנעה המוזרות האלה. חושב לציין שעוד כ5 אלף קילומטרים ויגיע טיפול 60 אלף הכולל החלפת פלגים ומסנן דלק ביניהם, האם זאת יכולה להיות הבעיה? מצד שני, אם זאת הייתה הבעיה, אז היו כל הזמן בעיות בפעולת מנוע סדירה ולא רק לאחר עמידה של זמן -מה.

פעם אפילו קרה שהרכב בכלל לא רצה להתניע,ואז דחפנו והוא התניע, ויצא בשניה של ההתנעה קצת עשן שחור ומיד נעלם.

יש סטרטר, האם יש ניצוץ אני לא יודע, וגם האם יש זרימת דלק אני לא ידוע. יש לי חשד שהבעיה אולי נובעת מהקודן,לפעמים יש תחושה מוזרה בקשר אליו, אני לא יודע להסביר למה. האם יש אפשרות פשוטה לנתק את הקודן בשביל לבדוק האם הוא עושה את הבעיה?

מה יכולה להיות הבעיה לכך?

תודה :-)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך היבואן אמורים לפתור כל בעיה.

יש לכך פתרון. לא נראה לי שמדובר במיגון שהוסף בארץ אך יתכן.

בברכה

דני ממצת אור בחיפה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המצבר כבר חלש ולא מצליח להניע בפעם הראשונה, קרה לי מקרה דומה בעבר והוא נפתר ע"י החלפת מצבר.

גם אמרת שזה קורה בעיקר אחרי שיומיים לא הנעת את האוטו אז יש סיכוי טוב שזה מצבר.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה מצבר, אבל נסעתי לאוטודיפו , הם בדקו את המצבר שאמרו שהוא גבולי, ז"א הוא עדיין טוב אבל במצב גבולי, אז הוא אמור להניע בקלות, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה לי שבגלל שהוא גבולי אז כאשר אתה משאיר אותו יומיים ללא הנעה, כלומר הוא לא נטען אז הוא לא מניע את האוטו, אין לו מספיק כוח.

תנסה להחליף למצבר זמני ולבדוק אם הבעיה חוזרת לפני סוף האחריות.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש בעיה. אז מה אם הוא מניע אחרי 2-3 במקום "במכה ראשונה". אם הוא היה מניע לאחר 10 סיבובים או נכבה לאחר ההנעה - אז יש תקלה. לא 2-3...

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל היא אמורה להניע על הפעם הראשונה, יש לנו אופל שנת 96 תמיד מניע על הפעם הראשונה בשניה,לא קרה מצב שלא הניע.

בקשר למצבר, כשהאוטו לא הניע בכלל אז ניסינו לחבר עם כבלים וגם לא הניע, ויש סטרטר, ז"א רואים שהסטרטר מסובב את הרצועות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש בעיה. אז מה אם הוא מניע אחרי 2-3 במקום "במכה ראשונה". אם הוא היה מניע לאחר 10 סיבובים או נכבה לאחר ההנעה - אז יש תקלה. לא 2-3...

איתמר.

גם אם אני אחזיק את המפתח שעה זה לא יתניע(נראה לי :? )

ז"א אני מחזיק את המפתח כמה שניות וזה לא מניע, שוב כמה שניות וזה לא מניע, שוב כמה שניות ובסוף מניע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תסתדר עם זה , תודיע לי, הבעיה הנ"ל פתירה.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תסתדר עם זה , תודיע לי, הבעיה הנ"ל פתירה.

דני

אפשר לדעת מה הבעיה, אם זה לא סוד :roll:

שאדע באיזה כיוון ללכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...