Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה בקניית מגבר 4 ערוצים בסכום של 700 ש"ח

Shy_IL
שימו לב! השרשור הזה בן 6825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם חברים.

אני מעוניין לשדרג את המערכת שיש לי באוטו.

למעשה, כרגע יש לי מס' דברים:

1. רדיו דיסק של סוני, אומנם קצת ישן אבל עובד לא רע בכלל.

2. רמקולים אחוריים עגולים, אני מתלבט אם להחליפם או לא, כרגע נוטה לכיוון הלא מסיבות תקציביות.

3. "רמקולים קדמיים"- למה במרכאות? אחד הדברים שאני קונה במהרה זה קומפוננט, את הרמקולים הללו פשוט אפשר לזרוק לים.

התקציב שלי כרגע עומד על 1200 שקל, פלוס מינוס.

אני בטוח שאני אקנה קומפוננט של Moral Pluse , כפי שראיתי כולכם המלצתם עליו וכנראה שיש לכם סיבה ממש טובה.

הדבר השני שאני רוצה לקנות הוא מגבר. אני רוצה לקנות מגבר 4 ערוצים בסכום של עד 700 ש"ח.

מס' שאלות ברשותכם:

1. האם אפשר בבקשה לקבל ממכם המלצה לגבי דגם מדוייק?

2. הרכב שעומד ברשותי הוא דייהטסו אפלאוז, אני צריך לחשוש שהקומופננט של Moral Pulse 6.5 Inch לא יכנס ברכב?

3. האם קו המחשבה שלי הוא בכלל נכון? האם כדאי לחשוב לקנות רמקולים אחוריים 6/9 ורק לאחר מכן להוסיף מגבר?

4. היכן כדאי לבצע התקנה ? אני חושש מאוד לבצע התקנה באופן עצמאי.

תודה רבה רבה רבה חברים לכולכם על העזרה.

שבת שלום ומבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קו המחשבה שלך נכון מאוד, לגבי מגבר+קומפוננט+סאב בעתיד (הבנתי אותך נכון?)

עכשיו לעניין של המגבר, בתקציב הזה +\- אפשר לקנות מגבר חמוד חדש בחנות, אבל לא ממש כדאי לעשות זאת, עדיף לך לחסוך עוד טיפה ולקנות את הג'יביאל של דיוטיפרי אשר עולה שם 200$, אם אין לך גישה לשם, אפשר לחפש מגברים יד שניה במצב חדש\טוב.

לגבי המידה של קומפוננט שאתה צריך, אני לא יודע מה המידה של רמקול בדלת של אפלאוז, אבל פולס יש גם במידה של 5 ורבע אינטש, ככה שזאת לא אמורה להיות בעיה.

בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Accent תודה רבה לך ידידי.

הבנת אותי נכון מאוד, זו בדיוק כוונתי.

הבעיה שלי כרגע שאין לי גישה לדיוטי, וכל פעם, אבל כל פעם שקניתי מוצר משומש- נפלתי.

אז, הצורך שלי בביטחון וניסיון העבר מלמד אותי לקנות משהו חדש, אז אולי אני אלך על מגבר יותר זול ויותר פשוט.

אולי.. בכל זאת נקח סיכון גם הפעם.

בכל אופן, מישהו יכול להמליץ לי על מגבר בטווח חדש בטווח המחירים שציינתי?

רק על מנת שנהיה בטוחים, אנחנו מדברים על המגבר הנ"ל של JBL?

GTO75.4 JBL

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=37788

תודה רבה רבה לך ידידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה בידיוק המגבר. עכשיו הבנת למה כולם רצים לקנות אותו במחיר זנות שכזה?? :-P

700 שקל זה מחיר אחרון, או שאפשר להתאמץ עוד טיפה? אל תשכח גם שאתה צריך חוטים+התקנה, אם אתה לא מתקין אותו לבד.

אגב, ספר לנו על מה בידיוק "נפלת" בעבר בקנייה מיד שניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW

המגבר והמחיר הזה גורמים לי לרצות לנסוע לחו"ל רק על מנת שתהיה לי דישה לדיוטי :)

אני מאמין שאני אוכל לגרד עוד 200 שקל, איכשהוא, ואני מקווה שזה יהיה המחיר הסופי של המגבר כולל ההתקנה.

אוי.. איזה צחוק עשיתי מעצמי, עד לפני יומיים כיוון המחשבה שלי היה לקנות זוג רמקולים אחוריים 6/9 של פיוניר ב-350 שקל ולסגור עניין. כמה טוב שנכנסתי לפורום הזה וראיתי בדיוק מה אני צריך לקנות !

כבר המון זמן שלא קניתי מוצר יד שנייה. הדבר האחרון שזכור לי הוא הפלאפון, קניתי פלאפון שהיה אמור להיות במצב מצויין, אחרי חודש המקשים התחילו להתבלבל, ואחרי פרק זמן של חודש וחצי הסוללה החזיקה שליש מכמות הזמן שהיא צריכה להחזיק..

במחשבה שנייה, אולי זה היה סתם חוזר מזל.

תודה רבה רבה לך על הנכונות לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW

המגבר והמחיר הזה גורמים לי לרצות לנסוע לחו"ל רק על מנת שתהיה לי גישה לדיוטי :)

זה מה שחבר שלי רוצה לעשות.... :roll: (אלכס :wink:)

WOW

אני מאמין שאני אוכל לגרד עוד 200 שקל, איכשהוא, ואני מקווה שזה יהיה המחיר הסופי של המגבר כולל ההתקנה.

למה כולל התקנה? 200$ זה רק המגבר + חוטים\התקנה.

אתה רוצה להתקין לבד\אצל מתקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר נקבתי במחיר של 900 שקל התכוונתי למגבר פשוט, לא למגבר של JBL. אם אכן אני ישיג גישה לדיוטי, אז אני אהיה מוכן לשלם כמה שצריך על מנת לקנות את ה-JBL במחיר כזה. אם כבר יש גישה, עדיף להוסיף 200 שקלים בשביל לא לפספס.

בכל אופן אני חייב להתקין אצל מתקין, כנ"ל לגבי הקומפוננט, אין לי שמץ של מושג לגבי התקנה עצמאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה בארץ, ואיזה רכב יש לך..? אולי משהו מהפורום יוכל לעזור לך, בכל מקרה להתקין קומפוננט זה ממש שטויות (ברוב המקרים...).

בכל מקרה, כדאי להשקיע כמה שיותר עכשיו, על מנת שבעתיד הקרוב לא תצטרף להחליף חלקים במערכת, מסיבה כזאת או אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מעריך את הנכונות שלך לעזור לאחרים, כל הכבוד לך !

דבר שני, אני מאיזור המרכז, בקעת אונו, ת'אמת שלא ממש איכפת לי לשלם 50-100 על התקנה של קומפוננט מאשר להטריח איזה חבר מהפורום.

כמה אמורה לעלות התקנת מגבר וחיווט?

ושוב, תודה רבה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני, אני מאיזור המרכז, בקעת אונו

רגע,רגע.. זה מקום שאתה גר בו או דגם חדש של פיאט?? :wink: (לא אמרת איזה אוטו יש לך)

כמה אמורה לעלות התקנת מגבר וחיווט?

זה משתנה ממתקין למתקין, אני מאמין שבאזור 250 סך הכל. תעשה סיבוב באזור מגוריך על מנת לקבל הצעת מחיר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...