Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ספורטיבית גיר רגיל שלא שוחטת בדלק ב-50K

mikiii
שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב ספורט והתקציב שלי נע בסביבות 50K ויש לי כמה דרישות :

גיר רגיל חובה

קופה

אוטו יפה כמובן שלא ישתה לי דלק כמו אימפרזה

ושלא יהיה אוטו בעייתי

היו כמה אפשרויות כבר פסלתי אותם כי אמרו שהם עושים המון בעיות כמו מגאן 2.0 או פונטו HGT האם זה נכון ?

תתנו לי דעות בבקשה על אוטו

... בתודה מיקי.

SPL-1 kicker solo-baric L7 12'-142.9db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שם הפורום הוא "ייעוץ ברכישת רכב".

תאר לך שכל אחד היה נותן כותרת כמו שאתה נתת - "מבקש ייעוץ לרכישה/בחירה של רכב" ותחשוב מה עושה זה שנכנס לפורום לייעץ... :shock:

להבא נא לתת כותרת עניינית.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסן 200sx יכולה להיכנס בתקציב הזה , יש מעט מאוד בארץ

פולו gti

פ'זו 106 gti

סיטרואן סקסו vtr

באופן עקרוני חפש קטנה/קומפקטית עד 2 ליטר ידנית , וצריכת הדלק תהיה סבירה בהחלט

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית ספורט או מכונית ספורטיבית ?

מכוניות ספורטיביות עם צריכת דלק שפויה דווקא יש - אבל "רכב ספורט" שדורש מכלולים חזקים ומנוע חזק מאוד מחייב גם תצרוכת דלק פחות שפויה ביחס למה שאתה מחפש (או שלא).

על הצד הספורטיבי יש לך את שלל הצרפתיות (106,306,ZX וכד') שלהן תצרוכת דלק שפויה לחלוטין בשלל הגירסאות (1600/1800/1900/2000).

גם המגאן (והפולו) לדעתי נכנסת בקטגוריה של המכוניות השפויות מהבחינה הזו, אבל חשוב לציין שדווקא במכוניות הללו הדלק הוא הנושא הפחות קריטי... הנושא הקריטי יותר הוא האחזקה - ולזה אתה צריך כסף נזיל (או במילים אחרות: משכורת) חודש בחודשו, וכמובן להיות מוכן לשלם את מה שצריך כשיגיע הזמן (תקלות) - וזה לא תמיד זול, במיוחד אם אין לך שום ידע טכני ועל כל בעיה קטנה אתה תצטרך להכנס למוסך.

באותו עניין, יכול להיות שמגאן קופה 1.6 מנוע 16 שס' (מודל 2000 ומעלה) תענה מצויין על הדרישות שלך מכל הבחינות (אין לי מושג כמה בדיוק היא עולה, שווה לבדוק).

פולו 16V גם כן באה בחשבון - מנוע 1.4 עם ביצועים טובים (100 כ"ס) ולא שותה הרבה דלק בכלל ! (ויש את כל מה שאתה בטח מחפש בקטגוריית הדאווין: סאן-אוף, פנסי ערפל, גלגלי מגנזיום וכד').

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע מה אתם אומרים על אופל GSI 2.0 ?

אני לא מחפש ממש סאן-אוף פנסי ערל וכל זה אני רוצה אוטו שאני יהנה ממנו מבחינת מהירות שישתה דלק לא ציפיתי שישתה לי כמו ג'אסטי אבל לא כמו אימפרזה או גולף VR6 לדוגמא.

SPL-1 kicker solo-baric L7 12'-142.9db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם אופל טיגרה? לי יש אחת מנוע 1.6 ידני כבר חודשיים ואני די נהנה ממנה...מבחינת דלק היא עושה משהו כמו 9 לליטרת נראית טוב וגם לא חסר לה כוח...

בקשר לאסטרה GSI..אוטו מצויין אבל קשה מאוד למצוא אחד במצב טוב

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם אופל טיגרה? לי יש אחת מנוע 1.6 ידני כבר חודשיים ואני די נהנה ממנה...מבחינת דלק היא עושה משהו כמו 9 לליטרת נראית טוב וגם לא חסר לה כוח...

לא ספורטיבית.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך רנו מגאן קופה...2.0L או 1.6L

לי יש אחת ואני ממש מרוצה ומבסוט!! ופשוט כיף לי להיכנס אליה..

ואין הוא בכלל לא בעייתית... תחפש אחת במצב טוב ושמטופלת בחברה ותיראה שתיהיה מרוצה!

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ספורטיבית.

אני לא מסכים...על סמך מה אתה קובע אם רכב הוא ספורטיבי או לא? יכול להיות שמבחינתו מה שהטיגרה\קורסה GSI מציעות זה ספורטיבי מספיק...

לדעתי, כאן בפורום, הרבה אנשים אומרים את דעתם על הטיגרה למרות שלא התנסו בהץץץכלומר הכל בה מדברים ששמעו או אמרו להם...

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אתה צודק, לא נהגתי ברכב הנ"ל.

אפשר לבדוק בשירשורים למטה מה דעת האנשים (שחלקם נהגו ברכב) על הטיגרה.

מוזכר שם גם סקר שביעות רצון שנחש מי קיבלה מקום אחרון?

אני לא חושב שהטיגרה אפילו נראית ספורטיבית. היתרון היחיד שלה הוא שהיא קטנה. אולי יש לה יומרות ספורטיביות.

grand torismo - על איזה עוד רכבים נהגת על מנת לקבוע את מידת ספורטיביות של הטיגרה?

סה"כ, אם אתה נהנה מהטיגרה שלך אז היא עשתה את המוטל עליה. :)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75603&highlight=%E8%E9%E2%F8%E4

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=47716&highlight=%E8%E9%E2%F8%E4

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...