Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני רוצה לשתף אותכם במקרה עצוב וכאוב שקרה לי (אובדן של יהלום)

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 4729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

סיפור פרטי, לא קשור למוטוריקה, וקצת ארוך)

נואש, עייף וכאוב נפשית אני משתף אותכם במקרה שקרה לי לפני זמן קצר ונגמר בצורה לא נעימה....:|

ההורים שלי טסו לחו"ל לנופש (מה שקורה כ-4,5 פעמים בשנה- הם אוהבים לטוס)

כבר מגיל צעיר הורגלתי להישאר לבד בבית הגדול, ולמעט כביסות (אותם עושות האחיות הגדולות בעת הצורך) אני שומר/מתפעל את הבית כראוי.. עם הרבה אחריות והרבה פידבק להורים שסומכים עליי בכל פעם... ואף פעם לא התאכזבו שחזרו הביתה למראה בית נקי ושמור אף יותר מהרגע שעזבו אותו.

היום קפץ לי ג'וק לראש שגרם לי לחפש את הדרכון שלי כדי לראות את תוקפו.

המחשבה הראשונה הייתה לחפש בכספת הפרטית שנמצאת במרתף.

אבי תמיד הזכיר לי איפה נמצא המפתח לכספת למקרה חירום או חס וחלילה אסון.

פתחתי את הכספת, ומתוך סקרנות חטטתי בשאר הדברים הנמצאים שם.

מצאתי קופסה קטנה מאוד ומוזרה ויצר הסקרנות גרם לי לפתוח אותה כדי לראות את תכולתה..

בעת הפתיחה, שלא הייתה מוצלחת, נשמעו 2 רעשים קטנים של חלקים שנפלו ארצה.:puppydoge

בקופסה גם היו 2 פתקים, שעליהם היה רשום גודל יהלום בקארט ושווי היהלום...:bugeyed:

הבנתי ששני יהלומים הם שנפלו.. (400 דולר ו-500 דולר)

ארגנתי מהר פנסים ומנורה ניידת עם כבל מאריך והתחלתי בחיפושים..

לאחר כשעה וחצי של חיפוש מצאתי יהלום אחד ממש במזל, גודלו כגודל פצע חצ'קון קטן.... ממש קשה לראיה אפילו שהוא מונח על קצה האצבע... החזרתי אותו למקומו.

את השני כבר לא מצאתי (כנראה שבעת החיפושים בעטתי בו או העפתי אותו עם הרגל בלי לשים לב)

חיפשתי עוד כ-3 שעות, על הברכיים, עם כל ציוד התאורה, מזיע, מיואש, עייף מהשעה המאוחרת ובמורל ירוד מאוד..

נכשלתי, לא מצאתי אותו...וכנראה שהסיכויים אפסיים למציאה..(עדיין יש תקווה, מחר אני אקדיש עוד שעתיים לחיפושים).

תחושת הייאוש והכאב, וגרוע מהם- התחושה של אכזבה להורים בגלל מעשה מטופש, הורגים אותי מבפנים.

אני לא מסתיר מהם כלום, ואני אספר להם את כל אשר קרה.

זה קורה,ויש דברים גרועים יותר בחיים, אבל זה יוריד הרבה מהרף הגבוה של אחריות וסומך שזכיתי להם כל השנים מהוריי.:bigcry: :bigcry:

לא מאחל לאף אחד את ההרגשה הנוראית הזאת... בעוד 9 ימים הם יחזרו והלב ישפוך את דבריו.

מאחל לכולכם שלא תגיעו אף-פעם למצבים כאלו.

אמיר.:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מציע לך לחפש ביסודיות גם אם זה ייקח לך שבוע, ליהלום אין רגליים!:roll:

קח חבר או שתיים, ותסרקו את כל האזור שבו נפלה האבן, אל תשאירו שערה אחת במקום שלא נבדקה, אם היא באמת נפלה שם-היא לא יכולה ללכת משם בכוחות עצמה.

אבל גם אם לא תמצא את היהלום, דע לך שגם אם זה נשמע נדוש-ייקח יותר מיהלום בשביל לגרום אכזבה לרוב ההורים...זה רק רכוש, גם אם הוא שווה 400 או 1000 דולר!

בהצלחה,

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל 400 דולר, לא נראה לי שההורים שלך יתרגשו מאוד בגלל זה ויעשו בלאגן. אם אין ליהלומים האלה ערך ריגשי. אני בטוח שכל זה יישכח מהר.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שיטה נחמדה למצא דברים קטנים על הריצפה. כאחד שפירק בילדות שלו הרבה שעונים (מכאניים) אני יכול להבטיח לך תוצאות :-P

לוקחים פנס קטן, כמו מגלייט דק, מצמידים אותו לריצפה. מצמידים את הראש לריצפה גם בצורה שהעין צמודה לריצפה ואתה רואה את כל הריצפה כמשטח אחד. תנסה לקחת אבן קטנה (מהגינה, לא עוד אחת מהכספת :wink: ) ולהפיל אותה באותה צורה שנפלה האבן היקרה שלך. קרה לי הרבה פעמים שניסיתי את זה עם ברגים (להזכיר, בירגי שעונים, ממש קטן) והם הגיע לאותו מקום כמעט!

בקיצור, ככה, עם הראש על הריצפה, כמו אינדיאני מצוי, אתה סורק את הריצפה. תיתקדם שורה אחרי שורה, סיבר להניח שתמצא.

עוד סיכוי טוב הוא לחפש בחריצים של הנעלי ספורט שלך, או אם היית עם כפכפים אז מבט טוב על הסוליה, לפעמים דברים נינעצים בגומי הרך.

עוד משהו, כשאתה מחפש, תהיה יחף, עדיף עם מיכנסים קצרות.

בהצלחה!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

סיפור פרטי, לא קשור למוטוריקה, וקצת ארוך)

נואש, עייף וכאוב נפשית אני משתף אותכם במקרה שקרה לי לפני זמן קצר ונגמר בצורה לא נעימה....:|

ההורים שלי טסו לחו"ל לנופש (מה שקורה כ-4,5 פעמים בשנה- הם אוהבים לטוס)

כבר מגיל צעיר הורגלתי להישאר לבד בבית הגדול, ולמעט כביסות (אותם עושות האחיות הגדולות בעת הצורך) אני שומר/מתפעל את הבית כראוי.. עם הרבה אחריות והרבה פידבק להורים שסומכים עליי בכל פעם... ואף פעם לא התאכזבו שחזרו הביתה למראה בית נקי ושמור אף יותר מהרגע שעזבו אותו.

היום קפץ לי ג'וק לראש שגרם לי לחפש את הדרכון שלי כדי לראות את תוקפו.

המחשבה הראשונה הייתה לחפש בכספת הפרטית שנמצאת במרתף .

אבי תמיד הזכיר לי איפה נמצא המפתח לכספת ( תזכיר לי, שכחתי איפה זה?!)למקרה חירום או חס וחלילה אסון.

פתחתי את הכספת, ומתוך סקרנות חטטתי בשאר הדברים הנמצאים שם.

מצאתי קופסה קטנה מאוד ומוזרה ויצר הסקרנות גרם לי לפתוח אותה כדי לראות את תכולתה..

בעת הפתיחה, שלא הייתה מוצלחת, נשמעו 2 רעשים קטנים של חלקים שנפלו ארצה.:puppydoge

בקופסה גם היו 2 פתקים, שעליהם היה רשום גודל יהלום בקארט ושווי היהלום...:bugeyed:

הבנתי ששני יהלומים הם שנפלו.. (400 דולר ו-500 דולר)

ארגנתי מהר פנסים ומנורה ניידת עם כבל מאריך והתחלתי בחיפושים..

לאחר כשעה וחצי של חיפוש מצאתי יהלום אחד ממש במזל, גודלו כגודל פצע חצ'קון קטן(אוי כמה חצ'קונים כאלה אני רוצה שיהיו לי).... ממש קשה לראיה אפילו שהוא מונח על קצה האצבע... החזרתי אותו למקומו.

את השני כבר לא מצאתי (כנראה שבעת החיפושים בעטתי בו או העפתי אותו עם הרגל בלי לשים לב)

חיפשתי עוד כ-3 שעות, על הברכיים, עם כל ציוד התאורה, מזיע, מיואש, עייף מהשעה המאוחרת ובמורל ירוד מאוד..

נכשלתי, לא מצאתי אותו...וכנראה שהסיכויים אפסיים למציאה..(עדיין יש תקווה, מחר אני אקדיש עוד שעתיים לחיפושים).

תחושת הייאוש והכאב, וגרוע מהם- התחושה של אכזבה להורים בגלל מעשה מטופש, הורגים אותי מבפנים.

אני לא מסתיר מהם כלום, ואני אספר להם את כל אשר קרה.

זה קורה,ויש דברים גרועים יותר בחיים, אבל זה יוריד הרבה מהרף הגבוה של אחריות וסומך שזכיתי להם כל השנים מהוריי.:bigcry: :bigcry:

לא מאחל לאף אחד את ההרגשה הנוראית הזאת... בעוד 9 ימים הם יחזרו והלב ישפוך את דבריו.

מאחל לכולכם שלא תגיעו אף-פעם למצבים כאלו.

אמיר.:cry:

ועכשיו ברצינות ידידי, באמת אתה נשמע כבחור אחראי אך אתה עדין ילד שיצר הסקרנות תוקף גם אותו מפעם לפעם (רוב המבוגרים פה גם ככה אל תרגיש רע עם זה) ואני בטוח שההורים שלך יבינו, אולי קצת יתבאסו על 400/500 דולר אבל בקטנה כמו שאמרו פה לפני זה רק רכוש, ויקח הרבה יותר מיהלום/חצ'קון יקר בשביל שיתאכזבו ממך!

חפש אותו כמו שהציע לך מפרק השעונים הראשי של הפורום יש משהו בדבריו ושיהיה בהצלחה.

נ.ב.

מעריך אותך על כך שתה משתף את הוריך ואני בטוח שתעשה כך גם אם תמצא את השני, זו תכונה חשובה, כזאת שתאפשר להוריך תמיד לסמוך עליך!

אלירן, שמקווה מאד שתמצא האבידה רק בשביל ההרגשה הטובה שלך.

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעויות קורות לכל אחד, ואני בטוח שהם יעריכו את זה שאתה מספר להם על זה.

לדעתי זה ישכח מהר מאוד.

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחרונה שקניתי קראט (+ כמה נקודות) זה לא היה 500$ זה היה 5000$ !?!

עכשוי תחפש טוב טוב ..

מקווה שתימצא..

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא נפל בחדר,הוא עדיין בחדר.

הוא לא קם והלך משם...

תשקיע עוד קצת בחיפושים ואני בטוח שתמצא אותו.

ואם לא,שלח לי ה.פ...אני אבוא לחפש אותו בשבילך.(אם יש משהו שאני אוהב לעשות,זה לחפש אחרי יהלומים אבודים. :lol: )

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה עצוב וכואב - כבר חשבתי שנפל לך אשך...

כולה איבדת יהלום.

אל תתיאש, אל תוותר - הוא לא נבלע בעדמה.

פשוט תתחיל לחפש. תחלק את הרצפה לסקטורים - ותעבור בלטה בלטה

אריח אריח

באופן שיטתי

אין דבר כזה משהו שהולך לאיבוד.

אם מוצאים אנס לפי חתיכת שערה בתוך יער

אתה יכול למצא יהלום בתוך כל מקום.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ok, תודה לכולם על התשובות הרציניות...

לצערי את כל ההצעות שנתתם לי כבר יישמתי אתמול, גם בעזרת מגלייט גדול, גם בעזרת פנס עם אור לד כחול, גם עם בית מנורה רגילה ביד שמחובר לחוט מאריך לחשמל, על הברכיים, עם הראש על הבלטה, מרצפה אחרי מרצפה, עין בקריצה וכו'...

אני מניח שפשוט פגעתי בו תוך כדי חיפוש והעפתי אותו אי שם רחוק מאיזור הנפילה.

המרתף הוא גדול ועמוס בדברים רבים- אני לא רואה דרך להוציא הכל ולחפש בכל הפינות.

אגב, גם בסולייה של הנעליים בדקתי כמובן.

חשוב להבהיר שסכום האבידה הוא לא הנושא המרכזי כאן... ואני יודע שבעיני הוריי, אבדה שכזאת היא שום דבר, ומן הסתם שזה יגמר בחיוך ומילות עידוד (לא נורא וכו')

העניין הוא הפגיעה באמון, וההאכזבה במעשה כזה מיותר...

זאת תעודת עניות לשקט הנפשי שהם מקבלים כשהם שם ואני פה שומר על הבית והרכוש...

אגב, אני לא ילד (להוא שהזכיר למעלה), ואכן יצר הסקרנות קיים אצל כל אחד ואחד מאיתנו.

היום אני כבר עייף, מחר אני אמשיך בחיפושים.

שוב תודה לכולם.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך להוציא כלום מהמרתף

היהלום יכול רק להיכנס מתחת לדברים או בין דברים! אל תזיז אותם, פשוט חפש בניהם בלי להזיז כדי שאם הוא שם שלא יזוז שוב. ואם יש דברים כמו מקרר שהיהלום יכול להיכנס מתחת אז תזיז בעדינות ואם יש אפשרות תאיר מתחת ותראה אם הוא שם לפני שאתה מזיז.

הרעיון עם השואב נחמד אבל אם השואב חזק מידי היהלום יכול לקרוע אולי את השקית מעוצמת השאיבה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עצות למצוא אותו:

כל מי שיוצא מהחדר הזה שיבדוק בסוליית הנעלים/סנדלים, יכול להיות שזה נדחק לאחד החריצים בסוליה, כמו כן תבדוק בנעליים שלך.

שנית, תאיר את כל החדר עם אולטרה סגול, יהלומים מנצנצים באולטרה.

ועוד משהו, קח שואב אבק, ולפני זה תנקה את הסק מאבק שיהיה ממש מבריק, תשאב את כל החדר והאזור, ממש הכל, גם מקום לא הגיוני ואז תרוקן את האבק מעל מסננת ואולי תמצא...

וגם כן, יהלום זה לא משהו כבד, הוא נופל ויכול לנטר עוד איזה 10-25 סנטימטר למעלה, אולי זה נמצא על שולחן ליד, אולי בין חריצים של משהו, אולי על שידה.

מקווה שעזרתי ואם תצטרך עזרה (אני רציני) בחיפושים תקשר אליי, אני גר 2 דקות ממך...

כפיר

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר- העיניין הוא שמלכתחילה לא הזזתי דברים בדיוק מאותה סיבה.

רצפת המרתף עצמה מאוד מלוכלכת, וקשה למצוא שם משהו קטן בין האנבים הזעירות ושאר הדברים הגדולים והכבדים (ארונות בעיקר).

הפחד שלי הוא שתוך כדי חיפוש (שהיה עדין לחלוטין ובזהירות מוחלטת) כנראה העפתי אותו בלי לשים-לב אפילו ועכשיו הוא עמוק עמוק באיזה מקום נידח ורחוק מאיזור הנפילה..

כפיר- אתה באמת חושב שאולטרה סגול יעשה משהו?

יש למישהו עוד דעה לגבי האולטרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...