Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעם ניחשתי ולא התאכזבתי,התחדשתי בשתי רוקפורד P2 במקום הקנוודים.

neo19
שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אחרי מסע ארוך בחיפוש אחרי סאבים שיספקו אותי מבחינת דיוק סוף סוף הגעתי למשהו שעומד עם הרמה הכללית של המערכת.

הסיפור התחיל ככה,שתי פיוניר 304C,אהבתי אותם אבל רציתי לעלות רמה,הרכבתי שתי רוקפורד 3412 פאנץ' Z שאיכזבו אותי,אחר כך הרכבתי סאב של JBL 15 שמאוד אהבתי אבל אז החלטתי לעשות בנייה שחייבה אותי לחהחליף לסאב אחד או שתיים בגודל 12 אינץ'.

הבאתי שתי קנוודים 400 RMS שלא כל כך אהבתי,לפניהם ניסיתי את הפיוניר 305C שבכלל לא אהבתי,אפילו שנאתי.

זה מה שנקרא-חלאס.

החלטתי שאני משקיע פעם אחת כמו שצריך וזהו,נסעתי לבחור שאני שאני קונה ממנו חלקים והתחלתי לשגע אותו,חיברנו בהתחלה שתי רוקפורד P1,לא התאימו לתיבה של הבנייה נשמעו זוועה יחסית לאיך שהם נשמעים ברכב השני שלנו.

חיברנו שתי סרווין V מקס,אהבתי אבל היו עדינים מידי בשבילי,חיברו שתי HED התאהבתי בהם,אבל המוכר אמר שאין טעם כי הם לא יחזיקו יותר מחודשיים אצלי,חיברנו שתי לאנזרים-אני לא מבין למה כולם רצים לקנות אותם,חיברנו שתי פיוניר 306C-לטעמי,שכונה לגמרי.

בסוף חיברנו את הP2,טוב הם פחות מדוייקים מהסרוונים לא בצורה קריטית,אבל הבאס שלהם נעים והם יורדים נמוך מאוד יפה,לקחתי וסוף סוף אני מרוצה.

דרך אגב על הדרך לקחתי גם שתי גרילים די מעניינים והכל בלי קשר משתלב הרבה יותר טוב בבנייה אני יעלה תמונות בערב וניראה מה הם נותנים ביום שבת (אני לא מצפה ליותר מידי-133DB מספיק לי)

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה :)

לפחות ניסית את כל האופציות אז אני בטוח שאתה עכשיו יותר נהנה אפילו כי אין לך ספק שלקחת את הטוב ביותר עבורך.

באופן קצת יותר מורחב, איך היית משווה את הווי-מקס ל רוקפורד ול HED?

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הHED זה איכות נטו,אני מאמין שאחד כזה יספיק ברכבים קטנים בלבד.

הV מקס,פחות מדוייק (לא קריטי) אבל יותר עוצמתי ובאס רך שמשתלב נהדר עם המוזיקה.

הרוקפורד הכי פחות מדוייק,עוצמתי כמו הV מקס אולי קצת יור,יורד טוב לנמוכים ועונה לי על הדרישות ועל הציפיות מסאב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום כולם!

יצא לי לשמוע במערכת עם ה-P2 והמערכת נשמעת מצויין! סופסוף סאבים ברמה של המערכת.

אה, וכמו שאמרתי לך: לדעתי תגביר טיפה את הבאסים ותסדר את הקרקושים במדף האחורי שנוצרים כתוצאה מהגברה של הבאסים.... ואז הכל יהיה מושלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן את כל הסאבים באותה תיבה,בנפח של 1CUBIC FEET לכל סאב,מתאימה לכל הסאבים שבדקתי.

חוץ מזה אין להתייחס לחוות דעת שלי כהתרשמות מהסאבים בכליות,אלא כהתרשמות מהם ברכב שלי מחוסר אשרות להגדלת או הקטנת גודל התיבה-בגלל התאמה מדוייקת לבנייה.

הלאנזרים שכולם קונים הפשוטים יותר (לא קניתי מרמי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף לא התביישת ושיגעת את המוכר שישמיע לך את כל מה שרצית, שמח בשבילך שהגעת לשקט סוף סוף בנוגע לסאבים.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יגיד לך את האמת,אני מעדיף לא להגיד מאיפה קניתי הפעם,כי אני סתם עושה לבחור צרות.

חוץ מזה רציתי עוד להגיד שהיחס של המחירים שלו למחירי השוק הם לא זהים,למשל הלאנזר הנ"ל עולה אצלו 550... כמו רוקפורד P1 ופיוניר 306C,וסרווין ווגה וי מקס 15'' עולה אצלו 1000 שקל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...