Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית מיסתורית מחפשת זיהוי

Guest AKICHU
שימו לב! השרשור הזה בן 6835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה כמו איזה ספיישל חד פעמי אמריקאי.

הפנסים האחוריים נראים מקאדילק משנות החמישים, האגזוזים היוצאים מהפגוש והגלגל ספייר השקוע מסריחים מאמריקאנה של פעם. הבודי לעומת זאת, נראה כמו רכב ספורט בריטי, מן חיקוי של AC. קומפלט כולל האגזוז החיצוני.

דלתות הזזה כאלו זה רק שלדת סולם, והמנוע בטח אמריקאי מפלצתי לפי הצמיגים והאגזוז (אלא אם כן הכן דאווין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו משהו אמריקאי מבוסס קורבט, כנראה עם V8

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה קייזר דארין.

נסיון של קייזר פרייזר לייצר מכונית ספורט מפיברגלאס בשנות החמישים

10darrindone5-med.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה קייזר דארין.

גם אני חשבתי כך בני, בעיקר בגלל דלת ההזזה, אבל הבט היטב על הכנפיים האחוריות, בקייזר דרין הן יורדות בשיפוע חנני לעומת הבן כלאיים הזה שאצלו יש מן גבנונית בשליש האחרון ומאד מזכיר את האחוריים של WILLYS AERO

אירית

54AeroLarkRear400.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה קייזר דארין.

חוץ מדלתות ההזזה אין לו דמיון לדארין, ולפי כתמי החלודה הגוף לא מפיברגלס...

אני נוטה להסכים עם ishpuz שזהו "ספיישל" חד-פעמי.

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כנראה אחרי התעללות קשה

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, האחוריים מזכירים מכונית אמריקאית נוספת בשם woodill שנבנו ממנה סה"כ 15 יחידות אבל לא נראה לי שהיו לה דלתות הזזה. הוודיל נחשבת למכונית הפיברגלס הראשונה בהסטוריה (1952).

woodill6.jpg

glas5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליפהפיה הזו קוראים אכן "קייזר דארין" [או dkf161] גוף הרכב מיוצר מפיברגלאס והיא רודסטאר מדהימה. הרכב שאירית מציגה זו "אירו-ויליס" מיוצרת ע"י יצרן הגיפים המפורסם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...