Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעית תורים עם פורד פיאסטה youth 96

אלונה
שימו לב! השרשור הזה בן 6835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי בעיה שחוזרת על עצמה כבר יותר משנה בזמן לא צפוי מראש התורים של המכונית משתגעים והמכונית מקרטעת או לחילופין היא נכבת בסיבוב.

הוחלפה היחידה האחראית על פעולת המנוע

(המחשב) אך הבעיה חזרה אחרי מספר חודשים. קשה לאתר את הבעיה מכיוון שכל פעם שאני נכנס למוסך המכונית נרגעת. תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ברוכה הבאה לפורום !

דבר שני, לא חס וחלילה לצחוק, אלא רק לתקן, אבל רושמים "טורים" ולא "תורים" (כאלה כמו שיש בקופת חולים וכו)

דבר שלישי, נשמע כמו משהו שקשור למערכת הדלק, שמת לב אולי אם זה קורה שיש מעט דלק במיכל (במקרה שהרכב נכבה בסיבוב), ניסית ללכת למוסך מורשה שיתחברו למחשב ויבדקו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבדוק את לחץ וספיקת משאבת הדלק ולהחליף מסנן דלק.

אם נמשכת התקלה צריך להתחבר אל מחשב נהול המנוע עם מחשב/סורק אבחון ולקרוא תקלות רשומות בזכרון ולבצע סריקה של כל הנתונים.

לפעמים קשה מאוד לאתר תקלה רגעית חולפת, כשהמכונית תקינה, כי אין כל מידע רשום בזכרון מחשב נהול המנוע.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התיקונים והתגובות. דברתי עם המוסכניק שלי ולדעתו הבעיה קשורה בחיישן הטורים שיושב על המנוע (היחידה הזו עם כל החישנים היא מה שהוחלפה כבר בעבר) .יכול להיות שיש משהו חיצוני "שמשגע" את החיישנים? לדעתו של המוסכניק יש להחליף שוב את היחידה הזו. אשמח לשמוע את דעתכם.שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן 16 V, כשאתה אומר "כותבים טורים" למי אתה מתכוון? כנראה לאלו שאינם בקיאים בשפה העברית.

המילה "טורים\תורים" נלקחה מהשפה הלועזית, לכן אין לאף אחד רשות להחליט איך כותבים אותה.

ההחלטה היא בידי האקדמיה העברית ללשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן 16 V, כשאתה אומר "כותבים טורים" למי אתה מתכוון? כנראה לאלו שאינם בקיאים בשפה העברית.

המילה "טורים\תורים" נלקחה מהשפה הלועזית, לכן אין לאף אחד רשות להחליט איך כותבים אותה.

ההחלטה היא בידי האקדמיה העברית ללשון.

אבשלום קור שלום רב!

מכיוון שאנו נמצאים בישראל, וכוח ההרגל הוא הכוח השולט, לכן טורים נראה הרבה יותר טוב,

מאשר לכתוב " תורים" שניתן לפרש אותם אחרת כמו שציין אורן 16 V, נדמה לי אבל אני לא בטוח שהאקדמייה לעברית תסכים איתי ולא איתך, אך אני מוכן לחזור בי אם תוכל לצטט לי את האקדמיה!

בברכה

ובתקווה להבנה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לאקדמיה .

יש בשפות שונות בעולם אינסוף מילים שלא ניתן להם פירוש בעברית.

במקרה כזה אפשר לכתוב איך שרוצים,אבל צביקה צודק לגבי מילים מוכרות וההרגל לכתוב אותן בארץ בצורה מסויימת.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...