Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור מעניין (ושאלה) על אחריות מלאה של לובינסקי וסיטרואן סי-5

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיטרואן c5 כבר 19 חודשים. מת עליה, למרות שמתקלקלת בלי סוף.

הבעיה שהרכב כבה מדי פעם במצבים מסוכנים, והעניין "בטיפול" מההתחלה.

הרכב זכה לאינספור "טיפולי שמש" במוסך, ובחלקם המסקנה היתה שהם לא יודעים מה זה. באחרים ניסו להחליף חלקים פה ושם. אחרי יום או חודשיים הרכב כבה שוב. זה לא עקבי ולא ניתן להוכיח שהטיפול הצליח או לא. רק לחכות לתקלה הבאה.

המון טלפונים, מכתבים וסבלנות מצידנו. פעם אחת כמעט הרגה אותנו משאית שהופתעה מהעצירה שלנו בכיכר. פחד אלוהים !

נשבר לנו וכתבנו לפני חודש למנכל. רוצים תשובות, ולא מוכנים לשים את האוטו במוסך כל הזמן. אנחנו לא שפני ניסיונות של מבחני ריסוק. לא דרשנו כלום, אלא רק רצינו לשמוע מה הם מתכננים. איך זה ייגמר ? מה עם סכנת החיים וימי העבודה האבודים ?

לא קיבלנו תשובה. במקום זה קיבלנו הפנייה למנהל מוסכים, ששוב רצה לשלוח אותנו למוסך. חשבנו על זה, ואחרי יום הודענו שמיצינו את התיקונים, והגיע הזמן לתשובות ממישהו בכיר ממנו.

היום קיבלנו תשובה בדואר שכיוון שאנו מסרבים לקבל תיקון, זו בעיה שלנו (בערך במילים אלו).

עד עכשיו הייתי מאד מרוצה מהשירות. אני מאד מופתע מהזלזול. המנכל היה אמור לענות תוך שבועיים.

השאלה היא מה זה אחריות מלאה? להחליף חלקים פשוטים ולשלוח אותך הביתה? האם שלושים יום במוסך (מצטבר) זה לא מספיק? מה שוות שש כריות אוויר עם רכב שכבה באמצע הצומת?

קשה לי להשלים עם הצורך להגיע לבית משפט. זה מיותר וייכאב לכולם. יש לנו תיעוד מלא והקלטות של שיחות עם אנשים בלובינסקי, שיאירו אותם באור מביך מאד. אי אפשר להפסיד במשפט כזה, אבל אני אוהב את האוטו... וכל מה שארוויח מהמשפט זה כסף, ולא אוטו תקין... איזה באסה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי ממש מוזר. אם זה נכון - זה ביזיון שלא נשמע כדוגמתו - זה לא הקו של החברה - נשמע לי כמו עובד שמזלזל בתפקידו - ואני אומר את זה כמי שלאביו יש מוסך שירות של לובינסקי. אשמח לנסות ולעזור לך ליצור קשר עם מי שאמור לתת מענה לנושא כזה ואולי גם לפתור את הבעייה סוף סוף.

050-6286973

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה פנינו למנכ"ל, כי חשנו שלא לוקחים אותנו מספיק ברצינות. איש שירות בכיר הסביר לי שהרכב נתקע רק אצלי, ולכן אינם יכולים לאבחן את התקלה. המחשב לא מדווח על תקלה, אז "אין מה לעשות". עניתי שבעבר נתקעתי עם תקלה בגיר, והמחשב לא אמר כלום. אחר כך נקעתי שוב, ופתאום המחשב דיווח על מספר תקלה עם הוראות תיקון מפורטות. כלומר, לא תמיד המחשב יודע מה הוא עשה לא בסדר.

אז המסקנה שלו היתה שאני צריך להמשיך לנסוע ברכב עד שהתקלה תחמיר ותדווח במחשב. בינתיים הוא לא מאשר למוסך שלי להחליף חלקים כטיפול מונע. זה הנוהל, דרך אגב. השירות צריך לאשר חלפים ועבודה מראש. וזה מה שמרגיז פה - הם לא מוכנים להחליף מחשב ומנוע, כי זה יקר. רק אם המחשב ייטען שזו התקלה, הם יסכימו. אלון, אני חושש שבזה גם אחיך לא יוכל לעזור. אני מודה לך על התשובה, ואנצל את טוב ליבך ואתקשר אליך מחר. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי תשלח מכתב ליצרן קודם כל. שנית תשכור עורך דין ותתבע אותם (אני יודע שאתה אוהב את האוטו אבל אי אפשר ככה, לא ? גם לי יש צרפתייה שעושה בעיות ואחרי שבשבוע שעבר הוצאתי 3500 עליה ... נמאס, פשוט נמאס ולא משנה כמה היא טובה וכמה אני אוהב אותה.)

מקווה לטוב בשבילך

נ.ב.

אולי זה ישמע מוזר אבל אפשר גם לפנות לאמנון לוי ולעוד עיתונים ותוכניות כמו YNET למשל.

להרבה אנשים זה עזר לפתור את הבעיה.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לפי מה שאני מבין, רוב בעיות הכיבוי בזמן נהיגה נובעות מהתקנות מקומיות חאפריות. אולי כדאי לבדוק מה הותקן אצלכם באופן מקומי (דיבורית? אזעקה? פוינטר/איתוראן?) ומשם להתחיל לחפש את הבעיה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמא - אני יודע ממקור ראשון (קרוב משפחה שעובד בתחום) שקרוב ל-50% מהתקלות שדורשות גרירה, נגרמות בעקבות התקנה מקומית קלוקלת. זה מתחיל מאזעקות ונגמר גם בדיבוריות או התקני שמע. רמת ההתקנה בארץ מחפירה, ולפעמים זה יוצר אפילו סכנה בטיחותית. מכוניות מסוימות מסתדרות פחות טוב עם ההתקנות העלובות (יותר נכון - המתקינים מסתדרים פחות טוב עם מכוניות מסוימות) וזו, לרוב, הסיבה לבעיה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי היתה בעיה דומה עם אופל אסטרה...

כל יום היה לוקח לה 10 דקות להיתחמם, אם היא לא היתה מיתחממת היא היתה כובה או מגמגמת ומקרטעת...

בסוף אחרי אין ספור ניקיונות מיצערת, אבא שלי שלח מיכתב למנכ"ל UMI, ואחרי הרבה תיכתובות הוחלף איזה צ'יפ במחשב. לטענתם האוטו מגיע עם "צ'יפ לארצות קרות", ורק מי שמיתלונן מחליפים לו...

ככל הנראה זה כמו בצבא, אתה צריך לירוק דם ולגסוס לפני שמטפלים בך...

השרות בארץ הוא מעל הכל...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה פנינו למנכ"ל, כי חשנו שלא לוקחים אותנו מספיק ברצינות. איש שירות בכיר הסביר לי שהרכב נתקע רק אצלי, ולכן אינם יכולים לאבחן את התקלה. המחשב לא מדווח על תקלה, אז "אין מה לעשות". עניתי שבעבר נתקעתי עם תקלה בגיר, והמחשב לא אמר כלום. אחר כך נקעתי שוב, ופתאום המחשב דיווח על מספר תקלה עם הוראות תיקון מפורטות. כלומר, לא תמיד המחשב יודע מה הוא עשה לא בסדר.

QUOTE]

דבר ראשון אני מבין אותך הרכב מדהים.

הרכב הראשון שנהגתי עליו הרבה היה c5

לפני שקניתי את הלאון

בקיצור בעיות חשמל ללא סוף

מראות לא מתקפלות וכו'

לחבר שלי יש סי 5 2003

וגם לו האוטו נכבה כמה פעמים...

לדעתי זה בעיה של הקודן

שווה בדיקה

s80 T6 . C5 . leon Turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - פנה למדיה. או איים לפנות למדיה

[עיתונות כתובה \ מדור צרכנות בטלויזיה] לפעמים זו הדרך היחידה להתקדם לאיזה מקום בארצינו הנעימה :)

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שלובינסקי כבר לא מתרגשים מדי מדברים כאלו. אני לא אהיה הראשון שגורר אותם לבית משפט, וגם לא הראשון שהסיפור שלו מופיע בעיתון.

מה שכן, אני שוקל להפוך את העניין למשהו עקרוני יותר. כאשר קונים טלביזיה והיא מתקלקלת מספר פעמים, אתם לוקחים אותה למעבדה. אחרי 3-4 פעמים אתם כבר דורשים טלביזיה אחרת.

למה ברכב זה שונה? הרי היבואן מודה שהוא לא מצליח לתקן, אז למה זה ברור להם שאני אקבל בהבנה את דרישתם ממני לנסוע ברכב לא תקין?

ברוב חוצפה, הציעו לי לרכוש רכב חדש, ולהתחשב במה שעברתי עם האוטו. אפילו לא ביקשתי הצעת מחיר מהטרייד-אין, כי גם שלי היה חדש פעם... וזה לא היה מזמן... ומה אם החדש-חדש יתקלקל באופן דומה? מה, מגיע להם פרס על זה?

אולי הגיע הזמן להביא את העניין לועדה בכנסת, לצורך שינוי חוק המכר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאותי מדהים זה איך יש שני יבואנים בארץ, לובינסקי וקרסו, שבאופן עקבי גורמים לאנשים להתחרט שקנות מכוניות (מצויינות לכשעצמן) בגלל השירות האיום שהם מספקים.

למה אי אפשר כמו ביוניון מוטורס (למרות שגם להם יש פאלטות, בעיקר עם ג'יפאים) ? כל מי שאני שומע רק מהלל אותם.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי עושים כל מאמץ לתת שירות כאשר פונים אליהם, אבל במקרה הנדיר שלי זה פשוט לא עוזר. הם לא יודעים איך לאכול את המקרה, ולכן חוזרים לשבלונה ומציעים כל פעם רכב חליפי ואשפוז הרכב במוסך. זה לא שהם מתעלמים לחלוטין. ניכר שמישהו למעלה מכתיב תודעת שירות גבוהה, רק שלמטה זה קצת מתמסמס ומפספס את המטרה. מי שיביט בגיליון הטיפולים של האוטו לא יוכל לדמיין לקוח מרוצה מאחורי ההגה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...