Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי מזרקים!!

FiatUno1.4
שימו לב! השרשור הזה בן 6831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי zx שנת 94 והאוטו נכבה כאשר לוחצים קלץ' בנסיעה...כלומר לא מחזיק טורים...

רציתי לנסות לנקות את המזרקים...אם מישהו יכול לעזור לי בזה??

כלומר יסביר לי איך אני מוציא אותם ממקומם...ועם איזה חומר מנקים אותם??.

סיטרואן ZX, תבין את הכל שתיסע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזרקי דלק מנקים ע"י מכשיר אולטראסוני ולאחר מכן בודקים בלחץ את כושר המזרק לעמוד בפני דליפה

(השתנה) ובדיקה שניה הנה הפעלתו במכשיר בדיקה ובדיקת איכות רסוס הדלק.

אתה עדיין חושב שביכולתך לבצע זאת לבד ובאמצעים ביתיים?. אתה דווקא עלול לגרום לנזק נוסף.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין יש את חברת לדיקו שמתמחה בעניין רק שאני לא יודע האם הם גם מפרקים את המזרקים או שצריך להביא אותם מפורקים.

מהפרוייקטים כאן של שיפוץ מזרקים לא ברור האם הניקוי בוצע בחברה ורק השיפוץ בבית או שגם הניקוי וגם השיפוץ בוצע לבד , אני מתכוון לפרוייקט של הסיטרואן zx .

אם יש מישהו שיכול להבהיר את העניין יהיה מצוין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי zx שנת 94 והאוטו נכבה כאשר לוחצים קלץ' בנסיעה...כלומר לא מחזיק טורים...

רציתי לנסות לנקות את המזרקים...אם מישהו יכול לעזור לי בזה??

כלומר יסביר לי איך אני מוציא אותם ממקומם...ועם איזה חומר מנקים אותם??.

לא עדיף קודם שתתחיל בדברים הפשוטים

כמו חיישן סיבובי סרק

חיישן מצב מצערת

ואז כשהכל נקי , תוכל לעבור בביטחון הלאה מהקל אל הכבד

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין יש את חברת לדיקו שמתמחה בעניין רק שאני לא יודע האם הם גם מפרקים את המזרקים או שצריך להביא אותם מפורקים.

מהפרוייקטים כאן של שיפוץ מזרקים לא ברור האם הניקוי בוצע בחברה ורק השיפוץ בבית או שגם הניקוי וגם השיפוץ בוצע לבד , אני מתכוון לפרוייקט של הסיטרואן zx .

אם יש מישהו שיכול להבהיר את העניין יהיה מצוין!

לדיקו רק מנקים.

אתה מביא להם את המזרקים מפורקים. הם מחזירים לך אותם נקיים אחרי כמה שעות.

את סט השיפוץ קונים לבד ומחליפים לבד.

כמובן שקיימת האופציה לגשת לבעל מקצוע שיבצע את כל העבודה הזאת תחת קורת גג אחת.

זה גם יעלה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי כבר את כל החיישנים הקיימים במנוע שלי....ולדעתי כולם עושים את עבודתם כמו שצריך..וכולם מגיבים...אני חושב שהבעיה יותר בכיוון של המנוע צעדים....אני צריך להשיג ממישהו אחד כזה...ולבדוק אם יש שיפור....אבל חשבתי בנתיים לנקות בכל מקרה את המזרקים...(רציתי לנקות אותם רק עם ספריי קרבורטורים...לא יותר מזה...ולא כמו שקראתי כאן בפורום..מישהו שם אותם כל הלילה בשמן ברקסים)

אם יש למישהו תמונות מהפירוק של המזרקים...או שיש לו ניסיון בזה..רק שיגיד לי אם אני יכול להרוס שם משהו ....???:roll:

סיטרואן ZX, תבין את הכל שתיסע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש למישהו תמונות מהפירוק של המזרקים...או שיש לו ניסיון בזה..רק שיגיד לי אם אני יכול להרוס שם משהו ....???:roll:

איזה מנוע יש בZX שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...