Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתורן, סקיילוק או פוינטר לרכב חדש. מה עדיף?

yairk
שימו לב! השרשור הזה בן 7665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת (למרות שכבר דנו בנושא)

מה עדיף להתקין לרכב חדש? איתורן סקיילוק או פוינטר?

מהאתר של פויטר אני מבין שניתן לאתר את הרכב לבד, על פי מפה באתר.

לא פגשתי כאלו דברים עם סקיילוק ואיתורן.

אשמח לשמוע מידע חדש.

מועדון הרודסטרים, אין עוד מועדון כזה.

http://www.roadster.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנדב ביח' משטרה מיוחדת שנלחמת בין היתר בפריצות וגניבות של רכבים ולכן שמעתי וראיתי לא מעט מיקרים של גניבות ופריצות לרכבים.

נכון להיום אני יודע שאם אני מעוניין להגן על הרכב שלי אף אחת מהמערכות לא תעזור לי, נהפוך הוא במקרים מסוימים היא אומנם תמנע מהגנבים לקחת את הרכב אך אני אקבל אותו בחזרה לאחר שהרסו את כל פנים הרכב בכדי למצוא את המוח של מערכת העיקוב.

אני יודע גם שקיימים כל מיני גורמים בחברות האיתור שמקבלים שוחד ומתנות מהגנבים ובכך מעלימים עין מהגנבים.

לדעתי השיקול היחיד בלהרכיב מערכת כזאת הוא רק שיקול כלכלי ובמידה והוא יוריד לך מעלות הביטוח.

המלצתי: במידה ואתה מעוניין למנוע את גניבת הרכב תתקין משהו מיוחד ויחודי שהגנבים לא מכירים כדוגמת ברז דלק סודי במקום כלשהו ברכב.

סתם בשביל הדוגמא בשבוע שעבר גנבו מנתניה אודי A4 חדשה מאיתורן איתרו את הרכב כנגנב רק לאחר שכבר חנה בשמורת נחל אלכסנדר כשהגענו למקום פשוט לא האמנו למה שהגנבים עוללו לפנים הרכב, והייתם צריכים לראות את תגובת בעל הרכב כשבא לזהות אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף ביפר, ואת הדגמים המשוכללים עם הטווחים הרחוקים.

למה?

כי גם אם הגנב יצליח להניע אחרי האימובילייזר שלך תוכל לחבר מנתק הצתה נשלט!

ועוד כל מני דברים ואופציות שרק הדמיון יכול לחשוב עליהן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא חושב שיש הבדל מהותי בין החברות, ואם חברת הביטוח לא מחייבת אותך אל תתקין מע' איתור, זה מיותר.

אני הייתי מוותר בכיף על התענוג בהתקנת איתוראן, ובתשלום 9$+מע"מ כל חודש לאיתוראן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...