Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי קבל

ROEE7
שימו לב! השרשור הזה בן 6837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סוזוקי בלנו ואין לי נפילות מתח, אורות מהבהבים או תופעות כאלו ואחרות.

האם אני צריך קבל באוטו? יש לי 2 מגברים אחד של 680 RMS והשני של 560 RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אין נפילות מתח מומלץ לשים קבל שים אותו על המגבר של הסאב אני יסביר לך בהסבר פשוט כמו שהסבירו לי לפני ששמתי קבל :

האלטרנטור ברכב רגיל מייצר 40 אמפר בערך ולך יש 2 מגברים שתיהם ביחד מגיעים בערך ל70-60 אמפר מה שאומר שעברתה את הכוח שהאלטרנטור יודע לייצר מה שקורה אם הזמן פשוט תהרוס את האלטרנטור וגם יכול להיות שהמגבר של הסאב בדרך כלל מקבל פחות כוח ממה שהוא צריך כל בום כל מכה שהוא מוציא מקבלת הרבה מאוד חשמל בגלל זהמחברים אליו תקבל גם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אין נפילות מתח מומלץ לשים קבל שים אותו על המגבר של הסאב אני יסביר לך בהסבר פשוט כמו שהסבירו לי לפני ששמתי קבל :

האלטרנטור ברכב רגיל מייצר 40 אמפר בערך ולך יש 2 מגברים שתיהם ביחד מגיעים בערך ל70-60 אמפר מה שאומר שעברתה את הכוח שהאלטרנטור יודע לייצר מה שקורה אם הזמן פשוט תהרוס את האלטרנטור וגם יכול להיות שהמגבר של הסאב בדרך כלל מקבל פחות כוח ממה שהוא צריך כל בום כל מכה שהוא מוציא מקבלת הרבה מאוד חשמל בגלל זהמחברים אליו תקבל גם .

מאיפה הגעת למסכנה הקובעת שאלטרנטור רגיל מייצר 40 אמפר...????

סתם בשביל הדוגמא,הונדה סיוויק חדשה מגיעה עם אלטרנטור שמייצר 70 אמפר...

וההגדרה של "רכב רגיל" היא לא ממש הגדרה. וזה אינדבידואלי.

אגב פונטו למשל וכדומיה , 64 אמפר.

...ואתה יכול לבדוק בספר רכב שלך ,כמה אמפר האלטרנטור שלך מייצר.

יכול להיות שמי שהסביר לך,פשוט ניסה למכור לך?

לא הייתי לוקח שום המלצה כמובנת מאליה...במיוחד עם יש אינטרס ניסתר.

יש מחלוקות לגבי תועלות של קבלים,ואם צריך או לא, נאמר רבות כבר בפורום,עדיף שלא ניכנס לזה...

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לנתונים אני מסכים, אלטרנטור רגיל מספק כ 60-80 אמפר.

איך אתה יכול לקבוע כמה צורך המגברים שלו?, איך הגעת ל 60-70 אמפר צריכה של המגברים??

צריכה קבועה של 2 מגברים יכולה להיות 10-20 אמפר וב"באסים חזקים" כ 30 לערך, ויכול להיות גם יותר הכול תלוי במגברים ובשאר הרכיבים.

זאת ועוד, מגבר שצורך יותר מהאלטרנטור לא יהרוס אותו, המגבר פשוט לא יקבל את הכול הדרוש לו ולא יפיק את הכוח שהוא צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סוזוקי בלנו ואין לי נפילות מתח, אורות מהבהבים או תופעות כאלו ואחרות.

האם אני צריך קבל באוטו? יש לי 2 מגברים אחד של 680 RMS והשני של 560 RMS

בתמצית העניין, אם אין לך נפילות מתח, אורות מהבהבים וכולי,

אין לך בעייה חשמלית באוטו.

וגם אם הייתה, הפתרון היותר נכון הוא לשדרג את מערכת החשמל, ז"א, לשדרג את החיווט באוטו(BIG THREE) , להחליף אלטרנטור

ליותר חזק, להחליף מצבר למצבר שנותן פריקות יותר מהירות, ורק אח"כ להתאים

קבל לעבודה עם המערכת.

כמו שזה נשמע, אתה לא צריך אף אחד מאלה. אפשר אם אתה רוצה, אבל רוב הסיכויים שזה לא יתן לך

כלום.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...