Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשמוסטנג פגשה מוסטנג - התמונה

רועי צוקרמן
שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

בדרך כלל נהוג לצטט את מקור התמונה ואת שם הצלם

אז הצילום לקוח מאתר מיוחד שהוקם למזכרת, מראלי מועדון החמש למוזיאון חיל האויר בחצרים והצלם: גואל דרורי חבר במועדון החמש

גואל

פיז'ו 203 מלכת הכביש הצרפתיה שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יושבת בחניון אצלי בעבודה, במפלס הכי נמוך (שבד"כ ריק לגמרי), מוסטנג 66 קונברטיבל 289 (אאל"ט) לבנה, מ ד ה י מ ה!

כל ניקל במקום, פנים וגג חדשים, אפילו הצמיגים חדשים. פשוט להזיל ריר (לא עליה כמובן).

היא חונה שם כבר כמה שבועות. מעניין למה.

אגב, למכוניות אספנות שיובאו לאחרונה יש 89 במספר? איך אפשר לזהות אותן. לזאת אין. מעניין אותי אם היא בארץ מאז 66 או חדשה ששופצה בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[

אגב, למכוניות אספנות שיובאו לאחרונה יש 89 במספר? איך אפשר לזהות אותן. לזאת אין. מעניין אותי אם היא בארץ מאז 66 או חדשה ששופצה בחו"ל.,

תגיד לי מה המספר שלה ואומר לך ממתי היא בארץ. ידוע לנו על 66 קונ' לבנה שבעליה עזב את הארץ לתקופה ארוכה.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, המספר שלו מתחיל במאה שישים ומשהו. אוטו באמת בונבון.

אגב, יוצאים לו שני אגזוזים מחורים בשני צידי הטמבון האחורי. זה מקורי?

אני לא זוכר איך זה בא במוסטנג במקור. בני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בא במקור למנועי שמונה צילינדר כאשר אגזוז מצד שמאל מסמן לרוב 6 צילינדר ומצד ימין אם יש רק אגזוז אחד זה 8

למיטב זכרוני ושקובי יתקן אותי אם לא.

במקור זה תלוי בדגם.... 8)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה דגם gt

אשר היצאות של האגזוזים יוצאות מהטמבון ו 90%

שמדובר במנוע 8 צלנדרים 289

כי כנראה יש אנשים שורטים מספיק לשים 6 צלנדרים ב gt

בכל מיקרה איפה הרכב עומד..

אני ולביו נעשה שעורי בית....

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים לי להיות מנייק, אבל לא נראה לי שזה יפה שאני אמסור איפה האוטו, כי לדעתי הוא מוחבא בחניון תת קרקעי די ריק דווקא בשביל שאנשים לא ירחרחו סביבו.

לא נראה לי שבעל האוטו ישמח על דבר כזה, ואני מתעקש לכבד את פרטיותו.

SORRY.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...