Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין 4 רכבים חדשים (מליסינג)

roikatz
שימו לב! השרשור הזה בן 6847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

הציעו לי 4 רכבים מליסינג, ואני מתלבט איזה מהם לקחת.

הרכבים המוצעים:

1. מאזדה 3 ACTIVE (יש גם לא אקטיב? מה זה בכלל האם זה גימור, או מרמז על HATCHBACK או SEDAN?)

2. הונדה סיביק

3. מיצובישי לנסר EXECUTIVE

4. סוברו אימפרזה

האם יש העדפה של אחד הרכבים הללו מבחינת התנהגות כביש (שלא תהיה משעממת מידי) ומבחינת פרקטיות (שיהיה לה בגאז' נורמלי ומקום נחמד בפנים, לטיולים וכאלה)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהגות כביש - מאזדה 3.

פרקטיות - סיוויק ראשונה ואחריה כל השאר, אימפרזה אחרונה.

ובלי קשר, הסיוויק מתיישנת ו...די גרועה, למען האמת. אימפרזה התיישנה כבר לפני 5 שנים, אז עכשיו היא כבר גריאטרית. לנסר סתם לא מצטיינת בכלום, ו-3, למרות המוניותה, היא הבחירה הטובה ביותר לאיש המשפחה חובב ההגה. אקטיב זאת רמת הגימור הפשוטה ביותר. רוב הסיכויים שתקבל סדאן.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3.היא הטובה ביותר בהיצע,והמהנה ביותר לנהיגה.

האקטיב היא רמת גימור "ליסינג",ועל מנת להוזיל את מחירה נעלמו 4 כריות אוויר והשליטה על מערכת הקול מגלגל ההגה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחייה גם בלי שליטה על הרדיו מההגה...

ולכולם יש רק 2 כריות אוויר כך שזה לא ממש הבעיה.

הסוייוק כמו שחששתי היא כבר לא כמו פעם כמו האימפרזה...

בנלסר האמת נסעתי קצת, ולא התלהבתי...

ההעדפה שלי מהתחלה היתה ל3, אבל לא נהגתי בה.

עכשיו יש לי את הLANTIS ההמונית, האם מרחב הפנים והבגאז' דומה למאזדה 3 (בהנחה שאקבל סדאן)?

טובה כבר הבנתי מכמה ביקורות ברחבי אירופה ששיבחו אותה, אבל האם היא משמעותית יותר טובה מה323?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...