Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אודיו למזדה 6 - עצה ממבינים!

שמואל
שימו לב! השרשור הזה בן 7666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביקשתי ממרכיב מערכות שמע לרכב להרכיב לי זוג רמקולים אחוריים שברשותי (קנווד 6x9), אבל להפתעתי הוא טען שאין אפשרות לחתוך את הפנל האחורי ברכב, שכן הוא ממתכת, ומהווה חלק ממרכב הרכב, ולכן ברכב זה - 4 הרמקולים - הם רק בדלתות, שם יש להם "בית" מיוחד...

המערכת המקורית תוגברה כבר בעבר ע"י מגבר 4 ערוצים של KICKER, הקדמיים החלפו לקומפוננט MB QUART 6.5, ולאחוריים - עדיין אין תשובה של ממש...

נכון, ניתן להתקין בדלתות האחוריות זוג קומפוננט כבקדמיות, אבל אין כמו התקנת רמקולים אובליים טובים מאחור!

או אולי יש פתרון אחר?

ואם לא - האם ה MB QUART בחירה אידיאלית?

תודה למקצוענים!!

שמוליק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, מנהל הפורום POKO יוכל לעזור לך באופן מקצועי ביותר לגבי התקנה במאזדה 6.

אבל למה לך בעצם 6X9 מאחור ? יש לך מגבר, תקנה סאב ואתה לא צריך יותר מזה.

תכנס ל http://www.autosound.co.il/main.asp?url=content/01-07-2002-Theory-Rear-Fill.html

תקרא ותפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - תודה על התגובה.

מהלינק שנתת לי הבנתי שהאות החוזר מאחור הוא מונו, ואכן:

1. במערכות ביתיות זוג הרמקולים האחוריים (SURROUND) הינו מונו!.

2. במזדה שלי, במרכז מדף המתכת המסיבי מאחור, יש סימן לחיתוך (למעשה - מעיין פלטת 8 או 10 אינץ' עגולה) שע"י ניתוק 4 חיבורים דקים שלה סביב - היא "נופלת" ומפנה מקום לרמקול מרכזי!!

לכן השאלה הבאה שלי אליך (ולPOKO) - האם אכן מקובל למקם מאחור רמקול אחד בלבד, מה שלא ראיתי מעולם ברכב, ואם כן - באיזו איכות? האם 3WAY או FULL RANGE? וכו'...

1000 תודות!

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק, אני לא יודע איך הפלטה אצלך נופלת, אצלי היא מולחמת חזק ביותר.

בכל אופן אכן המדף האחורי עשוי מברזל , ניתן למקם שם 6X9 אבל זה דורש הרבה חיתוכים לא יפים במיוחד.

מניסיון , וותר על זוג אחורי מקם זוג טוב וסאב ואתה מכוסה סביר. הבעייה הגדולה באוטו היא שהסאב יוצר המון ויברציות של פלסטיקה.

במידה ואתה רוצה , המיקומים בדלתות האחוריות לא רעים כלל וניתן להרחיב אותם ל 6X9.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

POKO - תודה!

1. הפלטה "נופלת" במרכאות, לצורך המחשה בלבד. יש לחתוך 4 קטעים של 2 ס"מ כ"א.

2. רמקול אחורי אחד? בכל זאת? הגיוני?

3. מה עדיף לדלתות האחוריות: קומפוננט, למשל כמו הקדמי שלי ( 6.5 MBQUART)

או קנווד 6x9 שברשותי?

המון תודה!

שמוליק.

אגב - אצלי הרכב 2.3, ואני מאד נהנה. אבל - ברכב הקודם (אקורד) היה שקט מוחלט בנסיעה, ומערכת ALPINE מקורית שאין שני לה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...