Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על אופל אסטרה 98' - 04'

AlexVR6
שימו לב! השרשור הזה בן 6808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מדובר על הדגם 1.8 אוט' רמת גימור CDX

הדרישות מהאוטו (לפי סדר החשיבות):

1. מהנה לנהיגה- הגה ושילדה מתקשרים?, יציבות בסיבובים?

2. זריזות (0-100 והאצות ביניים)?

3. אמינות ומחירי חלפים יחסית למתחרות?

נ.ב.: אם יש לכם הצעות אחרות העונות על הדרישות הנ"ל ובמחיר דומה (60-70K) אתם מוזמנים לפרט (לא מכוניות של 3 דלתות).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לאסטרה במחיר כזה עדיף ללא ספק פורד פוקוס שנת 2002 בערך

הבעיה היחידה איתה בכל הדרישות שלך זה התאוצה, היא לא ספורטיבית אבל היא בסדר יחסית לשאר המשפחתיות

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לאסטרה במחיר כזה עדיף ללא ספק פורד פוקוס שנת 2002 בערך

עם כל הכבוד לפוקוס עדיף ללא ספק טויוטה קורולה, גם מבחינת מנוע וגם מבחינת אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן האסטרה עונה לדרישות שלך. כפי שכבר אמרו קודמיי, הייתי בודק גם פוקוס (שהאסטרה שניה לה בהתנהגות). הבעיה של הפוקוס היא מנוע עייף, לכן אם אתה הולך על 1600 סמ"ק אז חובה גיר ידני (לא יהיה פשוט למצוא כזו למכירה).

באסטרה גם המנוע 1600 סמ"ק מאוד לא מומלץ, המנוע 1800 סמ"ק מצויין.

הקורולה עונה רק על סעיף 2 ו-3 בדרישות שלך, עד הדגם הנוכחי (כלומר 98-2003) הרכב מאוד צפוף (מעל 2003 מרווח מאוד), ההגה מנותק לגמרי אבל נהג מיומן יוכל להוציא אותה לטיולי זנב מרשימים. עוד תכונה טובה של הקורולה זה שילוב גיר מנוע הכי טוב בקטגוריית 1600 אוטומט.

לסיכום, מי שמחפש הנאה ילך על האסטרה או הפוקוס. מי שמחפש אמינות, ביצועים, ראש שקט ושוק טוב ילך על הקורולה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה קורולה? נו באמת עדיף להתפשר טיפה על האמינות בשביל סעיף 1, לקחת פוקוס ולא להתקע עם הקופסא המשעממת הזאת.

כן כן, פוקוס אוטומטית מהנה מאוד לנהיגה...

דרך אגב, פורסמה היום כתבה על טויוטה במגזין ממון (ידיעות אחרונות, עמודים 14-15).

אני מסכים שהיא לא הכי מהנה (בלשון המעטה) אבל היא לוקחת בגדול באמינות והמנוע שלה (שנת 03 והלאה) הכי זריז מבין המשפחתיות על הכביש (1.6 סמ"ק)

נ.ב. אני משתמש הרבה בסוגריים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ על האסטרה, מבחינה מכנית המנוע מסובך וכל תיקון שם זה פרוייקט,דוגמא קטנה: טיימינג 3 מותחנים (צריך להחליף את שלושתם), למה לא לעשות מנוע נורמאלי כמו כל רכב אחר עם מותחן אחד, הכל שם לא נגיש.

קורולה עדיפה בכל המובנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ על האסטרה, מבחינה מכנית המנוע מסובך וכל תיקון שם זה פרוייקט,דוגמא קטנה: טיימינג 3 מותחנים (צריך להחליף את שלושתם), למה לא לעשות מנוע נורמאלי כמו כל רכב אחר עם מותחן אחד, הכל שם לא נגיש.

קורולה עדיפה בכל המובנים.

תגיד לי בבקשה...איך הגעת למסקנה שהמנגנון עם 3 מותחנים אינו טוב או "נורמלי"...המנועים האלה שבאסטרה (ECOTEC) הם מהאמינים והטובים בקבוצה...זאת בעיה שלך אם הלכת למישהו שאינו מכיר את המנועים האלה מספיק טוב...את הנ"ל אני אומר מנסיון

לגבי האסטרה, לדעתי מדובר באחד הרכבים המהנים לנהיגה והאמינים...אישית הייתי מעדיף אותו על כל יפנית אפילו אם היא חדשה יותר...

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האסטרה, לדעתי מדובר באחד הרכבים המהנים לנהיגה והאמינים...אישית הייתי מעדיף אותו על כל יפנית אפילו אם היא חדשה יותר...

מסכים.

לפותח השרשור הצורה המדוברת של האסטרה החלה מ99 ולא מ98.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...