Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על פולסווגן פולו 2000........?

liorif
שימו לב! השרשור הזה בן 6848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כולם !

אני מחפשת רכב עד 55,000 ש"ח , קטן, חמוד, נאה , אוטומט ואמין .

נקרה בדרכי - פולסווגן פולו 75 כ"ס , שנת 2000 , 70,000 ק"מ , יד ראשונה (צבע כחול- NAVY) . (אך בלי סמל אחורי וקדמי :wink: )

ממישהי שעשתה את הטיפולים במוסך מורשה ....

מה אתם אומרים???

:? תודה מראש ...

girl on wheels

:smilecolr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה....:)

מה "שמפריע" לי זה שכמיטב ידיעתי החלפים של פולסווגן מאד יקרים ...

ושיש לפולסווגן ובייחוד לפולו "מחלה" במה שנקרא - בית מצערת (איך שקוראים/כותבים את זה )... שלהחליף את זה זה סיפור לא זול בכלל...

השאלה היא - זה נשמע לכם "מציאה" ????

girl on wheels

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקים במחירים סבירים במיוחד לנוכח העובדה שהרכב הנ"ל חולק מכלולים רבים עם סקודה סיאט ואאודי

אין שום מחלה בבית מצערת למיטב ידיעתי,מה שטוב גם בשנים האלו ששלדת הרכב מגולוונת כך שחלודה לא תיווצר לעולם :-)

הבעיות הנפוצות הם בחלונות החשמל,מודול abs , וכריות האוויר ,ממיר קטליטי נרקב מהר מאוד

כבעלים לשעבר , הרכב זריז אמין ונוח מאוד

מומלץ בחום .

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלקים שלהם אכן יקרים יחסית,לגבי בית המצערת אני לא שמעתי על בעיה מיוחדת בה,אבל זה שלא שמעתי לא אומר שהיא לא קיימת.(יש לשני חברים שלי את הפולו)

לפי דעתי תבדקי מה המחירון של גולף שנת 99(הצורה שלפני הנוכחית- הנפוצה והיפה לטעמי),אם כבר פולקסווגן אז הגולף ללא ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה מינימום שנת 2000 , כך שהגולף לא נכנסה לחמישייה הפותחת....(אני גם פחות אוהבת את הצורה של הגולף הישנות יותר ):wink:

אז מה דעתכם על הפולו הספציפית שתיארתי לכם ??

אני משום מה "מאד התרגשתי" :-P זה נראה לי יחסית מציאה לא ??

girl on wheels

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הצורה עליה את מדברת.(כמו של הVR6)

זאת הצורה שמ98(בודדות) עד 2004.

בקיצור,הצורה שכל נער נובורישי גאה החזיק אחת בחנייה.

ולפי דעתי היא הרבה יותר יפה ואופה מהפולו(די חלשה חוץ מה16V)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי 8 - למה אתה דוחף לה גולף?!

אם לא צריך רכב משפחתי היא בכלל לא יותר טובה.

הביטוח/עלויות אחזקה/חלקים/דלק יותר יקרים אצלה ובתמורה למה?! ליותר מקום.

לכותבת השירשור - הפולו הוא רכב מצויין לטעמי, הוא רכב מאוד מפנק ונוח.

אני לא יודע אם טיפולים רגילים בפולו במוסך מורשה עולים יותר מאשר מ-206 או קליאו מקבילות במוסך מורשה.

וגם אם יש הבדל של נגיד 20%! שזה המון (כלומר במקום 1,000 ש"ח לטיפול תשלמי 1,200) אז לדעתי זה לא בשמיים ובתמורה את מקבלת רכב אמין, יפה ואיכותי.

בקיצור - אם אני הייתי מחפש רכב קטן בשבילי - אני חושב שהייתי שוקל ברצינות לקנות את הפולו הזאת - רק תורידי לה את המחיר של הסמלים, הא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם.

אני אקח אותה לבדיקה שבוע הבא (כי המוכרת עדיין צריכה אותה) , כמיטב ידיעתי אף אחד עדיין לא לקח אותה לבדיקה והמוכרת שומרת לי את "הזכות" להיות ראשונה, כי היא לא רצתה למכור בכלל לפני אוגוסט , כי היא טסה לחו"ל רק באוגוסט.

אני אקח למבדק, בטח שם ימצאו 1001 דברים קריטיים ושטותיים גם יחד.

נלך למוסך מורשה (מבחינתי שלה) נקבל הצעת מחיר, ונראה לי שכפי הנהוג - נעשה 50-50 ואם הכל עובד כמו שצריך - יש לי אוטו חדש !!!!

אני מבטיחה לצרף תמונה שלי באוטו החדש :wink:

girl on wheels

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

רכב מעולה, מנסיון רב ברכבים המקבילים של סיאט (איביזה וקורדובה).

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני מניח שהדגם של שנת 2000 הוא כמו זה של 1996 כלומר לפני מתיחת הפנים.אם אכן כך מדובר בפולו 1,600 75 כ"ס הידוע באמינותו היחסית.

2. לגבי בית המצערת, בפולו שהיתה לי היתה בעיה בבית המצערת שתוקנה חינם אין כסף וזאת בעקבות פיח שהצטבר שם (אין לי מושג איך).

3. לגבי חלפים וחלקים כפי שהחברים כתבו מלמעלה הפולו חולקת את אותו פס יצור כמו אחותה הסיאט איביזה/קורדובה והמחירים יקרים אבל לא בשמיים.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבטיחה לצרף תמונה שלי בביקיני באוטו החדש :wink:

שכחת את התוספת הכי משמעותית....

אל תשכחי לבדוק את הרכב הן בדואר להצלבת מידע והן במשרד הרישוי בנוסף לבדיקה במכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-):lol:

סוף , סוף יש בחורה בפורום וככה אתם משמרים את הישארותינו ?

בהערות גבריות , נוטפות הורמונים ??

שמעת תמונה באוטו - כבר צץ הביקיני בראש...?:wink:

אם ככה, אז אני אהיה גם עם חולצה לבנה....:lol:

girl on wheels

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...