Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט אונו שנת 94 \ אונו טורבו.. כדאי?

sLoGy
שימו לב! השרשור הזה בן 6843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד חודש יש לי רישיון וכבר חשבתי על לקנות לעצמי אוטו קטן וטוב

אמרו לי שהאונו אוטו ממש אמין ולא רואה מוסכים

מה אתם יכולים להגיד לי עליו? ביקורות טובות ורעות..

וגם על האונו טורבו

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אונו טורבו כאוטו ראשון מאוד לא מומלץ.. הוא נושך.. חזק..

את השנים הראשונות שבהן אתה עוד לומד את הבסיס עדיף להעביר במשהו יותר רגוע, כמו האונו הרגילה למשל. היא אופציה בהחלט טובה בשביל אוטו ראשון.

עמוס.

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד חודש יש לי רישיון וכבר חשבתי על לקנות לעצמי אוטו קטן וטוב

אמרו לי שהאונו אוטו ממש אמין ולא רואה מוסכים

מה אתם יכולים להגיד לי עליו? ביקורות טובות ורעות..

וגם על האונו טורבו

תודה

אונו:

אוטו נחמד, אמין אם טיפלו בו, עושה צרות (שזולות לתיקון) אם לא.

יש לו מגוון מנועים, חלק "מרגישים חזק" (שוב - לא חזקים אלא מרגישים ככה...).

לא בטיחותי, לא מתנהג טוב בכלל...

היה האוטו הראשון שלי במשך שנה וחצי, אני הייתי מאוד מרוצה ממנו בשנה הראשונה עד שלמדתי לנהוג ולא לתפעל את הרכב (יש הבדל...).

במבט לאחור - לא הייית נכנס אליו בחיים.

אבל אז מאוד אהבתי אותו.

אוטו נחמד, תלוי מה הדרישות שלך... בכללי - מומלץ אבל לא בחום. פרטים נוספים - ה"פ.

אונו טורבו:

היה נעים להכיר, תרשום צוואה, תחתום על כרטיס תרומת איברים, תיפרד מהחברים ומהמשפחה, תתניע - וסע לשלום (או לביה"ח).

אוטו "קו ישר" עם התנהגות רכה ושילדה חלשה, נושך מהר מאוד, מגיע למגבלות האחיזה הרבה לפני שהגעת לקו האדום של ההילוך...

ממש ממש ממש ממש ממש לא מומלץ כרכב ראשון, וגם לא כרכב בכלל.

רוצה לנסוע מהר בקו ישר - קנה בנדיט 400 (אופנוע), יעשה את אותה עבודה.

בהצלחה!!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמר האדם בלי הניסיון.ועם תק' מלווה אם איני טועה.

אתה טועה.

ואם תשים לב טוב תראה שמישהו ממש כאן מעל ההודעה הזו אמר פחות או יותר בדיוק מה שאני אמרתי.

ולפני שאתה שולף משפטים מיותרים כאלה עדיף שתחשוב קודם אם הם לא נאמרים בפזיזות. לאבא שלי היו שתי פיאט אונו טורבו ואני חושב שאפשר לומר בבטחה שיש לו יותר ניסיון במכוניות משיש לך... או שיהיה לך אי פעם..

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה.

ואם תשים לב טוב תראה שמישהו ממש כאן מעל ההודעה הזו אמר פחות או יותר בדיוק מה שאני אמרתי.

ולפני שאתה שולף משפטים מיותרים כאלה עדיף שתחשוב קודם אם הם לא נאמרים בפזיזות. לאבא שלי היו שתי פיאט אונו טורבו ואני חושב שאפשר לומר בבטחה שיש לו יותר ניסיון במכוניות משיש לך... או שיהיה לך אי פעם..

עמוס

עוד פעם מערבים הורים :roll:

לפותח הת'רד : ממש אמין ולא רואה מוסכים אולי בחלומות אלף לילה ולילה , החלקי חילוף זולים זה כן

לגבי האונו טורבו , שאל את turbo , לו הייתה אחת .

*** עריכה - טורבו = אילן הגודש מכרמיאל***

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אונו:

אוטו נחמד, אמין אם טיפלו בו, עושה צרות (שזולות לתיקון) אם לא.

יש לו מגוון מנועים, חלק "מרגישים חזק" (שוב - לא חזקים אלא מרגישים ככה...).

לא בטיחותי, לא מתנהג טוב בכלל...

היה האוטו הראשון שלי במשך שנה וחצי, אני הייתי מאוד מרוצה ממנו בשנה הראשונה עד שלמדתי לנהוג ולא לתפעל את הרכב (יש הבדל...).

במבט לאחור - לא הייית נכנס אליו בחיים.

אבל אז מאוד אהבתי אותו.

אוטו נחמד, תלוי מה הדרישות שלך... בכללי - מומלץ אבל לא בחום. פרטים נוספים - ה"פ.

אני מוסיף על דברי קונדסון.

הייתה לי אונו 1.1 שנת 93 קרב', רכב מאוד חמוד לנהג הצעיר שזהו הרכב הראשון בחייו.

הרכב כן רואה מוסך, החלקים מאוד "שברירים" אם אפשר לקרוא לזה ככה, הם לא מחזיקים הרבה זמן מעמד, אך מצד שני החלפים מאוד זולים.

האונו הקטנה בהחלט זריזה ביחס למנוע המסכן שיש לה, אין לה יומרות ספוטיביות ולא מתקרבת אפילו למילה "יומרות", הייתי פוחד לקחת סיבובים איתה מעל 45 קמ"ש.

הרכב פשוט, ולדעתי, פשטות מביאה שקט לנשמה.

לגבי אונו טורבו, אל תתקרב, הרכב מהיר מאוד, אבל זהו, ההיגוי על הפנים, וכמו שבאונו הרגילה לא הייתי לוקח סיבוב במהירות העולה על 45 קמ"ש ככה גם באונו טורבו.

תתחיל עם רכב ממוצע, ולאט לאט תקנה רכבים יותר ויותר חזקים, קודם צבור ניסיון.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם מערבים הורים :roll:

נו בסדר, אז מה?... הוא אמר לי מה דעתו עליה (כשאני שאלתי אותו אם אני יכול לקנות אחת.. כמובן) אז שיתפתי אותה איתכם בפורום. ולפי מה שהרוב אומרים נראה שהיא גם נכונה..

אני לא מבין מה הבעיה עם זה...

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע , חרדל מן...

הבעיה , שכל עוד אין לך ניסיון ממשי , במילים פשוטות תסתום את הפה...

ואגב, צורת ההתנשאות שלך ממש, סוף הדרך...

Greddy Type S - טעם החיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע , חרדל מן...

לסתום את הפה... פאק מה אני אגיד על זה...

הבעיה היא שכל עוד אין לי ניסיון ממשי במילים פשוטות לסתום את הפה? זה אפילו לא משפט.

אלעד אתה זה שמתנשא וזו לא הפעם הראשונה שזה קורה, וכמו שאני בטוח שאתה זוכר גם ננזפת על זה כמה פעמים..

אולי בתור התחלה תואיל ותאמר לי לשאר חברי הפורום כמה עשרות שנים של ניסיון ממשי כבר יש לך מאחוריך?

תודה,

חרדל מן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע , חרדל מן...

אני לא מזמן בפורום אבל קראתי פה כבר הרבה זמן... אני גם זוכר תגובות שלך לנושא ''רעשים במנוע של ב.מ.וו'' לא זוכר יותר פרטים...

התגובה שלך הייתה הכי לעניין: שלנסוע עם הרעשים זה לא נורא ומקסימום הולך המנוע + גם ככה עוד שנה או שנתיים אנחנו מחליפים אוטו

זאת צורה של התלהבות... כאילו מה הקטע? הבן אדם לא ידע מה לעשות ואתה כותב לו שאתה גם ככה מחליף אוטו ומקסימום ילך המנוע... כאילו מה הקשר?

פה זה לא המקום להתלהבות ולא להתנסות כשאין לך נסיון או כשאתה בא לומר שטויות!

עריכה: אגב הנה החוכמה

''אין פיתרון, את האמת שגם לא ממש מעניין... ממשיכים לנסוע כרגיל

שיצלצל עד מחר....ואני מדבר איתך תאכלס.''

'' מה הבעיה אני לא מבין?

מישהו נתן עצה?

סך הכל אמרתי שהמנוע מצלצל , אנחנו לא מטפלים בזה, ממשיכים לנסוע כרגיל

שימות שיישבר , גם ככה אחרי 3 שנים מחליפים רכב... icon_razz.gif''

קישור לת'רד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שמחקו את ההודעה הקודמת שלי שלי...eladdl באמת כדאי שתסתום, לא תרמת כלום לאשכול עם כל ההתחכמויות בגרוש שלך, אז את החוכמה והידע שלך בנוסח "יש לאבא שלי X5 אזבאני יודע הכל" תשמור לעצמך

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...