Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעם הראשונה שלי....

a®iel
שימו לב! השרשור הזה בן 7910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה...

לאחר לבטים רבים החלטתי להוריד לעצמי אבן מהלב ולספר...

מקרה שהיה כך היה :

31.7 2:00AM אני חוזר מהעבודה....כן , כן בשעות כאלו עובדי סלקום חוזרים מהעבודה...

נכנס לנתניה....שכפ"צ עלי...קפל"סט עלי...הרכב ממוגן .... אני מגיע לצומת T אהובה עלי...

מכיוון בית פלדמן למלון כרמל בנתניה למי שמכיר מסתכל ובודק...אין רכבים באיזור.....פנייה שנלקחת בד"כ ב70...נלקחה הפעם קצת יותר מהר...85+-...כניסה בתת היגוי ואז....מים על הכביש....תת היגוי הפך להיגוי יתר...שני כשכושי זנב עצבניים....סיבוב 180 מעלות במקום...עצירה...שני גלגלים ימניים על אי תנועה....הגלגלים כוסו באבקנים צהבהבים..אני הפוך לכיוון התנועה...כשהבנתי שאני בסדר...מיד יצאתי לבדוק את "קלי" היא שלמה...פתאום מגיע ערס נתנייתי נחמד עם הונדה ושואל "אתה בסדר??" ואני עונה "עזוב אותי...בוא נראה שהרכב בסדר..."

וזהו...

כנראה שכמו שאמר בחור נחמד וגבוה...."ברוך הבא..." , גם אני נשרטתי.... :p

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Welcome to the club :evil:

מקווה שהכל באמת בסדר, בכל זאת עלית על האי-תנועה.

ובכדי ללמוד לשלוט על התת-היגוי, כמו גם הזריקת הזנב (שלא לדבר על כשכושי הזנב), כדאי ואף מומלץ - קורס נהיגה מתקדמת ...

:mm_wink:

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WELCOME TO THE CLUB

קרה, קורה ויקרה לכולם.

מהדברים האלו לומדים הכי הרבה.

איפה כוכנוביץ' כשצריכים להרביץ תורת בגרות בילדים?

:splat:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,

למרות שאני מן הסתם לא אחשב אובייקטיבי (למרות שאני משתדל שכן), אוכל רק לומר לך שאת המחיר הנמוך ביותר עם כמות התכנים הגבוהה ביותר, תמצא באלטרנתיבי.

אני לא אומר את זה כנסיון שכנוע, אלא כמשהו שתגלה מן הסתם בעצמך.

לאלטרנתיבי ולמרכז הארצי לנהיגה בטיחותי (פרדי) תכנים דומים, אבל אלטרנתיבי זולים יותר.

למסלולים (ראם) קורסים אחרים עם פחות תכנים והמחיר גבוה יותר.

הכי טוב,

תפנה לכולם ותקבל הצעה מפורטת לתכנים + מחיר.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביג דיל, אז דפקת ספין.

יהיו לך עוד הרבה.

כל פעם שזה קורה ואתה יוצא בלי נזק, תזכור טוב טוב איפה מעטפת הביצועים שלך ושל האוטו.

זה שום דבר ותגיד תודה שהאוטו יצא שלם.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה יקרה וכו'....

אגב זה שמים היו מעורבים במאורע.... אומר שגם אם היית במהירות קצת יותר נמוכה רוב הסיכויים שעדיין היית בבעיה למרות שברור שהמהירות הוסיפה לעניין.

מזל שלא קרה כלום לאף אחד.

ד"ש לקלי. :o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב כמו שתיארתי ... סיבוב מהיר...מים ....מה הפעולה האידיאלית שיש לבצע כדי לתקן את המצב????

האם בכלל קיימת פעולה כזו או שכל מצב לגופו??

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוחצים גז עד הסוף, עוצמים עניים, ואמרים תפילת 18 בכוונה טהורה... :evil:

ועכשיו ברצינות (אווף), אין איזה חוק כתוב, במפגש עם מים האחיזה שלך יורדת בצורה דרסטית, לכן צריך לנסות להוריד את המהירות כמה שניתן לפני המפגש עם המים, וכאשר נמצאים על המים לבצע את פעילויות הנהיגה חלקות ככל שניתן, אם ניתן "לישר" את הסיבוב

אז שיחקת אותה.

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך עזיבת הגז גרמה לזנב לצאת.

במצב דומה שקרה לי, אמנם במהירות נמוכה יותר אך בסיבוב חד יותר (כיכר גדולה), עיקמתי ג'אנט קדמי ימני מפגיעה באי-תנועה. גם ברקס לא עזר.

הפעם הראשונה שלי היתה בגיל 12.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל נכנס לתת היגוי, ראה שהוא בכיוון האי תנועה....אז הוא עזב גז כצעד טבעי.

ברגע שעוזבי גז אז האפקט דומה לבלימה משום שאין יותר תאוצה אלא בלימת מנוע על הגלגלים הקדמיים בלבד.

כמו כן הלגלגים האחוריים הופכים ל"קלים" יותר ולכן הם נוטים לאבד אחיזה בקלות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך עזיבת הגז גרמה לזנב לצאת.

במצב דומה שקרה לי, אמנם במהירות נמוכה יותר אך בסיבוב חד יותר (כיכר גדולה), עיקמתי ג'אנט קדמי ימני מפגיעה באי-תנועה. גם ברקס לא עזר.

הפעם הראשונה שלי היתה בגיל 12.

האם זה ירון זורע ?

התשובה נשמעת לי מטומטמת מדי.

"אני לא מבין איך עזיבת הגז גרמה לזנב לצאת" ?

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...