Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ב.מ.וו הונדה או סיטרואן C5 ואולי ...

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה יש לי 200,000 שח למכונית חדשה.

הדילמה בין ב.מ.וו סדרה 318I מודל 2002 מהסוכנות.

הונדה סיוויק 2003 רגילה.

וסיטרואן C-5 מודל 2003.

הבחירות נראות לא קשורות אבל BMW יקרה טובה ומהנה (ולא מאובזרת) לעומת HONDA זולה חסכונית וטובה וC5 שהיא איפה שהוא באמצע ומאובזרת למשעי.

אני לא חייב להוציא את מלוא הסכום אבל הייתי רוצה לדעת אם יש משהוא ברכבים אילו שמומלץ לא לקנות אותן.

וכן הצעות לגבי דגמים אחרים שעדיפים עליכם.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הב.מ.וו מציעה איכות, קלאסה והנא(ע)ה אחורית...

אני לא צריך להסביר לך מזה ב.מ.וו...

ה C5...מכונית מנהלים מפנקת, נעימה....איכותית מרשימה....קח נסיעת מבחן..יכול להיות שתתאהב...ואז כבר לא יהיה לך ספק מה לקנות...

מצד שני...נשמע טענות בקשר לגיר האוטומטי הלא כ"כ מוצלח...

אבל אתה זה שתשפוט, קח נסיעת מבחן....רצוי...

וההונדה סיוויק.... מגיעה עם דלק לחצי שנה חינם.... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיביק רכב משפחתי בינוני, הב.מ.וו סתם יקרה ולדגם הזה אין הרבה מה להציע, אולי בקטע היקרתי בלבד.

C5 לעומת זו זה רכב נחמד מאוד, מאובזר מאוד, נוח מאוד, נראה לי שהוא יהווה את הפתרון הטוב ביותר.

עוד אפשרויות, פורד מונדאו, אלפא 156 (יאמי) , B4 ומשהו חדש שצריך לשים אליו לב, ניסן פרימיירה.

אני מציע להישאר בתחום של מנהלים (מכוניות באזור ה 150 K).

הכי חשוב, רד מהסיביק, ותנסה כל רכב לפני שאתה מחליט לקנות אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נמתח פה על טווח גדול מדי של מכוניות - מקומפקטית עד סאלון. קודם כל תגדיר לעצמך מה הצרכים שלך ומה אתה עושה עם המכונית - גודל, נסיעות עירוניות או בינעירוניות, האם חשוב הרושם, האם שוהים הרבה בתא הנוסעים, בטיחות, ספורטיביות...

המכוניות שנראות לי הכי טובות לקנייה מכל קטגוריה שהוזכרה (לא מנסיעה):

קומפקטיות - טויוטה קורולה RunX שעולה 115 אלף ש"ח

משפחתיות גדולות (מנהלים) - מאזדה6 שעולה 145-140 אלף ש"ח

סאלון יוקרתיות - ב.מ.וו 318, או אם רוצים מכוניות חדשה יותר, אודי A4. האודי עולה 190 אלף ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הב.מ.וו 318 נופלת, בדגם הזה פשוט אין לה מה להציע. מנוע חלש למדי, אבזור סופר בסיסי, מאוד לא מבריק. הC5 שלושה ליטר והלגונה שלושה ליטר יקרעו אותה לגמרי בכל מה שקשור בנוחות, פאר וגם בטיחות.

הסיוויק ממש לא שייכת.

לדעתי? C5 או לגונה, שלושה ליטר או שני ליטר.

מצד שני, אם מדובר נגיד על ב.מ.וו 520.. :wink:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר של 318 (מנוע 2.0) אתה מקבל רשימת איבזור באורך של מגילת אסתר, מנוע V6 חזק וחלק, תיבת הילוכים 5 מהירויות ואת הבטיחות הטובה ביותר בקטגוריה.

אודי - במחירים של היום.... :shock:

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב.מ.וו ואודי הם יצרנים גרמנים, עם מכוניות שמיוצרות בגרמניה, ורנו ופיז'ו-סיטרואן הם יצרנים צרפתיים, עם מכוניות שמיוצרות בצרפת. וגם לא צריך לקחת את NCAP כתורה מסיני.

רק חבל שזה לא כמו בחו"ל, עם מחירים קצת יותר הגיוניים ליצרנים הגרמנים.

ועכשיו...

כל בעלי הצרפתיות לכוון...

ואז :splat: :snipersm: :2gunfire: עלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב.מ.וו ואודי הם יצרנים גרמנים, עם מכוניות שמיוצרות בגרמניה, ורנו ופיז'ו-סיטרואן הם יצרנים צרפתיים, עם מכוניות שמיוצרות בצרפת. וגם לא צריך לקחת את NCAP כתורה מסיני.

רק חבל שזה לא כמו בחו"ל, עם מחירים קצת יותר הגיוניים ליצרנים הגרמנים.

חשבתי שאנשים הפסיקו להאמין בשטויות האלה... לא כל הגרמניות מיוצרות בגרמניה כבר ממזמן. והצרפתיות גם הן לא מיוצרות רק בצרפת. אין קשר.

אם אתה מדבר על המצויינות הגרמנית, היא באה לידי ביטוי במכוניות יקרות באמת. לא 318, למרות שגם לה יש לא מעט - עדיין לא מספיק בשביל לתת פייט לC5 והלגונה.

NCAP הוא לא תורה מסיני, הוא פשוט המדד הטוב ביותר (והיחיד, בעצם) למידת בטיחותו הפאסיבית של רכב.

להזכירך, גם הגולף מיוצרת בגרמניה, עוד לא ראיתי שהיא מבריקה במשהו..

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב.מ.וו ואודי הם יצרנים גרמנים, עם מכוניות שמיוצרות בגרמניה, ורנו ופיז'ו-סיטרואן הם יצרנים צרפתיים, עם מכוניות שמיוצרות בצרפת.

ואז :splat: :snipersm: :2gunfire: עלי.

גם בעלי יפניות יכולים לכוון ו :splat: ?

ועכשיו ברצינות.

אודי TT לא מיוצרת בגרמניה. (לא זוכר כבר איפה - אבל בטוח לא בגרמניה)

כמוה גם רוב דגמי הפולו (לפחות בדור הקודם)

גם הגולף V6 לא מיוצרת בגרמניה.

ולא חסרות דוגמאות אחרות... יאריס מצרפת, קורולה מטורקיה או מאנגליה, הונדה מארה"ב, וולוו מהולנד וכו' וכו'.

לגבי השואל על הרכב ב 200K, אני מצטרף להמלצות על הלגונה וה C5 , במנוע 3 ליטר הן חורגות קצת מהתקציב שלך... בשני ליטר הם בול באמצע. גם המונדיאו מצויינת. וגם ה 6. בקיצור יש הרבה מכוניות טובות היום בקטגוריה, קח נסיעת מבחן תראה מה אתה אוהב. ( :nono: לבדוק את הינדאי סונטה אפילו לא בצחוק). 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם לגונה?

השאלה האם ללגונה יש מחלות ילדות שאנחנו עוד לא מכירים....

למרות שבמכוניות ברמה הזאת כמעט ואין....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב להיות סגור על הדרישות שלך לפני שנוכל לעזור באמת.

לסדרה 3 ברמת המחיר הזאת מנוע חלש מדי לשילדה - ועלות אחזקה מטורפת בעליל - קח בחשבון.

הסיוויק היא משפחתית קומפקטית נחותה בכל אספקט אך זולה.

הC5 נוחה ומרווחת, אבל לטעמי לגונה 3 ליטר או 2 ליטר ברמת הגימור הגבוהה תהיה עדיפה: נוחה כמעט באותה מידה, מאובזרת יותר, מתנהגת יותר, ונראית טוב בהרבה.

אפשרויות נוספות:

פורד מונדיאו (התנהגות מעולה, זולה יחסית).

אופל ווקטרה (כמעט מונדיאו, במחיר נוראי).

מאזדה 6 (נוחות לא מושלמת, מעט חלשה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלגונה כבר לא ילדה.

אל תשכח שהיא נמכרת כבר כמה חודשים בארץ עם מנוע V6 ושנה בעולם בכלל.

אם אתה לא צריך את הגודל של הC5 או לגונה אז למה שלא תקנה מכונית קומפקטית כמו פיז'ו 307 שני ליטר עם כל האיבזורים

לקנות את הב.מ.וו יהיה מעשה לא הגיוני אבל אם אתה ממש אוהב או רוצה את המכונית הזאת אז אני אומר שתלך עליה, יותר מידי גרוע זה בטח לא יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שכל המכוניות עם תכנון גרמני מיוצרות בגרמניה! אבל ב.מ.וו כן מייצרים בגרמניה את רובה של סדרה 3 ואודי מייצרים את ה-A4 בגרמניה. בכלל לא דיברתי על TT שמיוצרת בהונגריה.

צריך להתחשב בעובדה שהגולף והסדרה 3 הנוכחית אינן מכוניות חדשות כמו הצרפתיות ושתיהן יצאו לאור ב-1998, שזה די מזמן. בכל מקרה, אי אפשר לקחת מהן את העובדה שהן בין הכי איכותיות בקטגוריה שלהן (כן! אפילו הגולף!) וזה קוסם להרבה אנשים, ואני בינהם. האם רכב צרפתי ורכב גרמני יראו אותו דבר לאחר 5 שנים (לא בטיפול קנאי)?

אני מצטרף להמלצה על 307 מאובזרת (אבל עם מנוע 2.0).

דרך אגב, ראיתי מאמר בנושא אמינות NCAP בגיליון CAR האחרון, כדאי לעיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא נעול על חדש, אז אתה יכול לקנות BMW 325 שנת 2001,

שזה אחלה אוטו, אבל כאמור לא חדש מהחברה.

אני לא הייתי נוגע ב 318, כי היא עלובה מבחינת אבזור, וגם ממש לא מהנה,

לנהיגה. לדעתי פחות מ 323 לא בא בחשבון.

מה שכן קח בחשבון שזו אחזקה יקרה מאוד, הרבה יותר ממכוניות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...