Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווד דעת על דייהטסו אפלאוס ידנית שנת 97 עם 140Kק"מ יד שניה

terranova
שימו לב! השרשור הזה בן 6853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מתעניין ברכישת הרכב עבור אמא שלי.

האם האפלאוס מומלץ? - אשמח לחו"ד כללית לגני הרכב.

האם יש למישהו מושג אם 140K נחשב להרבה לשנתון 97.

מה נחשב לאורך חיי מנוע בדגם הזה?

תודה,

רון.

נ.ב. אגב אם מישהו מעוניין אני מוכר את האופל קורסה שנת 90, מנוע 1400, 180K, יד שלישית, רכב של אשתי. ברשותינו כבר 7 שנים. 054-4636735

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי כבר התנסה עם שתי אפלאוז וגם דודה שלי שהם מגיעים בערך ל-150-170 אלף קילומטר הם מתחילות לאכול שמן

אמינות עד ה150 אלף קילומטר לאחר מכן מתחילות הבעיות.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה איזה שטויות מדברים פה בקצב!

לחברה שלי יש אפלאוז שנת 91 קרבורטור שעשתה כבר 194 אלף קילומטר!ואין אפילו בעייה אחת קטנה

היא נוסעת על הרכב שנה כבר בכל רחבי ארץ ישראל ולא הייתה לה אפילו תקלה הכי קטנה שיכולה להיות,האוטו נוסע חלק כבר שנה בלי בעיות,ורק טיפול 10,000 היא עשתה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שיש למנוע של אפלאוז רגישות, אבל אם ממלאים מים ירוקים אין סיבה לחשוש. האפלאוז שלי עשתה 327K ק"מ, וממשיכה לנסוע.

חוץ מהרגישות של המנוע, אין שום תקלות בין טיפול לטיפול, גם בקילומטראז' הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה איזה שטויות מדברים פה בקצב!

לחברה שלי יש אפלאוז שנת 91 קרבורטור שעשתה כבר 194 אלף קילומטר!ואין אפילו בעייה אחת קטנה

היא נוסעת על הרכב שנה כבר בכל רחבי ארץ ישראל ולא הייתה לה אפילו תקלה הכי קטנה שיכולה להיות,האוטו נוסע חלק כבר שנה בלי בעיות,ורק טיפול 10,000 היא עשתה!

השאלה היא אם היא עם מנוע מקורי..:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות! זה שיש אנשים שלא שומרים על מכוניות אז אפשר להגיד שכל אותו יש לו בעיות ושאוכל שמן אחרי 150 אלף!!

לי יש אפלאוז 92 ידנית קרבורטור ואין לה שום בעיה חוץ מטיפולים בזמן זה כל..טפו טפו טפו

אחלה אוטו אם היא טופלה כראוי אין לך מה לדאוג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...