Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על קלריון

FreeFlow
שימו לב! השרשור הזה בן 6846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קלריון לא סתם חברה מספר אחת בעולם אם אתה קונה קלריון אתה קונה בעצם איכות סאונד זה מה שאמור לעניין אותך במכשיר מהרמה הזאת. אתה יכול לחשוב גם על מכשירים של אלפיין למשל על הדגם CDA9830 Alpine המחיר שלו בסביבות ה2200 שקל בארץ מכשיר ברמה גבוהה מאוד אם איכות סאונד ברמה גבוהה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שקלריון זה חברה טובה.

אבל אני מעוניין קצת חוות דעת על המכשיר הזה במדוייק.

ומישהו יודע כמה וואלט הוא מוציא??

hu:pioneer 4650

Component:morel dotech mkII

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלריון לא סתם חברה מספר אחת בעולם אם אתה קונה קלריון אתה קונה בעצם איכות סאונד זה מה שאמור לעניין אותך במכשיר מהרמה הזאת. אתה יכול לחשוב גם על מכשירים של אלפיין למשל על הדגם CDA9830 Alpine המחיר שלו בסביבות ה2200 שקל בארץ מכשיר ברמה גבוהה מאוד אם איכות סאונד ברמה גבוהה מאוד.

זה לא מדויק ,איכות סאונד של מכשיר ב1000 שקל שווה לאיכות סאונד של המכשיר הזה.

אבל ההבדל בין המכשיר ב1000 שקל לבין זה של קלירון זה הפיצ'ארים שאתה מקבל איתו הבנתה?

חתימה עד 3 שורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה לא הכי מדויק כי דבר נוסף שמתבטא בהבדל בין המכשירים ולדעתי זה אחד הדברים החשובים אמינות\איכות חומרים, מהניסיון שלי קלריון נורא אמינים, יש לנו מכשיר ברכב של אבא שלי שכבר ישב ב2 רכבים (החלפנו) והוא כבר משרת אותנו בסביבות ה8-9 שנים אם אני זוכר נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מדויק ,איכות סאונד של מכשיר ב1000 שקל שווה לאיכות סאונד של המכשיר הזה.

אבל ההבדל בין המכשיר ב1000 שקל לבין זה של קלירון זה הפיצ'ארים שאתה מקבל איתו הבנתה?

יש משהו במה שאתה אומר .......... ;)

בכל אופן CLARION , העובדה שבחרת להשתמש בשם החברה ככינוי בפורום זה עדיין לא הופך אותה לחברה מספר אחת בעולם ........

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עכשיו רדיודיסק של פיוניר 4650 שהוא בעל 2 יציאות ובלי שליטה על סאב.

במה יהיה שונה רדיודיסק שיש בו שליטה על סאב??

ועוד שאלה עכשיו כשאני שומע מוסיקה ורוצה לשמוע את הבאס חזק כמו שצריך אני לוחץ על לאודנס הבעיה שאז גם הקומפוננט מוציא באס חזק מדיי ומרגישים שהרמקולים נחנקים.האם רדיודיסק כמו קלריון 846 או אלפיין 9830 יגרמו לסאב לעבוד חזק ולרמקולים כמו שצריך???

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה יהיה שונה רדיודיסק עם שליטה על סאב ?

ענית, תהיה לו שליטה על סאב.

בנוגע לבעיה שאתה מתאר, אני במקומך הייתי נוהג הפוך לגמרי ....

במקום להשאיר את המצב FLAT, ואז בשביל תוספת "להגביר" ובכך לאמץ את הקומפוננט.

תעשה בדיוק הפוך.

תעלה את הגיין של הסאב - ובכך תוריד את האקולייזר של הבאס כמצב "קבוע".

ובשביל לקבל עוד באס.. תעלה את האקולייזר של הבאס למצב FLAT.

ובכל חסכת מהקומפוננט את הרעש המיותר..

.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.תודה

אבל כניראה אני בכל זאת צריך להחליף רדיודיסק.

והשאלה שלי היא האם ברדיודיסק כמו אלפיין או קלריון אני יוכל לעשות את כל הדברים האלה מהרדיודיסק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לרדיו דיסק ניראה לי שה846 מיותר אלא אם אתה חייב הארד דיסק ואתה תמיד שוכח את הדיסקים שלך בבית.

עצה שלי קנה את ה 746 שהוא 24 ביט, מכשיר פנטסטי, אתה מוזמן לבוא ולהתרשם ממנו אצלי ברכב או במפגש שאני מקווה שאני יבוא ביותר שבת באיילון.

אכן יהיה לך מספר שליטות על הסאב ועל שאר הדברים בניגוד לרדיו הישן שלך.

הכי כדאי זה לחתוך את הנמוכים מהקדמיים בעזרת המגבר, וככה הם לא יקבלו באסים כשתגביר את הנמוכים דרך אקוליזר/LOUDNESS .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

advant כל עוד הקומפוננט הקידמי שלו יפיק מידבאס, סביר להניח שהוא יושפע מכיול האקולייזר של הפאנל.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין חיתוך הנמוכים ע"י קרוס של המגבר/HU ישפר את האיכות מהסיבה שלרמקול פחות תרדים להתמודד איתם וככה הגברת התדרים הנמוכים ע"י אקוליזר או LOUDNESS לא תשפיע יותר מידי על הרמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את ה746 יש אותו לחבר שלי

באמת רדיודיסק טוב.

תודה על העזרה עכשיו אני מהתלבטות בין אלפיין ובין קלריון.

אני ילך לראות את שתיהם ואני יחליט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הייתי לוקח את ה746 פצצה של HU.

עכשיו לא זוכר איפה נכנסתי לאיזה סקר של רדיו דיסק איזה חברה הכי טובה אז אלפיין קיבלה את הכי הרבה נקודות ומשמעותי.

SPL-1 kicker solo-baric L7 12'-142.9db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...