Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה דחופה נגנבה volvo XC90

Big Chevy
שימו לב! השרשור הזה בן 6852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בבוקר נגנבה ה xc 90 של אמא שלי :evil: ביפו היא השאירה דקה את האוטו דלוק נכנסה דקה לחנות וכשיצאה החוצה הוא לא היה שם! pointer אמרו שהוא באיזה כפר ערבי. אבל יש בעיה מהלחץ היא לא ממש חשבה והתקשרה מיד לביטוח וששאלו מה בקשר למפתחות היא אמרה שהרכב היה דלוק :| לאחר שעה שנרגעה היא חשבה לאחור שכסעה על עצמה. מה אפשר לעשות זה רכב חדש! בן חצי שנה אולי קצת יותר. ולא היה טלפון באוטו אנחנו לא יכולים לקנות אותו בחזרה! ההורים שלי היו משלמים 100 אלף ש"ח רק לקבל אותו! מה אפשר לעשות? יש רעיונות בקשר לביטוח?? משהו שיכול לעזור?

בבקשה בבקשה כל דבר יעזור!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

לדעתי יש שתי אופציות..

האחת והיא הפחות חיובית זה שאתם תגידו שלום יפה יפה לאוטו ולא תראו שקל מהביטוח כי אמא שלך אמרה שהמפתחות בפנים.

והאופציה האופטימית יותר היא שאתם תקבלו מהם טלפון שבו יציעו לכם לרכוש את הרכב שלכם תמורת כמה אלפים טובים, וזה יהיה מהכפר הערבי ולא באיזור ביתך.

לא לעשות שטויות כאלה!!!

מאחל לכם בהצלחה

אלירן

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פוינטר יודעים איפה המכונית אז שידווחו למשטרה,בטוח שהמשטרה תפעל להחזרת האוטו,אולי לא שלם (כמו שקרה לאוטו שלנו)אבל זה עדיף מכלום

פיג'ו 205 שנת 94 יד ראשונה!!

החיים הם אפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע חברים של אבא שלי הם מכירים טוב טוב את הערבים שגונבים את המכוניות האלה

אני לא מכיר אותך ואני לא אתן לך את המספר שלו אבל תביא לי את המספר בפרטי ואני יעשה את כל מה שאני יכול לעזור לך אחי אני פשוט יארגן לך את המספר של הערבי ויצא מהתמונה ללא כל תמורה אחי

(אני בערך יודע איך אתה מרגיש ואני מתאר לעצמי כי לחבר שלי גנבו הונדה סייוק 95 והוא כמאט מת מצער)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים אל תסכים לשלם לגנבים כסף בשביל לקבל את האוטו בחזרה מכמה סיבות:

1)שהם גונבים את הרכב בדרך כלל שהוא מגיע לאן שהוא מגיע הם שוברים לו את הדשבורד ומוציאים את האיתורן וכל המערכות אזעקה.

2)לפעמים הם גם גונבים הרבה מאוד חלקים ממנו ומחיזירם אותו במצב על הפנים.

3)קרה ולא מקרה אחד שהבן אדם שילם כסף הגיע למקום שקבע עם הגנבים ואז הוא גם קיבל מכות רצח, גם גנבו ממנו את הכסף וגם האוטו נישאר שם.

בטבריה יש אחד שהסכים להצעת הגנבים לרכוש בחזרה את המשאית שנגנבה לו וכשהוא הגיע לכפר קאסם עם 50 אלף ש"ח הגנבים נתנו לו מכות רצח וגנבו את הכסף.

בקשר לעיניין של הביטוח, גם לשכנה שלי גנבו ככה גולף אבל היא טענה שהמפתחות היו אצלה ובאוטו היה את המפתח השני כי היא החליפה בטריה, החברת ביטוח כבר האמינה והכל ובסוף הם באו למאפיה מאיפה שהרכב ניגנב והשאירו אותו מונע ואז ניגש אליהם הבעלים של המאפיה ואמר: "אל תשאיר את האוטו מונע לפני שבוע גנבו פה לאיזה גברת את האוטו ככה עם המפתחות בפנים".....

אתם כבר יכולים לנחש מה היית ה תגובת הביטוח.

דרך אגב אני חדש פה קוראים לי שמוליק ואני קורא פה כבר הרבה זמן אז החלטתי גם להירשם.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך , יש כל מיני משפטים שאני מת לרשום עכשיו אבל לא נעים.

בכל מקרה, יש מצב שהנזק עוד לפניכם , איזה עוד מפתחות היה על הצרור של המכונית ? חשבת על זה ?

מהר להחליף את הצילינדר בבית , באוטו השני ואת המנעול בעגלה של התינוקת.

יכול להיות שעוד ימצאו אותכם וידרשו סכום מסויים תמורת האוטו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע חברים של אבא שלי הם מכירים טוב טוב את הערבים שגונבים את המכוניות האלה

אני לא מכיר אותך ואני לא אתן לך את המספר שלו אבל תביא לי את המספר בפרטי ואני יעשה את כל מה שאני יכול לעזור לך אחי אני פשוט יארגן לך את המספר של הערבי ויצא מהתמונה ללא כל תמורה אחי

(אני בערך יודע איך אתה מרגיש ואני מתאר לעצמי כי לחבר שלי גנבו הונדה סייוק 95 והוא כמאט מת מצער)

אתה רוצה להגיד לי שיש רק ערבי אחד שגונב רכבים בארץ?

יש אלפים והם יכולים להגיע מג'נין סכנין ומאיפה לא.

ולא הבנתי רק בגלל שהמפתחות היו בפנים אז הביטוח לא מתערב?

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אנו חברי הפורום יכולים לעזור אם נראה אותה על הכביש.

באיזה צבע הרכב?

מה מספר הלוחית רישוי?

תמונה יש?

מה המספר שלכם?

ואם המנהלים יהיו נחמדים הם ידביקו את הת'רד הזה לזמן מסויים (כמו עם הלנצ'יה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי ניראה לי זה בעיה חבל על הזמן עכשיו.

אני יודע כנגנב רכב הביטוח דורש ליראות את שני המפתחות של האוטו...ועכשיו במיוחד כאשאמא שלך נתנה אוטו במתנה....:?

תגיד מה החברת ביטוח אמרו??לא אמרתם להם עדין?

**בקשר לפלאפון שלא היה לכם האוטו,אני מכיר מקרה שקרה לחבר שלי...גנבו להם גיפ מהחנייה של הבניין,רק ההבדל שזה היה גיפ של העבודה,ולא היה שום דבר בגיפ,לא פל ולא טל ולא כלום.לאחר יום או יומיים התקשרו אל אבא שלו הגונבים...שתבין אני לא יודע איך הם מצאו אותו ובמיחוד כשהאוטו של חברה,והציעו שהם יקנו אותו בחזרה.

הלוואי ויתמזל מזלכם ותמצאו אותה...משתתף בצערך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלך לא השאירה את האוטו מונע ויצאה לשניה לחנות, היא פשוט נתנה לגנבים את האוטו פשוט מאוד.

רק המחשבה של להשאיר ככה 400 אלף שקל באמצע הרחוב עושה לי לא טוב

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...