Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנסי החזית שלי מצהיבים!!

יובל501
שימו לב! השרשור הזה בן 6799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקר טוב

לאחרונה החלו פנסי החזית שלי להצהיב (עשויים מחומר פלסטי=סוג של פולימר מין הסתם)

עכשיו ראיתי באינטרנט ערכות שונות לטיפול בתופעה הזו והחזרת הפנס למצב שקוף

(אצלי המצב עדיין לא חמור) השאלה: האם לממישהו יש נסיון בעניין ויותר חשוב: האם ניתן להשיג חומר כזה בארץ? בדקתי באוטו דיפו ואין! (בזמן האחרון לצערי אין להם כלום)

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/search.php

יש על הנושא כמה שרשורים.

בחיפוש תרשום מצהיבים או בקלית ותקבל כמה תוצאות יפות.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק אני אמור לחפש בפורום?:)

סליחה על הבורות.

אגב למה לקנות פנס חדש אם ניתן לנקות?

כי שום תיקון לא יתן לך עלומת אור מספקת כדי שלא תהרוג מישהו חס וחלילה כי האלומת אור שלך מגיע ל 15 מטר במקם 30.

או שאחד הנהגים מולך יסתנוור בגלל אותו מצב. בקיצור ... לא אמרתי חדש, אמרתי מפירוק... זה לא יעלה כמו חדש... אלא הרבה פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה איזור אתה בארץ ? יש לי מישהו שאני מכיר שיסדר לך את זה תמורת עשרות שקלים. הפנסים יצאו יותר חדשים מחדשים.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 6799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...