Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יומן מסע לבאר שבע, פרק אחרון:כשהמוסטנג פגשה מוסטנג

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 7878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בבית, המוסטנג מנמנת מתחת לסככה, מגיע לה, היא נסעה חלום וחזרה חלום.

בשש בבוקר אני יורד למטה, מניע בקלות, מתמרן ליציאה ו..בום. האוטו נתקע בעמוד..לא נורא, הבניין לא קרס. "זהו" חשבתי. "עם התחלה כזאת..."

עוד קדימה- אחורה והרכב יוצא ומשייט לו בגהה לכוון ת"א, כל המערכות עובדות, קריר בחוץ.

בנאות אפקה מחכה לי צביקה, חבר טוב לענתיקות וקטרי קיטור עם בנו אייל, גם כן חבר טוב לענתיקות וקטרי קיטור. לצביקה ייתרון נוסף, הוא מהנדס מכונות ומבין במערכות של ענתיקות..זה תמיד טוב...

נוסעים באיילון, רבע לשבע, פקק. מסע אופניים. מזדחלים גז ברקס ואז סוטים לאיילון דרום, דרך בת ים לכביש אשדוד....

נוסעים ואז מרגישים משהו לא נעים באף..ריח של גומי שרוף..."נו, זה מתחיל" אני אומר לעצמי. עוצרים בצד הכביש המהיר תוך משיכה קשה של המעצור ימינה.

צביקה מוציא מיד דיאגנוזה, הברקס הימני תפוס והג'נט לוהט. בקבוק של מים לתוך הג'נט, כמה מכות על דוושת הבלם ו..העסק משתחרר.

המוסטנג נוסעת כמו חלום, שקטה, לא מתחממת. במסמיה עוצרים לתדלק ולבדוק את הג'נטים, קרים כמו איגלו בגרינלנד.

רגוע יותר משייט ומשייט, לא יותר מ 80 קמ"ש ובעשרה לתשע, כמסוכם וכמובטח נוחתים בחצרים. פונה שמאלה לכניסה של המוזיאון ומשחרר צרחת "יאהוווווווווו" שמשתילה את צביקה למקומו "שכחת את הגלולות בבית?" הוא ממלמל חוור...

המוסטנג מכוונת אל מטוס המוסטנג..קצת קדימה אחורה זהיר (כנף של מוסטנג זה לא עמוד של בית) ו..התגשם החלום..המוסטנג פגשה את P51D Mustang.

עד אחרי הצהרים היו המכונית והמטוס ביחד...ממש תענוג להסתכל והזדמנות לצלם מיליון צילומים (אחד פורסם היום בפורום וינט ואני אפתח תמונות מחר ואכניס לשירשור הזה).

הנסיעה חזרה, דרך נתיבות ואשקלון היתה חלקה ובשש בערב המוסטנג חזרה למאורתה עייפה אך מרוצה.

ואני מאושר.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...