Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההילוכים נתקעים וקשה להחליף הילוך בדייהו רייסר

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 6855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במהלך נסיעה קשה לפעמים לעבור בין הילוך להילוך, כלומר קשה להוציא את הידית מהילוך נתון לצורך החלפה. אציין שזה קורה בעיקר בהילוכים הנמוכים (1-3) ודוושת המצמד מרגישה רופפת - חצי מהלך לחיצה לא מפריד בין ההילוך למנוע...

יכול להיות שיש צורך להחליף מצמד ? ואם כן כמה זה יכול לעלות ? ואיפה באיזור רעננה-כ"ס יש מוסך הכי טוב וזול לדייהו ?

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בדייהו אין כבל מצמד יש משאבות וכנראה אחת או יותר כשלו וצריך לתקן אותם.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך נסיעה קשה לפעמים לעבור בין הילוך להילוך, כלומר קשה להוציא את הידית מהילוך נתון לצורך החלפה. אציין שזה קורה בעיקר בהילוכים הנמוכים (1-3) ודוושת המצמד מרגישה רופפת - חצי מהלך לחיצה לא מפריד בין ההילוך למנוע...

יכול להיות שיש צורך להחליף מצמד ? ואם כן כמה זה יכול לעלות ? ואיפה באיזור רעננה-כ"ס יש מוסך הכי טוב וזול לדייהו ?

בדייהו הזו התיבה קצת נוקשה גם כשהשאוטו תקין - ייתכן שאין כאן בעיה.

לגבי המצמד - לחיצה מלאה מפרידה לגמרי? אם כן (לדעתי) סע לשלום.

התחושה בקלאץ' הזה די נקודתית בכל מקרה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדייהו - אם הוא תקין - משהו לא בסדר.... :shock:

לא מדויק - הסופר רייסר אצלי דווקא אמינה ברמה יפנית.

מה שכן - אם אני לא שומע 3,554,577 קרקושים שונים מהפלסטיקה/מרכב/מתלים

אני לא ישן בשקט. אוטו עם אופי. :-P

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...