Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה!! צריך לחבר מכשיר חשמלי ביתי לרכב

arik_0921
שימו לב! השרשור הזה בן 6847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר במכשיר שפועל בתצרוכת של 12VDC 0.5A ע"י שנאי שמתחבר לשקע סטנדרטי 220V בבית.

רציתי לדעת האם ניתן לחברו ישירות למצבר או שצריך איזה ממיר בין המכשיר לבין המצבר?

תודה מראש, אריק:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שאתה צריך מיצב מתח.

מה שיש ברכב זה לא 12V "עגול" אלא נע בין 14-10V (למי שיש 10V שיחליף מצבר :-P )

בכל אופן, בזמן התנעה, או בזמן חיבור צרכן גדול (מדחס של מזגן)עולה או יורדת הצריכה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני יעשה לך סדר בדברים

יש לך שתי ברירות:

1. הרי המכשיר שלך מופעל ע"י שנאי-השנאי ניזון מהרשת הביתית ולכן אתה יכול לקנות ממיר מתח ל220 וולט (רשת ביתית) ויהיה לך שקע רגיל של בית באוטו אבל מוגבל מבחינת כח, זתומרת תוכל להפעיל איתו מכשירים חשמליים שלא צורכים יותר מידי חשמל, למשל השנאי של המכשיר שלך, מנורות, אפילו מחשב וכאלה, מיקרוגל ותנור ודברים שצורכים הרבה לא תוכל. הפיתרון הזה יותר שימושי ויותר פשוט לעשייה וליישום.

2. אתה אומר שהמכשיר שלך צורך 12 וולט, וכידוע המתח ברכב הוא 12 וולט, אבל לא עגול, זתומרת הוא משתנה. אז יתכן ותצטרך מייצב מתח שאותו יהיה לך יותר קשה ליישם אם אתה לא מתמצא כי אין חיה כזו בחנויות אני חושב.

השאלה מה אתה עומד להפעיל? מה זה המכשיר הזה?

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר שאני רוצה לחבר נקרא באנגלית "MAGIC BALL" (כדור זכוכית שקוף שרואים בתוכו את הזרמים של החשמל) דבר די מוכר ובלילה זה נראה מהמם!!!

הוא לא צורך הרבה חשמל ובאמת חשבתי בהתחלה לחבר אותו לפיוז של 1A אבל לא הייתי בטוח כל כך

תודה על העזרה אני רץ להתקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שאם המג'יק בול הזה נופל ומתפוצץ כל הזרם שנמצא בתוכו פוגע בכל מי שנמצא לידו וזה ממש לא נעיםםםםם זה חשמל לכוד!! יש שמה כמה מאות של וולטים.... ממש לא מומלץ....לשים באוטו לשניה אחת תקבל כמה מאות של וולטים זה גם יכול להיות מסוכן..... ראה הוזהרת...

יש למחוק חתימות חסרות טעם, ויפה שעה אחת קודם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, אני די מסכים עם ההנחה שלא צריך שום מייצב מתח, אלא רק פיוז ומחבר מתאים.

בקטן, כדאי להסתכל קודם איזה שנאי מגיע עם כדור הקסמים הזה, ולבדוק כמה השנאי המקורי יציב. אם הוא מהשנאים הזולים, לא אמורה להיות בעיה היום וגם הם לא מוציאים מתח מדויק במיוחד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, אני די מסכים עם ההנחה שלא צריך שום מייצב מתח, אלא רק פיוז ומחבר מתאים.

בקטן, כדאי להסתכל קודם איזה שנאי מגיע עם כדור הקסמים הזה, ולבדוק כמה השנאי המקורי יציב. אם הוא מהשנאים הזולים, לא אמורה להיות בעיה היום וגם הם לא מוציאים מתח מדויק במיוחד.

נכון. רוב השנאים הרגילים שתקנו בחנות ה12 וולט שלהם זה 15 ולעיתים 17 וולט

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השנאי - לרוב המכשירים אין רגישות ביחס לתנודות המתח של המצבר, במיוחד צעצוע כפי שציינת שמתחבר לשנאי פושט מן הסתם, אז לא תהיה לך בעיה לחברו ישירות למתח הרכב דרך פיוז ומתג. (בלי השנאי כמובן).

לגבי התחשמלות - נראה לי שממש אתה לא יודע על מה מדובר כאן חבר... מאות וולטים?!?

אוי ואבוי...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק האם מתח ה"עבודה" ברכב שהינו עד 14.5 וולט (בזמן שאין תקלת טעינת יתר מהאלטרנטור חו"ח) מתאים ליחידה שלך.

האם היא מוגבלת ל 12 וולט או מתאימה במתח עבודה גם לסביבת 14.5 וולט.

או אז יש להתקין נתיך בערך נומינלי תואם, חיבורים איכותיים של + ו מינוס (למרות הזרם החלש שהיח' צורכת)

בברכה

דני ממצת אור.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התחשמלות - נראה לי שממש אתה לא יודע על מה מדובר כאן חבר... מאות וולטים?!?אוי ואבוי...
אכן אוי ואבוי. אתה יודע על מה מדובר?

כדי ליצור קשת חשמלית כמו בכדור הזה צריך מתח מאוד גבוה. מאות וולטים ומעלה נשמע הגיוני. האמפראז' הוא אפסי כך שהתחשמלות מדבר כזה היא סתם זץ מעצבן, אבל בכל זאת מדובר בוולטאז' גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...